Live or Die Zombie Survival Pro

İsim Live or Die: Zombie Survival Pro … Live or Die: Zombie Survival Pro is the most famous version in the Live or Die: Zombie Survival Pro series of publisher Not Found Games
Yayıncı Not Found Games
Tür Macera Oyunları
Boyut 176 MB
Versiyon 0.2.457
Mod Version 0.2.457
Total installs 1,000,000+
Content Rating Teen
Güncelleme 14 Ekim 2021
MOD Mega Hileli
Android Android Macera Oyunları
4.0 ( 261 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

  • Ücretsiz El Sanatları
  • Gerekli kaynaklara sahip olmasanız bile bir şeyler üretebilirsiniz;
  • Sonsuz altın ve araştırma noktaları;
  • 1000 seviye;
  • Karakter aç veya susuz değil;
  • Oyuna başladıktan sonra sol üstteki yuvarlak butona tıklayarak sonsuz enerji alabileceğiniz mod menüsünü açın.
5/5 - (3 votes)

Live Or Die Survival Pro Apk Yaşa ya da öl: zombi Hayatta Kalma, yeni düşmanlar, öğeler, RPG ve aksiyon öğeleri içeren yeni kıyamet sonrası hayatta kalan simülatör oyunumuzdur. Hayatta kalın ve açık dünyayı keşfedin, evinizi inşa edin ve yükseltin, live or die survival pro military bunker password hayatta kalmak için bir motosiklet, arazi aracı ve bir sal inşa edin … Kıyamet sonrası hayatta kalma simülatörümüzü deneyin.
Survival island: Evo ve The Last maverick gibi hayatta kalma oyunlarının yaratıcılarından.

Hayatta kalma oyunu özellikleri:
yüzden fazla eşya, zırh ve silah
keşfetmek için açık dünya
sığınak keşfi
ev inşa etmek
diğer kurtulanlara baskınlar
HD – grafikler


Bu Makaleyi Keşfedin

Live Or Die Survival Pro Apk

Zombie Apocalypse Hayatta Kalma İpuçları:

Balta, kazma veya diğer araçlarla kaynak yapın

Burnunuzun dibinde bir sürü faydalı live or die zombie survival pro apk download hayatta kalma kaynağı var. Ahşap ve taş, barınak için mükemmel malzemelerdir. Geniş açık dünyayı keşfederken, hayatta kalmak için araçlar, silahlar ve diğer hayati kaynakları içeren sandıkları da bulabileceksiniz.

Silah ve zırh yap

Zombi hayatta kalma oyunumuz tahmin edilemez: kurban her live or die survival pro mod apk latest version zaman bir avcı olabilir. Yüzlerce silah ve zırh arasından seçim yapın. En iyi silahı yarat ve gece gündüz yürüyen ölülerle tanışmaya her zaman hazır ol!

evinizi koruyun

Live Or Die Survival Pro Mod Menu Apk

Hayatınız için daha da umutsuzca gelişmek ve savaşmak zorunda kalacaksınız, çünkü bu, üçüncü şahıstan rol yapma unsurlarına sahip bir kurtulan. Artık hayatta kalan oyuncular evinize live or die zombie survival pro apk mod saldırmak isteyen zombilere katıldı. Hiçbir insan bir zombiyi evcilleştiremez, kaçacak yer yok, bu yüzden ateş etmeye hazır olun!

Derleyin ve yükseltin

Zombilerin bol olduğu açık bir dünyada hayatta kalmak kadar evinizin ve tezgahlarınızın durumuna da dikkat edin. Bir çift tahtadan bir ev yapmak yeterli değildir, çünkü duvarlar olmadan kendinizi güvende hissetmezsiniz. Hayatta kalma oyunlarındaki yapım sistemi sizi evin şekli ve boyutuyla sınırlamaz. Kazıklar, tuzaklar, taretler ve çeşitli iyileştirmeler evinizi savunmanıza yardımcı olacaktır.

Live Or Die Survival Pro Mod Apk

Açık dünyayı keşfedin

Bu uçsuz bucaksız dünyada zombilerin olmadığı live or die survival pro apk download adalar veya topraklar var mı? Artık kendiniz öğrenebilirsiniz, çünkü projemizdeki ana özelliklerden biri motosiklet, sal, arazi aracı veya tekne oluşturma yeteneğidir. Evinizin etrafındaki çevreyi keşfedin. Başına ne geleceğini kim bilebilir? Uçak kazası, askeri üsler, sığınaklar, saldaki diğer hayatta kalanlar, terk edilmiş sığınaklar, zombiler, mutantlar. Ayrıca, açık dünyayı keşfederken, eviniz, salınız veya motosikletiniz için kaynakların yanı sıra iyileştirmeler bulabilirsiniz.

Live Or Die Survival Pro Mod

Kıyametin tarihini öğrenin

Bilinmeyen bir afet, dünyayı zombilerle dolu sonsuz bir çöle çevirdi. Son hayatta kalanlar ise birleşecekleri barınaklar arıyor ve kendi evlerini bulmanın hayalini kuruyorlar.
Oyunumuzun görevi, neler olduğu ve dünyayı zombilerden nasıl kurtaracağımız hakkındaki gerçeği bulmaktır.

Kıyamet dünyasında hayatta kalın

Live Or Die Survival Pro Mega Mod Apk

Zombiler evriliyor, hayvanlar mutasyona uğruyor, live or die survival pro apk obb tehlike her geçen gün büyüyor.
Saldırılarını püskürtmek için sürekli olarak yeni öğeler oluşturmanız ve eskilerini iyileştirmeniz gerekir.
Canlı ya da öl: zombi hayatta kalma oyununu indirin ve bir hayatta kalma macerasına atılın. Wi-Fi ve internet bağlantısı olmadan oynayın, arkadaşlarınızla rekabet ederek mümkün olduğunca çok gün hayatta kalın.

Yakında gelecek:
– Arkadaşlarla çok oyunculu: ücretsiz PvP;
– Diğer oyuncularla iletişim kurmak için büyük yerleşimler;
– Klan üsleri: arkadaşlarla bir üs inşa et ve diğer klanlara saldır;
– MMO patronlara baskın yapar ve bir klanla yürüyen ölüleri avlar;
– Ortak PvE görevleri;
– Evcil Hayvanlar

Facebook: www.facebook.com/LiveorDiesurvival

Live or Die: Survival Pro (MOD, Free Craft/Money/Energy), kaynaklar daha sınırlı olduğundan ve hareketli savaşlar veya hayatta kalma anları için çevrimiçi etkinlikler olduğundan yüksek kaliteli hayatta kalma deneyimleri üretir.

Live or Die Zombie Survival Pro Mega Hileli Korkunç bir virüs salgınının herkesi öldürdüğü bir dünyada hayatta kalacağınızı hiç hayal ettiniz mi? Savaştan daha yıkıcıdır; dünya çapında binlerce ve milyonlarca insanın canını aldı, geriye sadece bu dünyada var olan zombilerin cesetleri kaldı. Korkunç kıyametten kurtulan şanslılardan birisin. Sadece sen değil, ayrıca her zaman seninle aynı durumda olan insanlar olacak, onlar da ölüme düşmemek için zorluklarla yüzleşmek ve bunlarla baş etmek zorundalar. Böyle bir durumu denemek ve keşfetmek ister misiniz? O zaman Live or Die: Zombie Survival Pro’ya gelmeli ve keşfetmeli, tadını çıkarmalı ve mutlu bir şekilde deneyimlemelisiniz!

Live or Die Zombie Survival Pro Mega Hileli

HAYATTA KALMAK VE ÖLÜMLE KARŞILAŞMAK

Live or Die Zombie Survival Pro Mega Hileli Denilebilir ki bu, acıların, zulmün çokça olduğu bir oyundur; sizi ölüm ve yaşamın iki sınırının ortasına koyar. Burada hayatta kalabilmek için her gün hayatta kalabilmek için büyük çaba ve çaba sarf etmeniz gerekiyor. Bu oyuna katılırken dikkat çekici olan şey, önünüzde gerçekleşen ölüme başvurmak ve onunla savaşmak için gerekli bilgiler, bilmeniz gereken şeyler size sağlanacaktır. Her gün hayatta kalmak için kendinize güvenmek zorundasınız. Kendi taktiklerinizle kendinizi inşa etmeye ve geliştirmeye hakkınız var. Örneğin, her zaman musallat olan ve sizi ölüme itmek isteyen korkunç zombileri yok etmenin ve onlarla savaşmanın birçok yolunu bulmak için silahları yükseltme, silah, zırh vb. gibi teçhizatla savaşma hakkına sahipsiniz.

Live or Die Zombie Survival Pro Mega Hileli

BURADA ÇOK DÜŞÜNCE GÜNLERİ ÖĞRENECEKSİNİZ

Live or Die Zombie Survival Pro Mega Hileli Hayaletlerle dolu bu bozulmamış topraklara geldikten sonra, her gün yaşayabilmek için onunla başa çıkmayı öğrendin. Her geçen gün sizi daha akıllı, daha hızlı ve daha zeki yapacak, her seferinde sizi daha çevik ve motive eden hayaletlerle karşılaşacaksınız. Bunlar hiçbir şey değil, ama sizi cesur, çok daha güçlü yapacak, bu durumda yaşayabileceğinize dair daha fazla güvene sahip olmanızı sağlayacak. Zombiler, en iyi nasıl hayatta kalacağını bilenleri bile çevreleyecek. Ve aniden, onlarla savaşmak için doğru silahları bulamayacaksın. Bu nedenle, öznel olmamalısınız, ancak her zaman dikkatli olmalısınız, çünkü düşman her an her an yanınızda pusuya yatmaktadır.

Live or Die Zombie Survival Pro Mega Hileli

HER GELİŞİMDEN SONRA VÜCUDUNUZU TAMAMLAYIN

Live or Die Zombie Survival Pro Mega Hileli Neredeyse ölüp hayata döndükten sonra, çok büyüyecek ve daha sonraki savaşlarda kullanılabilecek daha yeni ve benzersiz silahlar, zırhlar ve silah tasarımları geliştirme, kilidini açma fırsatına sahip olacaksınız.

KENDİ KAPAK SİSTEMİNİZİ OLUŞTURUN

Live or Die Zombie Survival Pro Mega Hileli Kişisel bir savunma olmadan öznel olmayacaksınız. Kim olursa olsun, hayatta kalanların yorucu günlerin ardından ne kadar iyi dinlenmeleri gerekiyor. Bu yüzden, kendinize bir barınak inşa ederseniz, kendi barınağınızı tasarlarsanız yardımcı olur. En sağlam duvarları inşa edin, maksimum kilitler oluşturun ve taciz eden zombilerin öldürülebileceği yerlere tuzaklar kurun. Sizi mümkün olduğunca güvenli bir şekilde koruyabilmesi için hemen başlayın ve inşa edin.

Live or Die Zombie Survival Pro Mega Hileli

OLASI KAYNAKLARINIZDAN EN İYİ ŞEKİLDE KULLANIN

Live or Die Zombie Survival Pro Mega Hileli Kendi barınağınızı yaratmak istiyorsunuz; Tabii ki, onu inşa edebilmek için çok fazla kaynağa ihtiyacınız var. Birçok önemli şeyi toplamak ve toplamak için vahşi doğayı keşfederek, deneyimleyerek kaynaklardan tam olarak yararlanmalısınız; birçok durumda size yardımcı olabilir. Hayatta kalmanızı, hayatta kalmanızı belirler. Terk edilmiş evleri ve askeri üsleri bulmak ve yıkmak ya da daha doğrusu saklandıkları yerleri yok etmek için hayatta olduklarına ve hayatta kalmaya kararlı olduklarına dair inancınızı sürdürün. Önce onu bul ve başkası seni incitmeden onları yok et. Bu aynı zamanda düşmandan kaçınmanın akıllıca bir yolu!

Live or Die Zombie Survival Pro Mega Hileli

İLİŞKİLİ TAM GÖREVLER

Live or Die Zombie Survival Pro Mega Hileli Düşmanı yok ederken size verilen temel görevleri de unutmamalısınız. Onları olabildiğince çabuk tamamlayın ve oyundan değerli ve güzel hediyeler alın. Bu hediyeler, ödüller mücadelede size çok yardımcı olabilir. Zırh veya mühimmat olabilirler veya birçok farklı silah olabilir. Bu şiddetli, zorlu savaşlarda size yardımcı olmak için yan faydalar ve destek sağlayacaktır.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Live or Die Zombie Survival Pro

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (176 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Live or Die: Zombie Survival Pro Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (3 votes)

Tüm Versiyonlar

Live or Die Zombie Survival Pro
Live or Die Zombie Survival Pro 0.2.457 MOD
Ekim 14, 2021 176 MB

Mod İçeriği:

Mega Hileli

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X