SonyLIV

İsim SonyLIV… SonyLIV is the most famous version in the SonyLIV series of publisher Sony Pictures Networks India Pvt Ltd
Yayıncı Sony Pictures Networks India Pvt Ltd
Tür Eğlence Uygulamaları
Boyut 23.9 MB
Versiyon 6.14.6
Mod Version 6.14.6
Total installs 100,000,000+
Content Rating Parental guidance
Güncelleme 19 Ekim 2021
MOD Premium Kilidi Açık
Android Android Eğlence Uygulamaları
4.1 ( 644 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

5/5 - (3 votes)

SonyLIV Premium Mod Apk 2021,  (MOD, Premium Unlocked), size her zaman TV şovları, etkileyici şovlar ve trend öneriler getiren bir film izleme platformudur.

SonyLIV Premium Mod Apk 2021, Bu gün ve yaşta, herkesin stresli zamanlardan sonra rahatlamalarına yardımcı olabilecek bir hobisi var. Bahsedebileceğimiz en popüler hobilerden biri de en sevdiğimiz programları izlemek. Yavaş yavaş, izleyicilerin seçebileceği birçok farklı türde birçok program ortaya çıktı. Ama bazen, bazı durumlarda, sevdikleriyle ekranın önünde kalamayacaklar. Bu nedenle, bu sorunu çözmek için piyasada birçok heyecan verici şov ve film için güvenilir bir kaynak ortaya çıktı. Bugün tanıtılan uygulama da aynı şeyi SonyLIV yapıyor.


Bu Makaleyi Keşfedin

SonyLIV Premium Mod Apk 2021

sonyliv-mod-premium-kilidi açık

KULLANICI DOSTU VE KULLANIMI KOLAY ARAYÜZ

SonyLIV Premium Mod Apk 2021,  kullanıcılara basit bir arayüz sunar ve onu ilk deneyimlediğinizde kendilerini rahat hissetmelerini sağlar. Uygulama, ana tema olarak yumuşak ve basit renkler kullanır. Aynı zamanda, bu sayede filmler veya uygulama sekmeleri gibi temel öğeler kullanıcının gözlerinin önünde vurgulanabilir. Böylece kullanıcılar uygulamayı kullanmaya başlarken bu uygulamayı nasıl kullanacaklarını bilebilir.

 

Uygulama alanının çoğu, izleyicilerin gözüne yeni şovlar ve sonyliv mod premium unlocked apk download 2021 filmler sunmakla ilgilidir. Popüler filmleri veya yakın zamanda güncellenen şeyleri bulabilirler. Uygulamayı indirdikten sonra, herkesin yapması gereken bir sonraki iş, yolunun ne olduğunu deneyimlemektir. Spor veya iyi filmler gibi alanlarda sevdikleri her şeyi bulabilirler.

sonyliv-mod-premium-unlocked-1

SonyLIV Premium Mod Apk 2021, Uygulama ayrıca, kullanıcıların favori programlarını bulmalarını kolaylaştırmak için temel işlevler sağlar. Sadece ilgili bir anahtar kelime girin, sonuçlar hemen döndürülebilir. Ayrıca, aramayı kullanırken Popüler Aramaları görebilirsiniz. Bu, favori kullanıcı programlarını getiriyor ve deneyimleyebilecekleri çok yeni şeyler.

FARKLI TÜRLERDE BİRÇOK PROGRAM

SonyLIV Premium Mod Apk 2021, Hollywood, LIVE Sport, TV Show, kullanıcılara göz ardı edemeyecekleri yüksek kaliteli programlar sunar. Bu, ilgili kaynakları aramak için çok zaman harcamak zorunda kalmadan kendinizi istediğiniz gibi eğlendirmenizi sağlar. Hepsi tek bir uygulamada toplanmış olup, sayı giderek artacaktır. Bu nedenle, tatillerde bu uygulamayı açın ve deneyimleyin.

Bu uygulama için ünlü spor programları veya harika sonyliv apk mod flock filmler sizler için toplanacak. Kullanıcılara çeşitli programlar sunmak, zaman zaman deneyimlerini değiştirmelerine ve neyi sevdiklerini bulmalarına yardımcı olur. NBA turnuvaları, Şampiyon Ligi ve diğer birçok canlı maç gibi görebileceğiniz bazı popüler şovlar görünebilir.

sonyliv-mod-premium-kilidi açık-1-1

SonyLIV Premium Mod Apk 2021, Bu uygulamada herhangi bir kullanıcının fark edebileceği faktörlerden biri, size Sony Set veya SAB TV gibi özel Sony programları sunmasıdır. Bu nedenle, kullanıcılara birçok seçenek ve yalnızca öğeler verilmesinin daha fazla kullanıcıyı bu uygulamayı deneyimlemeye çekeceği söylenebilir. Yalnızca güncel popüler film veya şov koleksiyonunu değil, aynı zamanda Sony tarafından sunulanları da bulacaksınız.

SİZİN YOLUNUZDA BÜYÜK FİLMLERİ DENEYİMLEYİN

SonyLIV Premium Mod Apk 2021, size herkesin seveceği başka bir unsur sunuyor çünkü reklam gibi faktörlerle kesintiye uğramayacaksınız. Deneyiminiz sırasında ortaya çıkan reklamlar, sonyliv mod ios başka kaynaklarda beğendiğiniz şeyleri gördüğünüzde artık nadir görülen bir olgu değildir. Yani sadece bu uygulama ile hiçbir şey tarafından rahatsız edilmeden tam deneyimi bulabilirsiniz.

SonyLIV Premium Mod Apk 2021

SonyLIV Premium Mod Apk 2021, Ayrıca, bu kadar çok sayıda programla, bazen tüm zamanınızı bunlara harcamak oldukça zordur. Bazen kaçırdığınız programları izlemeye devam etmek istersiniz ve bağlantınız olmadığında onları göremezsiniz. Bu uygulamanın size en sevdiğiniz programları ve filmleri indirme hakkını verebileceğinden çok fazla endişelenmeyin. Bir sonraki işiniz, onları istediğiniz yerde deneyimlemek.

 

Çok fazla film izlediğinizi hissettiğinizde ve yeni şeyler denemek istediğinizde, uygulama bu arzuyu da yerine getirebilir. Özellikle, kullanıcılar 100’e kadar farklı oyunla etkileşimli oyunlara katılabilirler. Eşzamanlı olarak, bunlar diğer birçok kişinin katıldığı ve size eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayacak oyunlardır. Bazı oyunları oynadıktan sonra, benzersiz olanı görmek için geri gelme arzunuz olacak.

SonyLIV Premium Mod Apk 2021

UYGULAMA DENEYİME DEĞER

SonyLIV Premium Mod Apk 2021, size çeşitli benzersiz öğeler içeren bir uygulama sunar. Kullanıcılar, uygulamanın fonksiyonlarını sorunsuz bir şekilde yetkin bir şekilde kullanabilirler. Eşzamanlı olarak, tercihlerine göre birden fazla şov ve filmden oluşan bir kitaplığa erişebilirler. Ayrıca bu uygulamadaki ilginç interaktif oyunları da kaçırmayın.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
SonyLIV

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (23.9 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın SonyLIV Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (3 votes)

Tüm Versiyonlar

SonyLIV
SonyLIV 6.14.6 MOD
Ekim 21, 2021 23.9 MB

Mod İçeriği:

Premium Kilidi Açık

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X