Modern Combat 4 Sınırsız Para Hileli Mod Apk

İsim Modern Combat 4… Modern Combat 4 is the most famous version in the Modern Combat 4 series of publisher Gameloft SE
Yayıncı Gameloft SE
Tür En İyi Oyunlar
Boyut 2.05 GB
Versiyon 1.2.3e
Mod Version 1.2.3e
Total installs 1.000.000
Content Rating PEGI 17
Güncelleme 10 Ekim 2021
Android Android En İyi Oyunlar
4.4 ( 900 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

Rate this post

Modern Combat 4 Sınırsız Para Hileli Mod Apk, Covid-19 karantinası neredeyse her insanı tam donanımlı bir oyuncuya dönüştürdü. Aslında, o zamanın en zevkli hatasıydı! Günümüzde tüm dünya PUBG Mobile, COD Mobile, FAUG Fearless ve United Guards ve Garena Free Fire gibi gelişmiş atış oyunları oynamakla meşgul. Ancak çoğu zaman aynı oyun arayüzünü oynamaktan ve tanıdık haritada 100 kişilik aynı lobiyi öldürmekten sıkılırız. Herkes hayatındaki en yeni şeyleri uygulamaya bayılır, bu çevrimiçi battle royale oyunlarının oyunları güncellemesi 2-3 ay sürer.

Modern Combat 4 Sınırsız Para Hileli Mod Apk
Modern Combat 4 Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Dream Hospital Sınırsız Para Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

Tüm zorluklarınızı atlamak ve muazzam zorlu görevler ve özel haritalarla mükemmel bir oyun arayüzü sunmak için bugün burada Modern Combat 4 MOD APK’sını sunuyoruz. Atış oyunları konusunda uzmansanız, Gameloft’un bu özel ve zorlu yaratımını duymuş olmalısınız. Modern Combat 4, yüzlerce zorlu göreve sahip tüm yüksek teknolojili silahlardan oluşur. Böylece bu kusursuz oyunu oynarken hiç sıkılmayacaksınız.

Üstelik bu modifiye edilmiş versiyon, size düşünemeyeceğiniz muazzam ayrıcalıklı avantajlar da sunacak. Oyun ve modifikasyon hakkında tam bilgi için makalenin tamamını geçmek için. Ve ayrıca gerçek eğlence için değiştirilmiş sürümü indirin!

Bu Makaleyi Keşfedin

En zorlu atış oyununun tadını çıkarın

Çevrimiçi battle-royale uyumluluğu ile en yüksek grafikli atış oyunlarını oynamış olmalısınız, ancak büyük bir mağaza menüsü ve çok çeşitli görevlerden oluşan görev dolu Android atış oyununu hiç deneyimlemediniz. Modern Combat 4 ile tanışın! Çekim arayüzüne dayanan ve çok yönlü bir oyun modu kategorisi sunan son derece zorlu bir Android oyunudur.

Modern Combat 4, 2012’de piyasaya sürüldü ve bu küçük aralıkta oyun varlığını binlerce kez yükseltti. Oyun planına göre, Kampanya modunu oynamanız ve yüzlerce müthiş görevi tamamlamanız gerekiyor. Ayrıca, farklı oyun stillerine sahip farklı cephanelik stillerini içeren 10’dan fazla karakter veya kahramandan birini seçebilirsiniz. Karakter çeşitliliği Joel Blake, Anderson, Carter, Burke, Magnus Downs, Edward Page, James Walker, Cayden Phoenix ve Knight olarak rol alıyor. Bu yüzden, tüm eğlenceli görevlerde bu çok çeşitli kahramanların tadını çıkarın ve sadece oyunu tamamlayın!

Modern Combat 4 Sınırsız Para Hileli Mod Apk

FPS oyunlarıyla bu özel oyunu indirin

FPS Oyun, her oyuncunun hayalidir, ancak muazzam atış oyunları, düşük grafik kalitesi ve düşmanca görünümler gibi kötü FPS deneyimleri sunar. İşte bu yüzden muazzam Android oyuncuları, birinci sınıf FPS oyunlarının keyfini çıkarmak için PC oyunlarına geçiyor. Ancak Modern Combat 4 kendi akıllı telefonunuzda gerçekçi 3D FPS oyun deneyimi ile geldiği için artık böyle şeyler yapmanıza gerek yok. Mobil oyunların sınırlarını daha da zorlamanız için size yeni bir bölüm sunuyor! Hemen bu oyunu indirin ve tüm barikatları aşın!

Nefes kesen grafik kalitesine ve sürükleyici seslere kendinizi kaptırın

Modern Combat, yüksek teknoloji ürünü bir oyundur ve düşük performanslı işlemcilerde çalışan küçük akıllı telefonlar için geliştirilmemiştir. 1GHz CPU, 512 RAM, Adreno 205 GPU veya eşdeğeri gibi yüksek yapılandırma menülerinde çalışan akıllı telefonlar için üretilmiştir ve bu oyun 2,1 GB depolama alanına sahip olduğundan kapsamlı dahili depolamaya da ihtiyacınız vardır.

Yukarıdaki özellikler menüsüne bakarak oyunun agresif kalitesine inanabilirsiniz. Özel 3D HD grafiklere sahip tam anlamıyla temiz bir oyundur ve size FPS eylemi için kendinizi silahlandırma seçeneği sunar. Üstelik bu özel oyun, size orijinal Gunsound SFX’leri ve ilham verici BGM’ler ile fütüristik hissedebileceğiniz zarif bir müzik kalitesi de sunuyor.

Yüzlerce sayıdaki en inatçı zorlukların tadını çıkarın

Oyun, aksiyon oyunları ve FPS oyunlarının tüm hayranları için geliştirilmiş bir yükleme sistemi ile çevrimiçi olarak kendi oyun profillerini oluşturmalarına yardımcı olmak için geliştirilmiştir. Bu özel oyun, yalnızca 2-3 akıllı ajan olduğunuz ve çok sayıda düşman ordusunu ezmek için gerekli olduğunuz gerçek bir savaş hissi sunmaya hazır.

Modern Combat 4 size Red Summit, Unified Terror, Aftermath, New World Order, Cold Vengeance ve Extreme Sanction gibi muazzam zorlu görevler sunuyor. Bunlar, sizi parçalara ayırmaya hazır tüm korkunç görevler!

Modern Combat 4 Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Değişikliği indirin ve büyülü özelliklerin tadını çıkarın

Modifikasyonlar, stres seviyenizi azaltmak için yeni nesil tekniklerdir. Benzer şekilde, zorluklarınızı ve zorluklarınızı azaltmak için Modern Combat 4 MOD APK’yı geliştirdik. Kilidi açılmış bir alışveriş menüsü ve tüm efsanevi silahları ücretsiz olarak satın almak için hiç bitmeyen kaynaklar gibi muazzam fütüristik avantajlar sunan sıra dışı bir eğlence.

Üstelik, kaynaklarınızı ikiye katlamak için bile sizi asla kesintiye uğratmayan, kesintisiz bir oyundur. Basit görevlerde ücretsiz olarak çığır açan silahların keyfini çıkarmak için bu oyunu indirin ve herhangi bir akıllı telefonunuza yükleyin.

Sınırsız para desteğinin keyfini çıkarın ve sınırsız satın alma işlemi yapın

Modern Combat 4 MOD APK, en çok istediğiniz özelliği sunuyor – Sınırsız Para. Efsanevi Assault Rifles’ı satın almayı en az bir kez düşünmüş ve web sitemize düşmüş olmalısınız. Temel olarak, burada bitmeyen parayı tüm mağaza öğelerini satın almak için kullanabilirsiniz, o zaman ya mermiler, silahlar, atılabilirler, ilk yardım çantaları ya da başka herhangi bir eklenti. Tek ihtiyacınız olan bu oyunu yüklemek ve o parayı kullanmak!

Tamamen kilidi açılmış Mağaza pazarında herhangi bir şey satın alın

Modern Combat 4’ün resmi sürümü, M249, Benelli M4, MP5 ve AK47 gibi efsanevi oyun içi varlıkların kilidini açmak için büyük miktarda mücadele vermenizi gerektiriyor. Ancak bu değiştirilmiş sürüm, size resmi oyunun tamamen kilitli varlıklarını ücretsiz olarak sunabilir. Evet doğru duydunuz Modern Combat 4 MOD APK cihazınızda yüklüyken dilediğiniz silahları dilediğiniz modda ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Şaşırdın, değil mi?

Modern Combat 4 Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Modern Combat MOD APK’da kesintisiz çalışın

Mağaza menüsüne sınırsız erişim ve hiç bitmeyen alışverişler için bitmeyen para içerisinde, Modern Combat 4 MOD APK da size en çok istediğiniz özelliği sunuyor – Reklamsız oyun arayüzü. Çevrimiçi çok oyunculu modları oynarken bile sizi asla rahatsız etmeyecek %100 reklamsız bir Android oyunudur. Bu yüzden indirin ve zahmetsiz çekim deneyiminin tadını çıkarın!

Son dokunuş

Tüm atış özelliklerini ve fütüristik mağaza menüsünü içeren en iyi atış oyununu hayal ediyor muydunuz? So Modern Combat 4 MOD APK, tüm fütüristik silahlar ve en zorlu görevlerle karşınızda. Üstelik size sınırsız para ve kilitsiz menü gibi sihirli özellikler sunmaya hazır. O halde hemen indirin ve bugünden itibaren çekim yolculuğunuza başlayın!

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Modern Combat 4 Sınırsız Para Hileli Mod Apk

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (2.05 GB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Modern Combat 4 Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

Modern Combat 4 Sınırsız Para Hileli Mod Apk
Modern Combat 4 Sınırsız Para Hileli Mod Apk 1.2.3e apk
Haziran 9, 2022 2.05 GB

'dan daha fazlasıGameloft SE

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X