MARVEL Future Revolution

İsim MARVEL Future Revolution … MARVEL Future Revolution is the most famous version in the MARVEL Future Revolution series of publisher Netmarble
Yayıncı Netmarble
Tür RPG Oyunları
Boyut 1.6 GB
Versiyon 1.2.3
Mod Version 1.2.3
Total installs 5,000,000+
Content Rating PEGI 12
Güncelleme 16 Ekim 2016
MOD Hileli Mod
Android Android RPG Oyunları
4.1 ( 815 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir


Hileli Mod
5/5 - (10 votes)

Marvel Future Revolution Apk, 25 Ağustos’ta Büyük Lansman! Oyun Tanıtımı Marvel’in Mobildeki İlk Açık Dünya Aksiyon RPG’si  Mobil Oyunlarda Daha Önce Hiç Görülmemiş Yüksek Doğruluklu 3D AAA Grafikler Unreal Engine kullanılarak oluşturulan tam 3D, gerçekçi grafik stili. Sinematik ara sahneler ve akıcı dövüşlerle tamamlayın!

Bu Makaleyi Keşfedin

Marvel Future Revolution Apk

■▶ Marvel’in Mobildeki İlk Açık Dünya Aksiyon RPG’si Devasa ve sürükleyici bir açık dünyayı keşfedin. Çeşitli MMO bölgelerindeki diğer kahramanlarla çeşitli etkileşimlerin tadını çıkarın! Orijinal, tamamen gerçekleştirilmiş bir Marvel evreninde diğerleriyle birlikte oynayın! ■▶ Orijinal hikayelere dayanan yepyeni bir Marvel evreni Bir Marvel Süper Kahramanı olarak destansı bir sefere çıkın. Sonsuz hikayeler ve görevlerle büyüleyici oyun deneyiminin tadını çıkarın! Omega Flight’ın Birincil Dünya’yı Yakınsama tehdidinden kurtarma görevine katılın!


Marvel Future Revolution Android

■▶ Tamamen özelleştirilebilir kostümlerle kendi benzersiz Süper Kahramanınız olarak oynayın Hiçbir Marvel IP oyununda görülmemiş, sonsuz yüksek kaliteli kostümler. Onlarca yıllık Marvel çizgi romanlarından ve filmlerinden ilham alan farklı kostüm parçalarını ve ayrıca özel orijinal temaları karıştırıp eşleştirin! Kendi benzersiz kostüm kombinlerinizle Süper Kahramanınızı şekillendirin! ■▶ Sinematik Aksiyon ve Akışkan Savaş Gerçek bir Süper Kahraman gibi hem yerde hem de havada gerçek zamanlı savaşın tadını çıkarın!

Marvel Revolution Apk İndir

MARVEL Future Revolution’dan en son haberleri takip edin. ◈ Resmi Web Sitesi: https://MARVELfuturerevolution.com ◈ Resmi Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/MARVELFutureRevolution – Minimum özellikler: 3GB RAM (Galaxy S6 veya üstü) -Önerilen cihaz: Galaxy S10 veya üstü ※ Bu uygulama, uygulama içi satın alımlar sunar. Bu özelliği cihazınızın ayarlarından devre dışı bırakabilirsiniz. ※ Bu oyunu indirerek, Hizmet Şartlarımızı ve Gizlilik Politikamızı kabul etmiş olursunuz.

Marvel Revolution Apk Hile

Marvel Future Revolution size inanılmaz bir Marvel dünyası getiriyor. Oyuncular kötü adamlardan oluşan bir ittifaka karşı savaşmak zorunda kaldıklarında işler daha karmaşık hale gelir.

Bir dizi Marvel oyununun gerçek bir hayranıysanız, mobil oyun dünyasının olağanüstü deneyimlerini kesinlikle kaçıramazsınız. Sıralamadaki bazı tipik isimler Marvel Strike Force, Marvel Contest of Champions gibi… Ancak Marvel Future Revolution’ın son zamanlarda ortaya çıkması, Spider-Man dünyasına yeni bir esinti getirdi. Neden bunun yeni dalga olduğunu iddia edebilirim? Çünkü ilk kez, Örümcek Adam dünyasında çoklu evrenin tanımı yeni bir boyuta taşınıyor.

Marvel Future Revolution Apk,

SAVAŞTAN SONRA KRİSTAL HİKAYE

Marvel Future Revolution Apk, Hikaye, Vision karakterinin feda edilmesiyle başlar. Bu fedakarlığın nedeni, evrenin artık sadece bir Dünya değil, birçok Dünya var olmasıdır; bir ana Dünya yaratmak için bir araya gelirler. Bunu önlemek için Vision Convergence Engine’i kullanarak dünyaların bir araya gelmesine neden oldu. Bu kritik durumdan yararlanarak, kötü adamlardan oluşan bir ekip kuruldu. Onları yok etmek, insanlığı kurtarmak için bir kahraman rolünü oynayın.

Marvel Future Revolution Hack

BİR MIKNATISIN İKİ TARAFININ YÜZÜ: İYİ OL YA KÖTÜ OL

Marvel Future Revolution Apk, Thanos, Red Skull, Maestro vb. kötülerin ittifakı pek de iyi olmayan bir amaçla kurulduğunda kaçınılmaz bir ihtiyaç ortaya çıkar. Suçlarını önlemek için saldırabilen ve yok edebilen güçlü bir kahraman ordusunun doğuşudur. Oyuna katıldığınızda 8 farklı karakter arasından bir kahraman seçmenize izin veriyor. Bunlar, kilidini açmanız gerekmeyen ancak yine de kullanabileceğiniz karakterlerdir.

Marvel Future Revolution Apk,

KAHRAMANI DEĞİŞTİR KENDİ SÜPER KAHRAMANI YARAT

Marvel Future Revolution Apk, Aslında, daha yüksek seviyelere geçtikçe karakter sayınız yüzlere çıkıyor. Böyle bir çeşitlilikle, her farklı savaş için doğru karakteri özgürce seçebilirsiniz. Sadece bu değil, kendi kahramanınızı yaratmak için kahramanların özelliklerini değiştirebilir ve birleştirebilirsiniz. Genel olarak, diğer bazı oyunlar gibi, oyun da kıyafet seçmenize izin veriyor. Ancak bunun yanında kahramanın kollarını, bacaklarını ve kafasını birleştirmenize de olanak tanır.

Marvel Future Revolution Gameplay

BİZİ ZİYARET EDECEĞİNİZ DÜNYA

Marvel Future Revolution Apk, son derece benzersiz ve ilginç bir fantezi dünyası olarak kabul edilir. Gezilecek, keşfedilecek yerleri merak ediyor musunuz? Sakaar şehri olabilir veya Xandar’a seyahat edebilir, hatta Hydra imparatorluğunu keşfetmek için uzayda ve zamanda seyahat edebilir. Farklı mekanlarla en güzellerini duygulu hikayelerle çiziyoruz. Bunun açık bir dünya, gerçek dünya ile sanal dünyanın bir karışımı olduğunu vurguluyorum.

Marvel Future Revolution Apk,

ÜCRETSİZ EYLEM OYUNU

Marvel Future Revolution Apk, çekiciliği iki açıdan bitmiyor: karakter ve alan, ancak benzersiz oynanışıyla da sizi cezbediyor. Bu bir rol yapma aksiyon oyunu olduğundan, ekrandaki tüm manuel kontrolleriniz kahramanın hareketlerini ve almak istediğiniz yönü belirler. Sanal d-pad kuralını kullanan diğer pasif oyunların aksine, bir süre oynadıktan sonra sizi fazlasıyla sıkıyor.

Marvel Future Revolution Apk Obb

BECERİ TEKERLEĞİ NEDİR?

Marvel Future Revolution Apk, Kahramanı gitmeniz gereken yere gitmek istediğiniz yöne yönlendirdikten sonra bir sonraki önemli adım becerilerinizdir. Oyun, gücünüzü göstermek için beceri çarkını kullanmanızı sağlar. Bu dövüş sizindir çünkü nihayetinde her harekette ustalıkla birleşen stratejinin zekasına bağlıdır. Bunların hepsi senin elinde. Bu nedenle, savaşa aktif olarak katılarak, kahramanın değerini daha fazla yükseltmek için daha fazla deneyim öğreneceksiniz!

Marvel Future Revolution Apk,

EK OYUN ARKA PLAN

Marvel Future Revolution Apk, Oyunun açık dünyası hem gerçek hem de mecazi olarak anlaşılır. Burası, yerde hareket eden ve havada uçan birçok farklı süper kahramanla çevrili olduğunuz bir yer. Bu nedenle oyun size tamamen havada uçma yeteneği veriyor. Kötü adamlara havadan yere esnek bir şekilde hızlı bir şekilde saldırabilir veya karşı koyabilirsiniz ve bunun tersi de mümkündür. Bu faktör, benzer oyunlardan çok daha fazla takdir edilmektedir.

Marvel Future Revolution Apk Mod

NASIL GÜÇ VEREBİLİRSİNİZ?

Marvel Future Revolution Apk, Ne kadar çok oynarsanız, gücünüz ve ekipmanınız o kadar yavaş yavaş yıpranacaktır. Radikalleşmeye devam etmezseniz, kaçınılmaz olarak Marvel Future Revolution dünyasından silineceksiniz. Oyun ekranını geçmenin yanı sıra diğer kahramanların silahlarını ve kostümlerini çalarak gücünüzü hızlandırabilirsiniz. Yükseltilebilir listede neden görünümler var? Çünkü birçok skin türü, savaşta ek işlevler ve heyecan verici efektlerle destekleniyor.

ÇOK OYUNCULU BİR OYUNCU İÇİN MUTLU MUSUNUZ?

Marvel Future Revolution Apk, Bu tamamen Marvel Future Revolution’da yapıldı. Şu anda oyun, 4 oyuncunun katılımıyla PvEscenario kooperatifinde ortaya çıktı. Thanos, Ultron vb. gibi bu oyun alanında insanlığa karşı son derece zalim olan patronlara karşı ittifak yapacaklar. İki tarafın ordularının farklı olmaması için oyun, kahramanların özelliklerini kavradı ve güç kullanarak dengeyi kurdu. mümkün olan en adil oyun alanı.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
MARVEL Future Revolution

No votes so far! Be the first to rate this post.
Apk İndir (1.6 GB)

İndirmek için şuanda Hazırsın MARVEL Future Revolution Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (10 votes)

Tüm Versiyonlar

MARVEL Future Revolution
MARVEL Future Revolution 1.2.3 MOD
Ekim 21, 2021 1.6 GB

Mod İçeriği:

Hileli Mod

'dan daha fazlasıNetmarble

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X