Actraiser Renaissance

İsim Actraiser Renaissance … Actraiser Renaissance is the most famous version in the Actraiser Renaissance series of publisher SQUARE ENIX Co Ltd
Yayıncı SQUARE ENIX Co Ltd
Tür Aksiyon Oyunları
Boyut 2 GB
Versiyon 1.0.0
Mod Version 1.0.0
Total installs 500+
Content Rating Everyone 10+
Güncelleme 30 Eylül 2021
MOD Kilitsiz Mod
Android Android Aksiyon Oyunları
4.3 ( 866 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

Kilitsiz Mod
5/5 - (4 votes)

Actraiser Renaissance apk, pek çok kişi tarafından aranan bir dizi yeni yenilikle piyasaya çıktı. Birincisi, Actraiser geçen yüzyılın 90’larından beri piyasaya sürülen bir oyundur. Üzerinden yaklaşık 30 yıl geçmesine rağmen bu sürüm hala dünya çapındaki oyuncular tarafından tanınmaktadır. Şimdiye kadar Enix, tüm zamanların en iyi oyunlarından birini yeniden düzenlemeye ve bir kez daha piyasaya çıkmaya karar verdi. Oynanış, grafikler ve sesteki iyileştirmelerle oyun, oyunculardan sevgi almaya devam etmek için zamanlara daha uygun hale gelecek.

Actraiser Renaissance


YENİ OYUN KOMBİNASYONU
Orijinali ile karşılaştırıldığında, Actraiser Renaissance, oynanış açısından önemli bir benzerliğe sahiptir. Temel olarak, hala şehrinizi eskisinden daha zengin hale getirmek için her şeyi yapmanız gereken bir Şehir kurma simülasyon oyunudur. Bir tanrı olarak gök gürültüsü, yağmur ve hatta güneşin kontrolü gibi doğal mucizeler, göreviniz sırasında size etkili bir şekilde yardımcı olacaktır. Emri verdiğin sürece her şey senin istediğin gibi olacak ama nüfusu umursamazsan giderler.

Oyuncu Rönesansı

Nüfusu ihmal etmenin sonucu, artık ibadet edemezsiniz. Elde ettiğiniz tüm faydalar Actraiser Renaissance insanların güveni sayesindedir. Başka bir deyişle, kullandığınız güçler insanlar tarafından desteklenmektedir. Şehir ne kadar müreffeh, daha yoğun nüfuslu, daha önce o kadar güçlü olursunuz. Yeterli gücünüz yoksa, canavarlarla yapılan ateşli savaşların üstesinden gelmek imkansız olacaktır. İnancın gücü doğanın gücünden çok daha büyüktür.

Actraiser Renaissance apk

GLORY İÇİN ZOR SAVAŞ
İlahi güçle, oyuncular canavarlardan başka bir şey tarafından kısıtlanmaz. Dünyaya gelmenizin ana nedeni, canavarların yayıldığına dair bir sinyal olmasıdır. Karanlığın gücü sayesinde şehrin büyümesini engelleyecekler. Doğadan kaynaklanan sorunlarla, nüfus yönetiminin gerilimleriyle, canavarların taciziyle uğraşmak zorundasınız. Kesintisiz dövüş süreci sizi sınırsız güce sahip olmaya zorlayacaktır.

Oyuncu Rönesansı

Canavarlarla ilgili haberler geldiğinde, onlarla savaşmak için son derece karanlık yeraltı mezarlarına koşmanız gerekecek. Aslında kendi silahlarınız ve güçlerinizle savaşabileceksiniz. Dövüşürken, büyülü güçler kullanmanıza izin verilmeyecek, sadece fiziksel gücünüzü, kendi dayanıklılığınızı, kılıç tekniğinizi ve hızınızı kullanmanıza izin verilecek. Genel olarak, bu dövüş süreci size böyle bir strateji oyununa entegre edilmiş bir aksiyon oyunu hissi verecektir. Ama aynı zamanda oldukça basit ve oyunu oynamak için sadece 5-6 hamle kullanabilirsiniz. Yönetilebilir bir düzeyde, Actraiser Renaissance, savaş sırasında sizi çok fazla zorlamaz. Ancak zor modda zindandaki canavarlar zorlu olacak.

Actraiser Renaissance

Kullandığınız büyü de basit değil çünkü hedefi ayırt etmiyor. Yani, nesneleri yok etmek için gök gürültüsünü, insanların yemek pişirmesine yardımcı olmak için ateşi ve çiftçiliğe yardımcı olmak için yağmuru kullanabilirsiniz. Ancak olumsuz durumlarda bu büyülerle Actraiser Renaissance apk indir sivilleri de cezalandırabilirsiniz. Nüfusun kaosu doğanın gücüyle tamamen çözülecektir. İnsanları çok fazla korkutmayın; ibadet edecek kimsen olmayacak.

HAKKINDA
Actraiser, iyi ve kötü arasındaki nihai savaşta 2D platform oluşturma eylemini (Realm Acts) bir Şehir kurma simülasyonu (Realm Management) ile birleştirir!
Efsanevi Yuzo Koshiro tarafından bestelenen, ilk piyasaya sürüldüğünde oyun dünyasında şok dalgaları gönderen film müziğine sahip – şimdi yeniden düzenlendi!

Kötülüğün kuşattığı bir dünyada Işığın Lordu ve onların sadık meleği olarak oynayarak insanlığın gelişmesine yardımcı olun.

YENİ ÖZELLİKLER
– Yeniden düzenlenmiş 2D grafikler, oyunu güzel HD kalitesinde sunar
– 15 yeni müzik parçasının yanı sıra Actraiser bestecisi Yuzo Koshiro’nun yeniden düzenlenmiş orijinal parçaları!
– Yeni hikayeler, genişletilmiş aksiyon ve bölge yönetimi oyunu, ek aksiyon aşamaları, tamamen yeni bir bölge ve yeni daha güçlü patronlar!
– Otomatik kaydetme ve zorluk seviyeleri

Actraiser Renaissance

OYUN SİSTEMİ

Realm Acts: Bu 2B aksiyon aşamalarında stratejik olarak güçlü ateş, Actraiser Renaissance apk download buz ve diğer büyüleri kullanın. İnsanlar, bu aşamaları fethettikten sonra krallığı geri almak için geri döner ve yerleşimlerinizi geliştirmeye başlamanıza izin verir.

Orijinal oyunda bulunmayan yeni sihir, kaçma yeteneği ile birlikte eklendi. Oyuncular ayrıca daha dinamik bir aksiyon deneyimi için yukarı ve aşağı hareketlerle saldırabilirler. Yeni aksiyon aşamalarının sonunda daha güçlü patronları yenmek için cephaneliğinizdeki her yeni numaraya ihtiyacınız olacak.

Bölge Yönetimi: Yerleşimlerinizi geliştirerek ve rehberlik sunarak insanlığın Actraiser Renaissance mod apk gelişmesine yardımcı olun. Şimşek çağırmak için mucizevi güçlerinizi kullanın ve seçtiğiniz büyümeyi engelleyen ağaçlar ve kayalar gibi engelleri kaldırmak için depremleri tetikleyin. Lord of Light’ın meleği olarak oynayın ve güçlü yay ve oklarınızı kullanarak halkınızı avlayan kötü canavarları geri püskürtün.

Actraiser Renaissance

Gerçek zamanlı stratejik savaşlarda yerleşimlerinizi düşman baskınlarından koruyun. Kalelerinizin yerleşimi ve mucizelerinizin zamanlaması, bu çatışmalarda zafere ulaşmanın anahtarıdır.

Birbirlerini sevmeyi öğrenirken ve birlikte güçlenirken, insanlığın kusurlarının ve başarısızlıklarının üstesinden gelmek için verdiği mücadelenin yepyeni hikayelerini deneyimleyin. Toplamda, bu yeni senaryolar, orijinaldeki hikayenin iki katından fazlasına tekabül ediyor. Uçsuz bucaksız yeni diyarı keşfedin ve yerleşimlerinizi her zamankinden daha uzun süre inşa etmenin tadını çıkarın!

MÜZİK
Orijinal Actraiser bestecisi Yuzo Koshiro, tüm ikonik orijinal parçaları yeniden düzenledi ve 15 yeni parça ekledi. Oyuncular, oyunu oynarken orijinal müziği dinleyebilir veya yeniden düzenlenmiş versiyonlara geçebilirler. Köylülerinizi korumaktan ve yetiştirmekten bıktınız mı? Sonra arkanıza yaslanın, rahatlayın ve melodilerin tadını çıkarın.

*Uygulama oyunun tam bir versiyonudur. Kesinlikle oyun içi satın alma olmadan oyunu baştan sona tamamlayabilirsiniz.

[Desteklenen cihazlar]
Android 6.0+ destekleyen cihazlar
*Bazı cihazlar desteklenmez.

KARE ENIX

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Actraiser Renaissance

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (2 GB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Actraiser Renaissance Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (4 votes)

Tüm Versiyonlar

Actraiser Renaissance
Actraiser Renaissance 1.0.0 MOD
Eylül 30, 2021 2 GB

Mod İçeriği:

Kilitsiz Mod

'dan daha fazlasıSQUARE ENIX Co Ltd

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X