Idle Miner Tycoon Para Hileli Mod Apk

İsim Idle Miner Tycoon: Money Games … Idle Miner Tycoon: Money Games is the most famous version in the Idle Miner Tycoon: Money Games series of publisher Kolibri Games
Yayıncı Kolibri Games
Tür Simulasyon Oyunları
Boyut 147M
Versiyon 3.76.0
Mod Version 3.76.0
Total installs 100,000,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 10 Şubat 2022
Android Android Simulasyon Oyunları
4.6 ( 862 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

5/5 - (1 vote)

Idle Miner Tycoon Para Hileli Mod Apk, oyun delisi misiniz ve aynı oyunları konsolunuzda veya PC’nizde oynamaktan sıkıldınız mı? Evet ise, Şimdi Android oyunlarına geçme zamanı. Evet, doğru duydunuz! Temel olarak, Google Play Store’da milyonlarca oyun bulunduğundan, yani konsol oyunlarından daha fazla sayıda olduğu için Android tabanlı oyunları görmezden gelemezsiniz. Üstelik bu rakamlar neredeyse her gün her an gelişiyor!

Android oyunlarını oynamaya başlama havası verdiyseniz, gerçekçi madencilik dünyasını simüle edebileceğiniz harika bir simülasyon oyunuyla başlamanızı tavsiye ederiz. Burada patron sizsiniz ve madencileri, yöneticileri ve para toplayıcıları içeren şirketinizi kurmanız gerekiyor! Oyun Idle Miner Tycoon’dur ve son on yılda birinci sınıf bir Android oyun geliştirici şirketi tarafından geliştirilmiştir. Oyun tüm olağanüstü özellikleri içeriyor ve animasyonlu grafiklerle sizi şaşırtacak!


Idle Miner Tycoon Para Hileli Mod Apk
Idle Miner Tycoon Para Hileli Mod Apk

Yine de Idle Miner Tycoon, komik animasyonlu bir oyun arayüzü içerdikten sonra, çeşitli uygulama içi satın alımlar içermesi ve bu oyunu oynarken sizi rahatsız edecek çevrimiçi reklamlardan oluşması nedeniyle bazen Android oyuncularını rahatsız ediyor. Bugün Idle Miner Tycoon MOD APK adlı bu harika oyunun modifikasyonu ile karşınızda olduğumuz için endişelenmenize gerek yok mu? Değiştirilmiş sürüm, eğlencenizi artırmak için oluşturuldu, bu yüzden en kısa sürede indirin!

Bu Makaleyi Keşfedin

Idle Miner Tycoon olun ve madencilik geleceğinizi yapın

Simülasyon oyunları her zaman en sevdiğim oyun türüdür. Ayrıca, Android simülasyon oyunlarının büyük bir hayran kitlesi var, çünkü bu oyunlar oynarken oyuncuların zihnindeki doğal dünyaya uyuyor. Böyle bir Android oyunu Idle Miner Tycoon’dur. Hem simülasyon hem de strateji oyun türüne dayalı basit bir madencilik oyunudur. Burada harika bir şekilde oynamanız ve daha fazla madencilik parası kazanmak için işçi kadronuzu geliştirmeyi tamamlamanız gerekiyor!

Oyun, yaklaşık 3-4 yıl önce Kolibri Games adında dünya çapında bir oyun geliştirici markası tarafından geliştirildi! Evet, Idle Restaurant, Idle Factory, Idle Farm ve Idle Firefighter Tycoon gibi oyunlar yaratan geliştirici şirket! Günlük 100 Milyondan fazla oyuncuyu, madencilik yoluyla kazanılan büyük miktarda parayla lider tablolarını oluşturan bir oyundur. Şimdi bu oyuna katılma ve küresel skor tablolarında puanlarınızı yükseltme sırası sizde!

Idle Miner Tycoon Para Hileli Mod Apk

Payback 2 Para Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

Sağlam madencilik ve kazanç için harika karakter görünümlerinden birini deneyin

Temel olarak, Idle Miner Tycoon oyununun oyun planı size birinci sınıf bir deneyim sunuyor çünkü burada patron sizsiniz ve madencilik fabrikanızı otomatikleştirmek için işçileri ve yöneticileri işe almanız gerekiyor. Madenleri yükseltebilir, maden sayısını artırabilir ve fabrikanızı otomatikleştirmek için yüzlerce yönetici satın alabilir ve uyurken bile para kazanabilirsiniz!

Bunun dışında oyun, işçiler, para toplayıcılar, yöneticiler ve Süper Yöneticiler dahil olmak üzere karakterlerin görünümlerini de tutar. Efsanevi bir cildiniz varsa, her koşuda daha büyük miktarlarda para kazanma şansınız artacaktır! Bu görünümleri, madenlerde zorlukla kazanılan nakit, madeni para veya elmaslarla satın alabilirsiniz. Bu yüzden yolculuğunuza başlayın ve en etkili görünümleri toplayın!

33 farklı maden dahil altı farklı kıtanın tadını çıkarın

Idle Miner Tycoon oyunu size hem Çevrimiçi hem de Çevrimdışı arabirimlerde keyfini çıkarabileceğiniz çok yönlü bir oyun arabirimi sunar. Çevrimdışı oynarken Süper Menajerler yardımıyla uyurken para kazanmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Üstelik Online oyun modlarının keyfini çıkarmak istiyorsanız, rastgele oyunculara veya aynı oyunu oynayan kendi arkadaşlarınıza katılabilirsiniz!

Çevrimiçi oyun modu, arkadaşlarınızla keşif gezilerine ulaşmanıza, toplulukların, klanların bir parçası olmanıza, küresel lider panosundaki puanlarınızı yükseltmenize ve en yeni içeriği ücretsiz olarak açmanıza yardımcı olmak için geliştirilmiştir. Bu yüzden çevrimiçi veya çevrimdışı oyunlardan en sevdiğinizi deneyin ve Idle Miner Tycoon’un en etkili arayüzünün keyfini çıkarmaya başlayın!

Idle Miner Tycoon Para Hileli Mod Apk

Resmi oyundan rahatsız oldunuz mu? Değiştirilmiş sürümü deneyin!

Son zamanlarda Idle Miner Tycoon oyununu oynadınız ve oyunların kusurlarından rahatsız oldunuz mu? Veya oyunu daha önce oynamamış olsanız bile, resmi sürüm reklamlarla dolu oyun arayüzü, maliyetli uygulama içi satın alımlar ve daha fazlası gibi kusurlar içeriyor! Tüm bu beğenilmeyen şeyleri resmi oyunun içinde tutarak, oyunun Idle Miner Tycoon MOD APK adlı değiştirilmiş versiyonunu geliştirdik!

Değiştirilmiş sürüm, premium uygulama içi satın alımların çoğunu size ücretsiz olarak sunma yeteneğine sahiptir. Üstelik oyun %100 reklamsızdır, yani oynarken çevrimiçi kesintilerden korkmanıza gerek kalmaz! En alttaki indirme düğmesine tıklamanız yeterli, reklam bugünden itibaren bu harika oyunun keyfini çıkarmaya başlayın!

Sınırsız para desteğiyle stratejinizi serbest bırakma zamanı

Yukarıda size söylediğimiz gibi, Idle Miner Tycoon MOD APK, yüzlerce süper güç içeren zorlayıcı bir Android oyunudur! Yani ilk süper gücü alan oyun size hem jeton hem de elmas dahil olmak üzere sınırsız parayı ücretsiz olarak sunuyor!

Bu hiç bitmeyen parayı kullanarak, gücünü sonsuz seviyelere yükseltebilir. Temel olarak, onları harcarken nakit ve elmaslar artacak! Peki ne bekliyorsun? Idle Miner Tycoon MOD APK’sini en kısa sürede indirin ve bugünden itibaren bu oyunun keyfini çıkarmaya başlayın!

Yükseltmeden tamamen kilidi açılmış oyun arayüzünün keyfini çıkarın

Bu oyunu daha önce oynadığınızı varsayalım. Bu durumda, Idle Miner Tycoon resmi oyununun, tüm efsanevi karakter görünümlerinin Madeninizin yalnızca belirli bir seviyesinde açılabileceği, sınırlı bir karakter menüsü içerdiğini bilmelisiniz. Ama değiştirilmiş sürümle aynı değil!

Idle Miner Tycoon MOD APK, size hemen hemen her şeye ücretsiz olarak erişilebildiği ücretsiz bir oyun arayüzü sunar. Evet, duydun, değil mi? Güçlü karakterleri elde etmek için Madenlerinizi kapsamlı seviyelere yükseltmenize gerek yok. Tek ihtiyacınız olan, aşağıdaki en indirme bağlantısından Idle Miner Tycoon MOD APK’yı indirmek ve ücretsiz olarak erişilebilen oyun arayüzüne geçmek!

Idle Miner Tycoon Para Hileli Mod Apk

Tüm favori madencilik kıtalarınızın ve yükseltmelerin keyfini reklamsız çıkarın

Yukarıdaki tüm özelliklerin yanı sıra, Idle Miner Tycoon MOD APK, size tam olarak resmi oyun arayüzü üzerinde reklamsız eksiksiz bir arayüz sunar. Bu sadece, Madenlerinizi yükseltirken, efsanevi karakterleri satın alırken, farklı madenlerin kilidini açarken veya eklenti satın alırken asla kesintiye uğramayacağınız anlamına gelir! Sadece Idle Miner Tycoon MOD APK ile bağlanın ve oyununuzu aya yükseltin!

Nihai Karar

Idle Miner Tycoon MOD APK hakkında yukarıda listelenen tüm bilgiler, özellikler ve bilgiler %100 yasaldır. Şimdi biliyorum ki harika Android oyununu indirip oynayarak kendinize bir saniye bile dayanamazsınız. Hadi devam et! Bu olağanüstü oyunu hemen hemen her Android akıllı telefona ücretsiz olarak indirebilirsiniz, hatta rootlamanıza bile gerek yok!

Rating

5

( 1 Votes )
Please Rate!
Idle Miner Tycoon Para Hileli Mod Apk

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (147M)

İndirmek için şuanda Hazırsın Idle Miner Tycoon: Money Games Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (1 vote)

Tüm Versiyonlar

Idle Miner Tycoon Para Hileli Mod Apk
Idle Miner Tycoon Para Hileli Mod Apk 3.76.0 apk
Şubat 13, 2022 147M

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X