Real Driving School Para Hileli Mod Apk

İsim Real Driving School … Real Driving School is the most famous version in the Real Driving School series of publisher Qizz
Yayıncı Qizz
Tür Yarış Oyunları
Boyut Varies with device
Versiyon 1.5.26
Mod Version 1.5.26
Total installs 1,000,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 15 Ocak 2022
Android Android Yarış Oyunları
4.4 ( 182 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

Rate this post

Real Driving School Para Hileli Mod Apk, simülasyonda oluşturmak kolay olduğu için yarış oyunuyla başladı. Dünyanın her yerinden kullanıcılar en az bir kez araba sürme oyununu deneyimledi çünkü hiçbir oyun türü araba sürme kadar gelişmedi. Araba sürme oyunlarının tüm çeşitleri, kullanıcılara yeni bir deneyim sunmak için teknolojinin en son unsurlarıyla geliştirilmiştir.

Real Driving School Para Hileli Mod Apk
Real Driving School Para Hileli Mod Apk

Basketball Stars Sınırsız Para Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

Real Driving School Mod Apk, araba yarışı fizibilitelerindeki yeni oyun türüdür. Gerçekçi efektlerin, hareketlerin ve hasar fiziğinin en şaşırtıcı ultra HD grafik temsili ve 3d simülasyonunda tasarlanan yeni oyun sınıfını deneyimleyeceksiniz. Oyunda yer alan her unsur, her duruma karşı temel tepkiyi sunar, bu da oyunun özellikleri tasarlarken içten olduğunu gösterir.

Oyunda, mevcut çok çeşitli arabaları kullanmayı öğrenecek, bir okula katılacak ve içinizdeki destansı yarış becerilerini oluşturmaya sıfırdan başlayacaksınız. Yollarda kolay sürüş ve ardından seviye arttıkça oyuna göre becerilerde gün geçtikçe gelişiyor. En iyi sürücü olma hedefinizi gerçekleştirmek için arazilerde, vadilerde ve zorlu parkurlarda yeni konum türlerini deneyimleyebilirsiniz.

Real Driving School Mod Apk, beceri kazanmak için kapsamlı olan erişilebilir mod gibi birçok oyun modu sunar ve ardından arkadaşlarınız ve yabancılarla araba sürmeyi keşfedebileceğiniz çevrimiçi çok oyunculu mod gelir. Öğrenin ve sonra trafikte en iyi olmak, gerçekçi kazalar, gerçekçi hasarlar, sürüklenme, çarpışma ve daha fazla fiziksel fenomeni kolaylıkla deneyimlemek için mevcuttur.

Bu Makaleyi Keşfedin

Gerçek Sürücü Kursu Hileli Apk

Real Driving School Mod Apk, ücretsiz olarak indirmeniz ve özelliklerin gelişmiş sürümünün keyfini çıkarmanız için web sitemizde bulunan orijinal oyunun alternatif ve değiştirilmiş bir sürümüdür. Daha iyi bir oyun için her araç, beceri, araba ve karakterin potansiyelini yükseltmek için kullanıcılara sınırsız para, madeni para ve puan sağladık. Premium özelliklerin kilidini açın ve oyun seviyesini ilerletin.

Oyundaki tüm araçları mağazadan ücretsiz olarak satın alabilmeniz için ücretsiz alışveriş de sunulmaktadır. Kesintisiz bir akış yaşayabilmeniz için tüm reklamların engellendiği ve oyundan kaldırıldığı reklam yok politikasını da entegre ettik. Sürüm, kullanıcıların onu başka kaynaklardan köklendirmesini gerektirmez ve bu nedenle oyundaki antiban ve antivirüs özelliklerini sunar; gecikme yok, sabit hatalar güvenliğe ektir.

Real Driving School Para Hileli Mod Apk

Özellikler

Şaşırtıcı grafikler

Real Driving School Mod Apk’nin oynanışı, ultra HD 3d simülasyonda bulunan olağanüstü tasarlanmış grafiksel temsilde gelir.

Böylece içine dalabilirsiniz. Araçlar ve karakterler de dahil olmak üzere oyunun her öğesi, klasik versiyonu deneyimlemek için simülasyonun son derece şaşırtıcı bölümlerinde tasarlanmıştır.

bir okula katıl

Real Driving School Mod Apk’nin oynanışında, bir okula katılmanız gerekiyor çünkü oyun sizin geleneksel sürüş becerilerini öğrenmenizle ilgili. Temel teknikleri keşfederek sıfırdan başlayacaksınız.

Ultra yüksek hızlı bir arabayı trafikte güvenle kullanmak için ipuçları alın. Öğretmen size eş zamanlı olarak yardımcı olarak becerinin pratik biçimini öğrenmenizi emredecektir.

Öğrenmek için ücretsiz mod

Real Driving School Mod Apk, kullanıcılara sürüş becerisini rekabet olmadan sıfırdan öğrenmeye başlamanız gereken erişilebilir bir mod sunuyor.

Gerçek arabalardaki gerçekçi fizik mekanizması gibi araba sürmenin temellerini öğreneceksiniz. Oyunun erişilebilir modunda öğrenme becerilerinde kendinizi keşfetmeniz gerekir.

Arabaların çeşitliliği

Real Driving School Mod Apk, kullanıcılara çeşitli dev arabaların kullanılabilirliğini sunuyor. Oyun, kullanıcılara aralarından seçim yapabilecekleri çok çeşitli araç ve araçlar sunuyor ve onları cilalamak için taktikleri öğreniyor.

Real Driving School Para Hileli Mod Apk

sürüş mekanizması

Real Driving School Mod Apk, sürüş mekanizmasında gerçekçi fizik efektlerine ve hareketlere sahiptir. Araba simülasyonunun mekaniği ve becerileri, gerçeklikle mükemmel bir şekilde rezonansa girecek şekilde tasarlanmıştır. Rekabetçi ortamın oyununun tadını çıkarın.

Rekabetçi çok oyunculu mod

Real Driving School Mod Apk, trafik tabanlı yarış deneyimi yaşamak zorunda olduğunuz için kullanıcılara çok oyunculu modu sunuyor. Dünyanın her yerinden oyuncular, zorlukların dünyasını keşfetmek ve yarışmaları gerçekleştirmek ve kazanmak, liderlik tablosunda adı puanlamak için oradalar. Potansiyeli yükseltmek için kullanabileceğiniz ciddi şekilde ödüllendirileceksiniz.

Keşfetmek için dünya haritalarını açın

Otantik Sürüş Okulu Modu, çeşitli tasarımlarda haritaların mevcudiyeti ve deneyim görünümü ile birlikte gelir.

Haritaların yardımıyla, kendi başınıza sürüş yaparak konumu keşfedebilirsiniz. Kendi becerileriniz ile araba kullanma becerilerini öğrenerek cilalayın.

Çarpma, sürüklenme ve diğer taktikler

Authentic Driving School Modu, kullanıcılara, sürüş arabalarının gerçekçi mekanizması ile şık aksiyonu gerçekleştirme gibi becerilerin eksiksiz kullanılabilirliğini sunar.

Sürüklenme, çökme ve diğer formatların performansını kolaylıkla deneyimleyebileceksiniz. Daha önce hiç olmadığı gibi araba sürüş deneyiminin tadını çıkarın.

Real Driving School Para Hileli Mod Apk

Çözüm

Açıkça gerçeğe ait olacak şekilde tasarlanmış mekanizmada sürüşün gerçekçi etkilerini yaşamak için Real Driving School Mod Apk indirin. Fizik, her etkinin ve durumun gerçekliğine kesin bir tepki yaratan ilkeler, ürünler ve hareketler uygular.

Bu mod sürümü, sunulan sınırsız miktarda parayla premium özelliklerin kilidini açtığımız için gelişmiş bir oyun deneyimi yaşayacak. Böylece araçları ve becerileri yükseltebilirsiniz, reklam yok, köklenme yok, gecikme yok, daha iyi optimizasyon için sabit hatalar.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Real Driving School Para Hileli Mod Apk

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (Varies with device)

İndirmek için şuanda Hazırsın Real Driving School Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

Real Driving School Para Hileli Mod Apk
Real Driving School Para Hileli Mod Apk 1.5.26 apk
Şubat 27, 2022 Varies with device

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X