Mobile Legends: Bang Bang

İsim Mobile Legends Bang Bang … Mobile Legends Bang Bang is the most famous version in the Mobile Legends Bang Bang series of publisher Moonton
Yayıncı Moonton
Tür MOBA Oyunları
Boyut 224 MB
Versiyon 1.6.18.6761
Mod Version 1.6.18.6761
Total installs 100,000,000+
Content Rating PEGI 7
Güncelleme 16 Ekim 2021
MOD Skin Hack/Para Hileli
Android Android MOBA Oyunları
4.1 ( 311 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir


 • 1. HARİTA HACK
 • 2. DRONE GÖRÜNÜM
 • 3. CİLT KİLİDİNİ AÇ
 • 4. SUNUCU DEĞİŞİMİ
 • 5. SINIRSIZ ALTIN
 • 6. 1 VURUŞ
 • 7. SOĞUTMA YOK
 • 8. SINIRSIZ MANA
 • 9. ANTİ YASAKLI
 • 10. KAHRAMAN KİLİDİNİ AÇ
 • 11. ESP KUTUSU / HATLAR / MESAFE

NOT : KENDİ ORİJİNAL HESAPLARINIZI KULLANMADAN ÖNCE MODU TEST ETMEK İÇİN ŞİRİN HESAP VEYA SAHTE HESAP KULLANIN. MODLU APK'NDAN BERİ YÜKSEK YASAKLANMA RİSKİ. Bilgi: Android 11 kullanıyorsanız ve ekran yüklemede yasadışı uygulamayla karşılaşırsanız. Lütfen VMOS uygulamasını kullanın, ardından modu yükleyin, sanal uygulamada yasadışı uygulama hatasını ortadan kaldıracaktır.
İpuçları : 1 vuruş , sınırsız altın , sınırsız mana, rank ve klasikte cooldown yok gibi özel hileler kullanmayın, hilenin oyunda hata alacağı ve oyun oynarken bilinmeyen hatalara neden olacağı çok açık. Bu hileleri yalnızca Custom classic'te kullanın.
HileApk.Net tarafından düzenlendi
4.5/5 - (69 votes)

Mobile Legends Elmas Hilesi, (MOD APK, Drone Görünümü/Radar/Dış Görünüm/Para Hileli/Sınırsız Altın/Harita Hack), oyuncuların şiddetli savaş alanında arkadaşlarının yanında savaşması için heyecan verici bir oyun ve sonsuz potansiyele sahip bir MOBA’dır. Lütfen indirmeden önce MOD Özellikleri kısmına göz atınız.

Mobile Legends Elmas Hilesi, Dövüş sanatları aksiyonu veya düşmanlarınıza zafer duygusu getiren oyunlar oynama konusunda tutkulu musunuz? Mobile Legends: Bang Bang, dünya çapında çok sayıda oyuncu ile uzun süre aramanız gereken oyundur. Çevrimiçi arenada diğer birçok oyuncuyla birlikte güçlü dövüş sanatları generallerine dönüşmenize izin verin. Bu oyundaki maçları kazandığınızda dünya hakimiyeti hissine kapılacaksınız.


Bu Makaleyi Keşfedin

Mobile Legends Elmas Hilesi

Mobile Legends Elmas Hilesi

KOLAY OYUN VE SIKI SAVAŞ

Mobile Legends Elmas Hilesi, Her oyunda, birbiriyle savaşan iki takım olacak, oyuncunun görevi ana evini düşmanın eline düşmekten aktif olarak korumak ve birincil amaç düşmanın kulesini yok etmektir. Oyun, iki taraftan birinin yenilmesiyle sona erer. Ayrıca, ormandaki vahşi canavarları öldürmek, düşmanla savaşmakla dramatik, sadece hareket etmek için sanal gezinme tuşlarının kontrolü ile ilk oyundan itibaren oyunu sevmenize yardımcı olacaktır. mobile legends amblem dizilimi Anahtar ve beceri tuşları; sen zaten yetenekli bir komutansın. Her oyunda çok fazla zaman harcamadığınız için endişelenmeden ve sıkıcı olmadan rahatlayın; takım kurmak için sadece 10 saniye ve savaşa katılmak için 10 dakika harcıyorsunuz.

Mobile Legends Elmas Hilesi

Bu, neredeyse tüm diğer Moba oyunlarının iyileştirilmesinin zor olduğu oyunun olağanüstü avantajıdır. Karakterin iyileşip depresif canavarları öldürmesi için çok uzun süre beklemek zorunda kalmadan oyuna hızlı bir şekilde katılmanıza yardımcı olmak için. Hızlı vurun ve hızlı kazanın, böylece okuldan sonra kısa bir moladan tamamen yararlanabilirsiniz veya birkaç oyun maçına katılmak için çok çalışın.

Mobile Legends Karakterler

SAVAŞ HAZIRLAMA STRATEJİSİ

Mobile Legends Elmas Hilesi, Düşman üssünü yok etmek için akıllı konuşlandırma taktiklerine ihtiyacınız var. Kendiniz için büyücüler, keskin nişancılar, konuklar, destek vb. ile yan yana durmak için güçlü bir öncü general seçin. Düşman kulelerini, dört orman alanını, 18 savunma kulesini ve iki canavarı yok etmenin üç yolu vardır. Büyük hayvanlar Kaplumbağa ve Rab’dir. Zorluğu en iyi şekilde karşılamak için kendinizi akıllı taktiklerle eğitirsiniz. mobile legends adventure serap kodu Etrafınızdaki kışlaları, minyonları ve iki süper güçlü canavarı yok edin. Öldürülen ilk büyük canavar, yok edildiğinde oyuncuya bir şans tılsımı getirecek olan Kaplumbağa’dır. Ve hepsinden önemlisi, büyük miktarda altın alacaksınız ve Lord, yenildiğinde ordunuza katılarak düşmanla savaşmanız için sizi destekleyecek. Altın ve ganimetleri topladıktan sonra altın veya ekipman kullanarak karakterinizin gücünü geliştirmeye devam ediyorsunuz.

Mobile Legends Elmas Hilesi

Mobile Legends Hile 2021 Apk

BİRLİK KUVVETTİR

Mobile Legends Elmas Hilesi, Mobil Efsanelerde takım ruhu yüksek gösterilir. Pozisyonlar özel olarak dağıtılmıştır ve her fraksiyonda, generali ve takım arkadaşlarının geri kalanını, dövüşü başlatmak için öncü general olarak yeteneklerine uygun pozisyonlarda rol oynayan beş oyuncu olacaktır, gladyatör hasar verme, süpürme, mobile legends bot bugu katil karakter, düşmanın ana hedeflerini yenmenize yardımcı olan katildir. Aynı zamanda, topçu ana düşmanı yok edecek; Büyü hasarı ve uzman deneyimine sahip büyücü sıkıntısı yoktur. Destek ekibi diğer şampiyonları desteklemek için geride.

Mobile Legends Elmas Hilesi

Oyundaki zorlukların üstesinden gelmek için sadece ölümü doğurmak için bir araya gelmekle kalmaz, oyuncular savaş sırasında takım arkadaşlarına da yardımcı olabilir. Takım arkadaşınız bağlanırsa veya yok edilirse, tepeli arkadaşlarınıza sağlığı geri verebilirsiniz. Karakterler, en sıkı savunma sistemi altında düşmanı kontrol etmek için birbirlerine destek olacaklar.

Mobile Legends Apk Para ve Elmas Hilesi

ÇEKİCİ BİR ARAYÜZLE BİRLEŞTİRİLMdİŞ CANLI GRAFİKLER

Mobile Legends Elmas Hilesi, Pek çok kişinin merak ettiği nokta da bu; karakterlerin ve sahnenin görüntüleri son derece gerçekçi ve keskin tasarlanarak oyuncuya önlerindeki gerçek maçlara dalmış hissi veriyor. mobile legends bedava hesaplar Çok fazla nesneyle savaşırken veya karakterinizin net olmayan görüşüyle ​​savaşırken gözlerinizi karıştırmaz. Mobile Legends: Bang Bang sizi güzel grafiklerle tatmin ediyor. Sadece bu değil, oyun aynı zamanda basit bir arayüze sahip, dikkat dağıtıcı değil, ancak karakterinizi kolayca kontrol etmenize yardımcı olmak için ekranda görüntülenen özelliklerle dolu.

Mobile Legends Elmas Hilesi

Mobile Legends Elmas Hilesi, Mobile Legends: Bang Bang, deneyimlemeye değer bir oyundur. Takım arkadaşlarınızla kazanırken, ormanda heyecan yaşarken, düşman şeridini indirirken eğlenirken birçok duygusal çerçeveyle karşılaşacaksınız, bunların hepsi oyunu gençler arasında popüler hale getirdi. mobile legends bang bang hile Heyecan verici rahatlama anları yaşamak için kendinize harika savaşlar indirmeden artık tereddüt etmeyin.

Rating

4.8

( 8 Votes )
Please Rate!
Mobile Legends: Bang Bang

No votes so far! Be the first to rate this post.
Apk İndir (224 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Mobile Legends Bang Bang Ücretsiz Apk İndir

 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
4.5/5 - (69 votes)

Tüm Versiyonlar

Mobile Legends: Bang Bang
Mobile Legends: Bang Bang 1.6.18.6761 MOD
Ekim 15, 2021 224 MB

Mod İçeriği:

Skin Hack/Para Hileli

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X