Moviebase

İsim Moviebase… Moviebase is the most famous version in the Moviebase series of publisher Moviebase
Yayıncı Moviebase
Tür Eğlence Uygulamaları
Boyut 20 MB
Versiyon 3.1.4
Mod Version 3.1.4
Total installs 500,000+
Content Rating Teen
Güncelleme 19 Ekim 2021
MOD Premium Kilidi Açık
Android Android Eğlence Uygulamaları
4.0 ( 862 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

 • Premium / Ücretli özelliklerin kilidi açıldı;
 • Devre Dışı Bırakılan / Kaldırılan İstenmeyen İzinler + Alıcılar + Sağlayıcılar + Hizmetler;
 • Hızlı yükleme için optimize edilmiş ve sıkıştırılmış grafikler ve temizlenmiş kaynaklar;
 • Android.manifest'ten kaldırılan Reklam İzinleri / Hizmetler / Sağlayıcılar;
 • Reklam bağlantıları kaldırıldı ve geçersiz kılınan yöntemleri çağırıyor;
 • Reklam düzenleri görünürlüğü devre dışı bırakıldı;
 • Google Play Store yükleme paketi denetimi devre dışı bırakıldı;
 • Hata ayıklama kodu kaldırıldı;
 • Karşılık gelen java dosyalarının varsayılan .source etiketlerinin adını kaldırın;
 • Analytics / Crashlytics / Firebase devre dışı bırakıldı;
 • AOSP uyumlu mod;
 • Diller: Tam Çoklu Diller;
 • CPU'lar: armeabi-v7a, arm64-v8a, x86, x86_64;
 • Ekran DPI'ları: 120dpi, 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi;
 • Orijinal paket imzası değişti;
 • Balatan tarafından serbest bırakıldı.
4.8/5 - (5 votes)

Moviebase Premium Apk, Günümüzde internetten film izlemek popüler bir trend haline geliyor. Her zaman, her yerde iyi filmler, faydalı programlar izleyebilirsiniz. Yalnızca Moviebase ile: Filmleri ve TV Şovlarını Yönetin , en sevdiğiniz filmleri ve şovları istediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Size kolaylık sağlayacak, stresli çalışma saatlerinden sonra baskıyı azaltacaktır.

Bu Makaleyi Keşfedin

Moviebase Premium Apk

MOVIEBASE HAKKINDA GİRİŞ?

Moviebase Premium Apk, Bu uygulama film tercihlerini, temaları, çekici programları izlemek için desteklenir… Dizilerden bölümlere kadar film dünyasını keşfedin. Bununla birlikte, TV programları ile birlikte, bir sonraki bölümü izlemek için kaydetme seçeneğiniz vardır. Bu nedenle, bu size çok yardımcı olacak bir uygulamadır!

moviebase premium apk moviebase premium apk

Moviebase Premium Apk, Aynı zamanda kullanıcıların telif ücreti ödemeden ücretsiz olarak kullanmalarını sağlayan açık kaynaklı bir yazılımdır. Uygulama ayrıca her zaman, moviebase apk download her yerde bilgi ve eğlenceyi kavramak için düzenli TV şovları ve film türleri sağlar. Ayrıca, bu uygulama Android işletim sistemine kurulumu destekler ve sürekli olarak yeni sürümlerle güncellenir ve güncellenir. Bu nedenle, veri kaynakları her zaman zengin ve çeşitlidir ve kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılar.

HER YERDE, HER ZAMAN İZLEME DENEYİMİ İÇİN UYGUN BİR FİLM

Moviebase Premium Apk, önerilen listeler oluşturmanıza, derecelendirmenize ve izlenen içeriği işaretlemenize olanak tanır. Favorilerinizi galerinize kaydedin. Aynı zamanda, büyük bir film ve program hazinesine sahiptir, moviebase premium mod apk yalnızca bir adım arama yaparak kullanıcılar en sevdikleri türleri ve aralarından seçim yapabilecekleri diğer yardımcı programları izleyebilirler. Ayrıca uygulama, piyasada yeni filmleri, birçok kişinin beğendiği sıcak programları tanıtan bildirimler ile canlı güncellemeleri almak için özelleştirmeniz için desteğe sahiptir.

 

Aynı zamanda, uygulamada izleyicilerin izleyecekleri zamanı moviebase download bilmeleri için bir TV zamanlayıcı özelliği de vardır. İdollerinizi sosyal ağlarda paylaşın. Ayrıca size çalışma zamanı, tür, sertifika, sürüm bilgileri, orijinal başlık, üretim ve şirket ülkesi, ağ, gelir, bütçe hakkında daha fazla bilgi sağlanabilir. Bu, uygulamayı görüntülerken ona güvenmeyecek kullanıcılar için daha şeffaf, net ve çekici hale getirecektir.

moviebase premium apk moviebase premium apk moviebase premium apk

BÜYÜK FİLM DÜNYASI, ÇOK SICAK PROGRAMLAR

Moviebase Premium Apk, canlı TV şovları yayınlayan ve film izleyen iki faktörü birleştirir, bu nedenle olağanüstü olarak derecelendirilir. Ayrıca, kullanıcılara kolaylık sağlayan yeni yardımcı programlar eklemek için tasarlanmıştır. IMDB, Trakt ve TMDB kullanarak veri senkronizasyon hizmetlerine, açık filmlere, TV şovlarına, moviebase apk sezonlara veya bölümlere bağlanır ve arkadaşlarınızla içerik paylaşır.

Moviebase Premium Apk, Ayrıca uygulama, yayıncı her güncelleme yaptığında moviebase alternative yükseltmelerin indirilmesini destekler. Bu, kullanıcılara saf bir Android arayüzü ve iyi bir performans elde etmek için kullanıcı arayüzünü, çoklu simgeleri, duvar kağıtlarını değiştirme dahil olmak üzere diğer birçok işlevi sağlamayı amaçlamaktadır… Bu nedenle, sadece normal bir TV izleme uygulaması değil; Bu uygulama aynı zamanda size birçok ilginç deneyim sunar.

Moviebase, kaçırmamanız gereken diğer eğlence mekanlarının yanı sıra film ve televizyon şovlarını izlemek için bir yerdir. moviebase apk premium Kullanıcılar bu uygulamayı kullanarak faydalı bilgiler edinecek, ayrıca yorgunluk ve stresi azaltacaktır. Yukarıda verilen tüm bilgileri tam olarak anladıysanız, arkadaşlarınızla paylaşabilmeniz için en kısa sürede cihazınıza indirin ve kurun!

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Moviebase

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (20 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Moviebase Ücretsiz Apk İndir

 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
4.8/5 - (5 votes)

Tüm Versiyonlar

Moviebase
Moviebase 3.1.4 MOD
Ekim 21, 2021 20 MB

Mod İçeriği:

Premium Kilidi Açık

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X