TickTick

İsim TickTick… TickTick is the most famous version in the TickTick series of publisher Appest Inc
Yayıncı Appest Inc
Tür Verimlilik Uygulamaları
Boyut 21 MB
Versiyon 6.1.3.0
Mod Version 6.1.3.0
Total installs 1,000,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 13 Ekim 2021
MOD PRO Kilidi Açık
Android Android Verimlilik Uygulamaları
4.6 ( 688 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

 • Premium / Ücretli özelliklerin kilidi açıldı;
 • Devre Dışı Bırakılan / Kaldırılan İstenmeyen İzinler + Alıcılar + Sağlayıcılar + Hizmetler;
 • Hızlı yükleme için optimize edilmiş ve sıkıştırılmış grafikler ve temizlenmiş kaynaklar;
 • Android.manifest'ten kaldırılan Reklam İzinleri / Hizmetler / Sağlayıcılar;
 • Reklam bağlantıları kaldırıldı ve geçersiz kılınan yöntemleri çağırıyor;
 • Reklam düzenleri görünürlüğü devre dışı bırakıldı;
 • Google Haritalar Konum çalışır;
 • Google Play Store yükleme paketi denetimi devre dışı bırakıldı;
 • Hata ayıklama kodu kaldırıldı;
 • Karşılık gelen java dosyalarının varsayılan .source etiketlerinin adını kaldırın;
 • Analytics / Crashlytics / Firebase devre dışı bırakıldı;
 • Aktif izleyici veya reklam yok;
 • Diller: Tam Çoklu Diller;
 • CPU'lar: armeabi-v7a, arm64-v8a, x86, x86_64;
 • Ekran DPI'ları: 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi;
 • Orijinal paket imzası değişti;
 • Balatan tarafından serbest bırakıldı.
5/5 - (2 votes)

TickTick Premium Apk Toplum her zaman gelişiyor ve insanların yaşamları da iyileşiyor. Elle yapılan işten akla kadar herkesin sabit bir işi vardır. Kolektifin gelişimine katkıda bulunurlar. Yavaş yavaş yeni bir çağa girmek, çalışanların bir iş hacmini tamamlamalarını ve aynı zamanda kalitelerini sağlamalarını gerektiriyor. Bu nedenle çalışanlar bazen baskı altında kalır, tüm görevleri hatırlayamaz ve tamamlayamaz. Oradan, TickTick: Yapılacaklar Listesi Planlayıcı, Hatırlatıcı ve Takvim, bunu yapmanıza yardımcı olan uygulamadır.

TickTick hakkında ilginç bilgiler: Yapılacaklar Listesi Planlayıcı, Hatırlatıcı ve Takvim
Bu uygulama, kullanıcıların yapılacak işleri planlamasına, hatırlatıcı bildirimleri ayarlamasına, zamanı mantıklı bir şekilde yönetmesine ve her zaman arzu ettiğiniz sistematik bir yaşam düzenlemesine yardımcı olur. Şu anda Google Play’de mevcuttur. ticktick premium apk Uygulamanın kullanışlı, kullanımı kolay özellikleri sayesinde birçok kullanıcı tarafından beğeni toplamış ve olumlu geri dönüşler almıştır.

Bu Makaleyi Keşfedin

TickTick Premium Apk

TickTick Premium Apk Uygulama geliştirme ekibinin takdir ettiği şeylerden biri, kullanıcı deneyimini önemsemeleridir. Özellikle, kullanıcılardan gelen sorulara ve taleplere yanıt verirler ve ürünlerindeki kusurları giderirler. Bu, üreticinin ciddi olduğunu ve daha iyi uygulama geliştirme için kullanıcıları ve gereksinimlerini önemsediğini gösterir.

Bu yapımcının çabaları sayesinde uygulama takdire şayan bir başarı elde etti. ticktick premium Özellikle Google ve New York Times başta olmak üzere ödüller kazanmıştır. Oradan, kullanıcılar bunun çalışmayı destekleyen güvenilir uygulamalardan biri olduğunu görebilirler.
Özellikle uygulama, ana renk olarak beyaz olan basit bir arayüze sahiptir. Görevler, programda yapmanız gerekenleri vurgulamak için oyulmuş tonları kullanır. Bu, kullanıcıya basitliğin yanı sıra iyi bir izlenim verir ve çok telaşlı değildir. Oradan, daha fazla insan bu uygulamayı kullanacak.

TickTick Nedir ?

TickTick Premium Apk

TickTick Premium Apk TickTick’in göze çarpan özellikleri: Yapılacaklar Listesi Planlayıcı, Hatırlatıcı ve Takvim
İlk olarak, uygulamanın işlevi iş akışınızı düzenlemenize yardımcı olmaktır. ticktick apk premium Her gün yapmanız gerekenleri bilimsel olarak düzenleyebilirsiniz. Bu, onları daha hızlı uygulamaya yardımcı olur ve yürütmede gecikmeleri önler. Bu, belirli görevleri tek tek tamamlama konusunda olumlu bir alışkanlık yaratmaya yardımcı olacaktır. Oradan, işteki üretkenliğiniz artacaktır.

TickTick Premium Apk

TickTick Windows

TickTick Premium Apk Ayrıca çalışmalarınızı sadece bir gün için organize edemezsiniz, belirli bir zaman dilimi için de düzenleme yapabilirsiniz. Randevulardan iş gezilerine kadar, mantıklı bir şekilde listeleyebilir, zamanın tekrarını önleyebilir ve kendinizi doğru organize edebilirsiniz. ticktick blog Bunları en bilimsel şekilde yapmak ve yine de sağlığınızı korumanızı sağlamak için bir genel bakış çizelgesi görebilirsiniz.
Ayrıca, yeni işlerin ortaya çıkması, çalışan insanlar için her zaman ortak bir şeydir. Yani bu uygulamada kolayca bir veya daha fazla iş ekleyebilirsiniz. Bu, bir işi kaçırmamanızı sağlayacaktır.

TickTick Premium Apk

Ayrıca, çalışma sürecinde, özellikle dikkat dağınıklığı ile kaçınılmaz olarak birçok zorlukla karşılaşacaksınız. tick tick boom Öyleyse TickTick: Yapılacaklar Listesi Planlayıcı, Hatırlatıcı ve Takvim size yardımcı olsun. Bir işte birden çok zaman çizelgesini sınırlayarak bu yöntemi deneyebilirsiniz. Örneğin bu uygulama için yaklaşık 20-25 dakikalık bir süre belirleyip ardından çalışmaya başlayabilirsiniz. Bundan sonra 5-10 dakikalık bir mola verin ve ardından bitmemiş çalışmaya devam etmek için yeni bir zaman çizelgesi belirleyin. Bu, soğukkanlılığınızı ve konsantrasyonunuzu korurken işinizin her zaman yapılmasına yardımcı olur. Bu aynı zamanda birçok kişinin kullandığı popüler bir yöntemdir.

TickTick Ekşi

TickTick Premium Apk Yukarıdaki işlevleri işiniz için kullanmanın yanı sıra, sağlıklı ve bilimsel bir yaşam tarzı oluşturmak için bu faydalı uygulamadan da yararlanabilirsiniz. Daha spesifik olarak, iyi yemek yemek, zamanında ders çalışmak ve erken yatmak gibi iyi alışkanlıklar oluşturmak için kullanabilirsiniz. ticktick beta Yavaş yavaş, sabit bir yaşam ritmi oluşturacaksınız. Bu özellik sayesinde, size verilen görevleri kaç gün yaptığınızı da öğrenebilir ve bu sayede tembelliğin önüne geçebilirsiniz.

TickTick Premium Apk

TickTick: Yapılacaklar Listesi Planlayıcı, Hatırlatıcı ve Takvim gerçekten güvenilir bir uygulamadır ve kullanıcılardan olumlu eleştiriler almıştır. Kullanımı kolay basit özelliklerle bu uygulama, kullanıcıların kaliteyi sağlamalarına ve belirli bir iş yükünü tamamlamalarına yardımcı olur. Her zaman meşgul olanlar için bu kesinlikle kaçırılmaması gereken bir uygulama!

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
TickTick

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (21 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın TickTick Ücretsiz Apk İndir

 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (2 votes)

Tüm Versiyonlar

TickTick
TickTick 6.1.3.0 MOD
Ekim 11, 2021 21 MB

Mod İçeriği:

PRO Kilidi Açık

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X