Tanks A Lot!

İsim Tanks A Lot!… Tanks A Lot! is the most famous version in the Tanks A Lot! series of publisher Highcore Labs LLC
Yayıncı Highcore Labs LLC
Tür Aksiyon Oyunları
Boyut 165 MB
Versiyon 3.37
Mod Version 3.37
Total installs 10,000,000+
Content Rating PEGI 7
Güncelleme 24 Ekim 2021
MOD Sınırsız Cephane/Para
Android Android Aksiyon Oyunları
4.4 ( 288 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir


  • MENÜ MODU
  • Sınırsız mermi
  • Yeniden Yükleme Yok
  • Reklamsız
1. MOD Menüsü 2. Godmode  // Hasar Alma 3. Sınırsız Cephane  // Yeniden Yükleme Yok 4. Sınırsız Yetenek  // Yetenek Dolum Süresi Yok 5. Hız Çarpanı  // Hareket Hızını Artırma 6. Düşman Kalkanını Kaldır  // Düşmanın spawn kalkanı yok
NOT : Android 6.0 ve üzeri sürümlerde Ayarlar > Uygulamalar > Oyun Adı > İzinler | Diğer uygulamalar üzerinde göster Kre: HileApk.Net
5/5 - (3 votes)

Tanks A Lot Hile (MOD, Sınırsız Cephane/Yeniden Yükleme Yok/Para), oyuncuların çeşitli tarzlarda kendilerini eğlendirmeleri için son derece özelleştirilebilir tanklar etrafında dönen bir MOBA 3v3 arena oyunudur.

Tanks A Lot Hile, Tank, eski günlerin muharebe tarihinde tanıdık bir görüntüdür ve aynı zamanda çizgi film gösterilerinde çocuk çağındaki çocuklar için çok yakın bir simülasyon aracıdır. Tank, zincirler üzerinde hareket eden ağır silahlı bir araçtır; engellerin ve karmaşık arazinin ve arazinin hızla üstesinden gelebilir. Tanklar hakkında tutkuluysanız veya öğrenmeyi seviyorsanız, sizi bununla ilgili ve çok ilginç bir oyunla tanıştıracağım. Oyunun adı Tanks A Lot! – Gerçek Zamanlı Çok Oyunculu Savaş Arenası, Action altında ve Highcore Labs LLC tarafından geliştirildi. tanks a lot apk mod Oyun, benzersiz özellikleri nedeniyle sayısız oyuncuyu kendine çekiyor. Size harika deneyimlerle heyecan verici bir oyun sunmayı vaat ediyor!


Bu Makaleyi Keşfedin

Tanks A Lot Hile

tank-a-lot-mod-sınırsız-amonyak-yeniden yükleme

OYUN HAKKINDA

Tanks A Lot Hile, Bu, cep telefonları için tasarlanmış, dinamizmi ve koşuşturması ile birçok farklı kitleyi hedefleyen bir oyundur. Kim olursanız olun, biraz araba tutkunuz olduğu sürece, birkaç bakışla kolayca ona aşık olabilirsiniz. Göreviniz, tankınızı oyunda bulunan bileşenlerden tamamen monte etmektir. Doğru montaj, oyun hedefini hızlı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacaktır. Aynı zamanda, bu işle ilgili kariyerlerde çalışma becerilerinizi geliştirmenize de yardımcı olur.

Tanks A Lot Apk Son Sürüm, Birlikte oynamak ve birlikte savaş alanında rekabet etmek için arkadaşlarınızı arayabilirsiniz. En muhteşem şekilde kazanmak için taktikler geliştirebilir, kendinize özel yollar planlayabilirsiniz. Yeni güncellenen 2.85 sürümü ile dikkat çeken yeni özellikler, oyuncuları oyundan daha da memnun ediyor.

tank-a-lot-mod-sınırsız-ammono-reload-1

SON VERSİYONUN YENİ ÖZELLİKLERİ

Tanks A Lot Hile, En son sürüm, oyunculara yeni bir güç katarak oyuna “yeni bir rüzgar” getirdi. Oyuncuların dövüş sürecini en agresif şekilde değiştirebilmeleri için artırılmış maksimum güç. Dükkandan enerji alarak ve bunları envantere koyarak tankınızın motor yeteneklerini artırmak için gücü kullanın. Aracın gücünü artırmak için gerektiğinde kullanacaksınız. tanks a lot ne demek Bu yeni sürüm aynı zamanda hataları düzeltir ve önceki sürümlere göre kaliteyi artırır.

tank-a-lot-mod-sınırsız-ammono-reload-1-1

Tanks A Lot Hile, Daha sonra, bu sürüm, oynamaya başladığınızda seçtiğiniz takma adı beğenmediyseniz, takma adı değiştirme şansı verir. Ayrıca, oyunculara yeni zorlu etkinliklerle hediyeler ve daha çekici ödüller almak için daha fazla fırsat sunuyor. Oyuncunun merakını gidermek için amansızca yeni noktalar yaratılması, oyuncu üzerinde akıllıca özel bir izlenim bıraktı.

DİĞER ÖZELLİKLER

Tanks A Lot Hile, Daha fazla silah istiyorsanız, oyun size tam bir makineli tüfek, top, napalm bombası, elektrikli silah yelpazesi de sağlayacaktır. Ayrıca, ihtiyacınız olursa başka birçok silah da sağlanacaktır. Her bir silaha uyan her kişinin farklı oyun stiline bağlı olarak, size en uygun silahı seçebilirsiniz. Yüz yüze veya yaklaşmayı sevenler için av tüfeği kullanabilirsiniz. Teknoloji ve uzun menzilli suikastçılar için keskin nişancı gözetleme kuleleri konusunda tutkuluysanız, bir lazer silahı seçebilirsiniz!

tank-a-lot-mod-sınırsız-ammono-reload-1-1-1

Tanks A Lot Mod Apk, Oyun size derin ve harika bir deneyim sunuyor. Düşmanın savaş aracını yenmek veya savaş alanının sonuna kadar hayatta kalan en güçlü kişi olmak için en önemli şey, son derece titiz ve akıllı bir savaş stratejisine sahip olmanızdır. Her stratejide düzenli, hızlı ve verimli olmalısınız!

ÇOKLU OYUN MODU

Tanks A Lot Hile, Oyuncular her farklı zamana uygun oyun modlarını seçmekte özgür olacaklar. Aynı zamanda, sıkıcı hissetmemek için karşılıklı modları değiştirmeyi de seçebilirsiniz. Klasik modda oynamayı seçerseniz, şiddetli ölümlü savaşlarda tarzınızı bombalamakta özgür olacaksınız. Savaşta birçok kaynak kazanmanız, en yüksek güce sahip kişi – arenada son ayakta kalan kişi olmanız için meydan okuyorsunuz. Ayrıca Tank – O – Ball’da deneyimleyeceğiniz heyecan verici bir tanka sahip bir futbol modu var.

Tanks A Lot Hile

Oyunu oynamaya başlamak için oyunu telefonunuza indirmeniz gerekiyor. Bilgisayarınızda oynamak istiyorsanız, oyunu kurmanız ve Bluestack destek araçlarını da yüklemeniz gerekiyor! Oyunu oynarken eğlenmenizi ve birçok ilginç deneyim yaşamanızı dilerim!

Rating

3

( 2 Votes )
Please Rate!
Tanks A Lot!

No votes so far! Be the first to rate this post.
Apk İndir (165 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Tanks A Lot! Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (3 votes)

Tüm Versiyonlar

Tanks A Lot!
Tanks A Lot! 3.37 MOD
Ekim 24, 2021 165 MB

Mod İçeriği:

Sınırsız Cephane/Para

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X