Hearthstone

İsim Hearthstone … Hearthstone is the most famous version in the Hearthstone series of publisher Blizzard Entertainment Inc
Yayıncı Blizzard Entertainment Inc
Tür Kağıt Oyunları
Boyut 107.2 MB
Versiyon 21.4.121569
Mod Version 21.4.121569
Total installs 50,000,000+
Content Rating PEGI 7
Güncelleme October 21, 2021
MOD Hileli
Android Android Kağıt Oyunları
3.7 ( 239 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

Rate this post

Hearthstone İndir – Blizzard Entertainment, Inc.’e atıfta bulunarak, belki de insanların ilk düşündüğü şey iki ünlü oyun World Of Warcraft ve StarCraft. Geliştirici ekibin harcama çabalarından sonra Blizzard’ın topladığı başarı anıtları olarak kabul edilirler. Ve bu aynı zamanda geçmişteki en popüler kart oyunu topluluğu eğlencesidir. Blizzard, 2014 yılının başından itibaren World Of Warcraft karşısında geçen küçük bir proje olmasına rağmen Hearthstone Be Legend adlı bir proje üzerinde çalışmaya devam ediyor, Hearthstone Meta. Dünya çapında milyonlarca oyuncu için sıcak bir nokta. 2016 itibariyle kullanıcı sayısı 70 milyona ulaştı, peki bu oyun neden bu kadar çok kişi tarafından sevildi?

Bu Makaleyi Keşfedin

Hearthstone İndir

31


Heyecan verici kart savaşı

Hearthstone İndir, Kart oyunları oynamaya yabancı değil, Hearthstone’daki oyuncunun görevi, PvP arenasında canavarlarla ve diğer oyuncularla savaşmak için kahraman takımını oluşturmaktır. Hearthstone Apk karakterleri World of Warcraft, canavarlar, savaşçılar veya kahramanlardan ilham almıştır. 9 ana sınıftan başlayarak, karakterler benzersiz dövüş yeteneklerini ve güçlü becerilerini getiriyor. Her karakterin kendi rütbesi ve rütbesi vardır. 

Hearthstone Card, Bir savaş sırasında, oyuncunun savaş yeteneklerini maksimuma çıkarmak için karakterini geliştirmesi ve yükseltmesi gerekir, bu da rakibin dehşete düşmesine neden olur. Karakterin gücüne ek olarak, Blizzard daha fazla taktik unsur içeren oyun geliştirmeye odaklandı. Kazanmak ya da olmamak, büyük ölçüde oyuncunun becerilerini ve karakterini nasıl kullandığına bağlıdır, sadece küçük bir başarısızlık, rakip partideki herhangi bir karakterin hayatını alır. Bu, oyuncunun dövüş ruhunu azaltacaktır, bu yüzden saldırıyı başlatmadan önce dikkatlice hesapladığınızdan emin olun. En iyi yetenek Blizzard listelerinde onurlandırılacak.

Hearthstone İndir

Grafikler

Hearthstone , Sadece oynanış çekici olmakla kalmıyor, aynı zamanda Hearthstone Arena‘un grafikleri de iyi hazırlanmış. Görüntüler, yalnızca Blizzard’ın sahip olduğu bireyselliği getirerek, son derece yetenekli profesyoneller tarafından özenle tasarlanmıştır. Renkler oldukça canlı, renk dolu ve son derece nazik bir dünya yaratıyor, uzun süreli kullanımlarda oyuncular için göz yorgunluğuna neden olmuyor. Ayrıca bu oyuna uygulanan fiziksel efektler, tüm hareketler tüm platformlarda çok düzgün ve akıcı bir şekilde işleniyor.

Hearthstone İndir

Geçici

Hearthstone İndir, Blizzard hayranıysanız veya strateji oyunları hayranıysanız, Hearthstone Mod Apk vakit geçirmeye değer harika bir oyundur. Şu anda Google Play ve Apple Store’da ücretsiz olarak oyun oynuyorsunuz, şimdi indirin ve keşfetmeye başlayın!

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Hearthstone

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (107.2 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Hearthstone Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

Hearthstone
Hearthstone 21.4.121569 MOD
Ekim 28, 2021 107.2 MB

Mod İçeriği:

Hileli

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X