Hearthstone İndir v21.4.121569 Hileli APK MOD | HileApk.net

Hearthstone

Android Android Kağıt Oyunları
İsim Hearthstone Hearthstone is the most famous version in the Hearthstone series of publisher Blizzard Entertainment Inc
Yayıncı Blizzard Entertainment Inc
Tür Kağıt Oyunları
Boyut 107.2 MB
Versiyon 21.4.121569
Mod Sürümü 21.4.121569
Toplam Yükleme 50,000,000+
İçerik Derecelendirme PEGI 7
Güncelleme October 21, 2021
MOD Bilgisi? Hileli
Orjinal Google Play
Toplam İndirme 860 Kişi
3.7 ( 536 ratings )
Price: $0
İndir
Rate this post

Hearthstone İndir – Blizzard Entertainment, Inc.’e atıfta bulunarak, belki de insanların ilk düşündüğü şey iki ünlü oyun World Of Warcraft ve StarCraft. Geliştirici ekibin harcama çabalarından sonra Blizzard’ın topladığı başarı anıtları olarak kabul edilirler. Ve bu aynı zamanda geçmişteki en popüler kart oyunu topluluğu eğlencesidir. Blizzard, 2014 yılının başından itibaren World Of Warcraft karşısında geçen küçük bir proje olmasına rağmen Hearthstone Be Legend adlı bir proje üzerinde çalışmaya devam ediyor, Hearthstone Meta. Dünya çapında milyonlarca oyuncu için sıcak bir nokta. 2016 itibariyle kullanıcı sayısı 70 milyona ulaştı, peki bu oyun neden bu kadar çok kişi tarafından sevildi?

Bu Makaleyi Keşfedin

Hearthstone İndir

31

Heyecan verici kart savaşı

Hearthstone İndir, Kart oyunları oynamaya yabancı değil, Hearthstone’daki oyuncunun görevi, PvP arenasında canavarlarla ve diğer oyuncularla savaşmak için kahraman takımını oluşturmaktır. Hearthstone Apk karakterleri World of Warcraft, canavarlar, savaşçılar veya kahramanlardan ilham almıştır. 9 ana sınıftan başlayarak, karakterler benzersiz dövüş yeteneklerini ve güçlü becerilerini getiriyor. Her karakterin kendi rütbesi ve rütbesi vardır. 

Hearthstone Card, Bir savaş sırasında, oyuncunun savaş yeteneklerini maksimuma çıkarmak için karakterini geliştirmesi ve yükseltmesi gerekir, bu da rakibin dehşete düşmesine neden olur. Karakterin gücüne ek olarak, Blizzard daha fazla taktik unsur içeren oyun geliştirmeye odaklandı. Kazanmak ya da olmamak, büyük ölçüde oyuncunun becerilerini ve karakterini nasıl kullandığına bağlıdır, sadece küçük bir başarısızlık, rakip partideki herhangi bir karakterin hayatını alır. Bu, oyuncunun dövüş ruhunu azaltacaktır, bu yüzden saldırıyı başlatmadan önce dikkatlice hesapladığınızdan emin olun. En iyi yetenek Blizzard listelerinde onurlandırılacak.

Hearthstone İndir

Grafikler

Hearthstone , Sadece oynanış çekici olmakla kalmıyor, aynı zamanda Hearthstone Arena‘un grafikleri de iyi hazırlanmış. Görüntüler, yalnızca Blizzard’ın sahip olduğu bireyselliği getirerek, son derece yetenekli profesyoneller tarafından özenle tasarlanmıştır. Renkler oldukça canlı, renk dolu ve son derece nazik bir dünya yaratıyor, uzun süreli kullanımlarda oyuncular için göz yorgunluğuna neden olmuyor. Ayrıca bu oyuna uygulanan fiziksel efektler, tüm hareketler tüm platformlarda çok düzgün ve akıcı bir şekilde işleniyor.

Hearthstone İndir

Geçici

Hearthstone İndir, Blizzard hayranıysanız veya strateji oyunları hayranıysanız, Hearthstone Mod Apk vakit geçirmeye değer harika bir oyundur. Şu anda Google Play ve Apple Store’da ücretsiz olarak oyun oynuyorsunuz, şimdi indirin ve keşfetmeye başlayın!


İndir Hearthstone

Şimdi İndir (107.2 MB)

Artık Hearthstone 'yi ücretsiz indirmeye hazırsınız. Size önerilerimiz:

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir