Zooba

İsim Zooba… Zooba is the most famous version in the Zooba series of publisher Wildlife Studios
Yayıncı Wildlife Studios
Tür Aksiyon Oyunları
Boyut 157 MB
Versiyon 3.7.0
Mod Version 3.7.0
Content Rating Tüm yaşlar
Güncelleme 16 Ekim 2021
MOD Düşmanları Göster/CD Yok
Android Android Aksiyon Oyunları
4,1 ( 513 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

  • Menü modu
  • Harita modu (Düşmanları/Öğeleri Göster)
  • Her zaman vurabilir (yüksek yasak oranı)
  • Reklam gösterme devre dışı;
  • Reklam izlemeden ücretsiz şeyler alabilirsiniz (örneğin, sağ üst köşedeki ana menüden Zooba TV ödüllerini alın).
2/5 - (38 votes)

Zooba Apk İndir, Zooba ile bir maceraya hazır olun: eğlenceli, ücretsiz, aksiyon dolu bir çevrimiçi çok oyunculu hayatta kalma oyunu! Zooba harika bir ücretsiz çok oyunculu hayatta kalma battle royale oyunudur ve oyunculara adrenalin dolu bir battle royale hayatta kalma macerası sunmak için MOBA oyun stilini (Multiplayer Online Battle Arena) birleştirir! Zooba hızlı tempolu bir çevrimiçi çok oyunculu hayatta kalma oyunudur, zooba beta hesap indirin ve ücretsiz oynayın! En sevdiğiniz hayvan karakterlerini seçin.

Bu Makaleyi Keşfedin

Zooba Apk İndir Son Sürüm

Çok oyunculu macera hayatta kalma oyunlarında arkadaşlarınızla çevrimiçi olarak ücretsiz kavga edin. Ödüller kazanın ve hayvanlarınızı yükseltin. ANA ÖZELLİKLER: – Farklı ücretsiz çok oyunculu hayatta kalma arenalarında savaşın –


Zooba Apk Para ve Elmas Hilesi

Eğlenceli oyun kontrolleri – Ödüller kazanın ve karakterlerinizi yükseltin – Çarpıcı grafikler – Çok oyunculu battle royale hayatta kalma oyunlarında arkadaşlarınızla ücretsiz eğlencenin tadını çıkarın – Hayvanat bahçesinin battle royale macera süperstarı ol!

Zooba Apk Elmas Hilesi

İster yeni başlayan ister acemi bir hayatta kalma battle royale oyunu hayranı olun, harika bir ücretsiz çevrimiçi çok oyunculu battle royale oyun deneyimi için Zooba’yı indirin! Zooba, zooba beta sürümü eğlenceli hayatta kalma oyun modları ve sonsuz saatlerce ücretsiz çok oyunculu heyecan sunar. Zooba, aksiyon, benzersiz oyun ve harika bir ücretsiz çok oyunculu hayatta kalma macerası deneyimi sunan çevrimiçi bir hayatta kalma macera oyunudur!

Zooba MOD, oyunla iyi bir şekilde iç içe geçmiş çeşitli ilgi çekici özelliklere sahip, arkadaş canlısı ve eğlenceli bir atış oyunu ile hayvan konseptlerini içeren bir BR oyunudur.

Zooba Apk İndir, Mevcut trendle birlikte, birçok çevrimiçi oyuncu hayatta kalma oyunu türünü hedefliyor, ancak grafik tasarımında yenilik noktaları olan veya benzersiz oynanışa sahip bir oyun bulmak hala oldukça zor. Zooba’ya geliyor: Herkes için ücretsiz Zoo Combat Battle Royale Oyunları, tüm tercihleriniz tam olarak karşılanacak. Bu çekici oyun ve yüksek tempolu oyun ile hayatta kalma türünü takip eden bir atış aksiyon oyunudur; oyun ünlü oluyor ve katılan birçok oyuncu var…

Zooba Apk

KENDİNİZE FAVORİ BİR NESNE SEÇİN

Zooba Apk İndir, Oyunun indirilmesini tamamladıktan ve birkaç küçük giriş prosedürü gerçekleştirdikten sonra, oyuncu hızla bu oyunun dünyasına taşınacaktır. Size verilen ilk görevlerden biri karakter seçimi olacak. Bunu duyarsanız, bu bugün herhangi bir oyun için basit bir şey çünkü oyuna başlamak istiyorsanız uygun bir karakter seçmelisiniz.

Zooba Hile

Zooba Apk İndir, Ancak Zooba: Herkes için ücretsiz Zoo Combat Battle Royale Games ile bu oldukça zor bir iştir. Zorluk, oyunun oyuncuya getirilecek birçok karaktere sahip olmasıdır. zooba apk son sürüm Ve bununla birlikte, karakter görüntüleri de hayvanat bahçesindeki tilki, maymun, bufalo, fare, kaplumbağa, kuşlar ve daha fazlası gibi sevimli hayvanların görüntülerine dayalı olarak oluşturulacak. Bu nedenle, oyunun sunduğu tüm karakterlere başvurmaya çalışmalı ve beğendiğiniz bir karakteri seçmelisiniz!

Zooba Apk

ZOR ZORLUKLARA HAZIR

Zooba Apk İndir, Özel bir karakter seçtikten sonra maçlara girmeye hazır mısınız? zooba apk nasıl indirilir Öncelikle kendinizi önceden hazırlamanız gereken şeylerden biri psikolojik savaştır. Çünkü oyun içinde maçlar çoğu zaman çok çetin bir şekilde geçecek. Bu yüzden savaş başlamadan önce size avantaj sağlayacak savaşlar için zihinsel olarak hazır olmak çok önemli olacak!

Zooba İndir

Zooba Apk İndir, Ayrıca, savaştan önce temel becerilerin alıştırma seanslarına da ihtiyacınız olacak. Üreticiler oyuncunun oyundaki tecrübesiyle çok ilgilendikleri için oyunun temposunu çok yüksek bir seviyeye çıkarmışlar. Bu nedenle, temel becerilere sahip olmak, yoğun maçlar ve acil durumları çözmek için etkili bir araç olacaktır. Karakterinizi daha yüksek seviyelere yükseltmek için oyundan sonra pratik yapmayı ve becerilerinizi yenilemeyi de unutmazsanız yardımcı olacaktır.

Zooba Apk

GÜÇLÜ VE TEHLİKELİ OYUN HER ZAMAN GİZLİDİR

Zooba Apk İndir, Zooba’ya adını veren en önemli şeylerden biri de oynanış şeklidir. Bu oyuna girerken, olağanüstü bir hayatta kalma oyunu yaşayacaksınız. Burada hoşgörünün asla olmayacağı bir savaşa katılacaksınız. Son haritada kim duruyorsa o kişi kazanacak.

Zooba Elmas Hilesi 2021

Zooba Apk İndir, Oyun kuralları verilmiştir ve maça katılan tüm oyuncuların kazanmak istiyorlarsa uymaları gerekmektedir. Böylece yüksek tempolu bir maç oynanacak ve mevcut diğer tüm oyuncular zooba apk elmas hilesi sizi oyundan çıkarmak isteyecektir. Düşmanlarınızın birçok farklı yönden göründüğünü göreceksiniz: önde, solda, sağda ve hatta hemen arkada. Bu yüzden kazanmanız için en önemli şeylerden biri tüm düşmanlarınıza karşı dikkatli olmanız olacaktır.

Zooba Apk

Zooba Elmas Hilesi

YENİ VE BENZERSİZ GRAFİK TARZI

Zooba Apk İndir, Bir oyunun başarılı olması ve oyuncu topluluğunun desteğini alması için karakter sistemi, oyun organizasyonu, oynanış gibi gerekli koşulları sağlaması gerekecek… grafik. Bir oyunun grafikleri, her oyuncu için oyunun ana iletişim aracı olacaktır ve oyuncu için sempati yaratmak için bir oyunun mükemmel bir grafik kalitesine sahip olması gerekir.

Oyuncuların ihtiyacını anlayan Zooba, mükemmel bir grafik kalitesine sahip. Oyuna gelirken oyuncuların kötü görüntü kalitesinden rahatsız olmalarına ve oyun deneyimini etkilemesine gerek kalmayacak. Üretici, oyuncuların oyunu güzel, keskin animasyonlarla deneyimlemeleri için görüntüye dikkatle yatırım yaptı. Oyundaki bağlam da oyuncunun oyundaki eylemleri için oldukça makul bir şekilde düzenlenmiştir.

Zooba Apk

Zooba Apk İndir, Şimdi, kendinize mükemmel bir hayatta kalma atış oyununa sahip olmak zorlu bir şey olacak. Çünkü ideal bir hayatta kalma atış oyununun mükemmel grafik kalitesi, iyi kullanıcı deneyimi, çeşitli karakter sistemi, çekici oyun oynama gibi gereksinimlere sahip olması gerekecek… Ve oyuncuların tüm bu gereksinimleri doğrudan Zooba’da çözülecek: Herkes İçin Ücretsiz Zoo Combat Battle Kraliyet Oyunları. Birkaç basit adımda benzersiz ve heyecan verici deneyimlerle harika bir serbest atış oyununa başlayacaksınız.

Rating

3.4

( 5 Votes )
Please Rate!
Zooba

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (157 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Zooba Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
2/5 - (38 votes)

Tüm Versiyonlar

Zooba
Zooba 3.7.0 MOD
Ekim 16, 2021 157 MB

Mod İçeriği:

Düşmanları Göster/CD Yok

'dan daha fazlasıWildlife Studios

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X