HBO Max

İsim HBO Max… HBO Max is the most famous version in the HBO Max series of publisher WarnerMedia Global Digital Services LLC
Yayıncı WarnerMedia Global Digital Services LLC
Tür Eğlence Uygulamaları
Boyut 27 MB
Versiyon 50.55.0.182
Mod Version 50.55.0.182
Content Rating Ebeveyn rehberliği
Güncelleme 27 Ekim 2021
MOD Premium Abonelik
Android Android Eğlence Uygulamaları
3,1 ( 781 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

  • Tüm HBO filmlerini 4K'ya kadar en yüksek kalitede ve tamamen ücretsiz olarak izleyin.
  • Ücretsiz abonelik, tüm özel içeriğe erişim
  • Tüm bölgelerin kilidini aç, cihaz
5/5 - (4 votes)

HBO Max Apk, uygulama ile aynı kanal programlama deneyimini sunar ve en sevdiğiniz film veya şovlardan herhangi birini hızla indirir.

HBO Max İndir, Filmler, bugün dünyanın en gelişen eğlence medyalarından biridir. İzleyicilerin keşfetmesi ve eğlenmesi için aksiyon, korku, sevgi ve daha fazlası gibi çok sayıda farklı türe sahiptir. Dünya çapında sürekli olarak yeni filmler ortaya çıkıyor ve birçok farklı platformda sık sık adı geçiyor. Mobil platformlar başta olmak üzere pek çok farklı cihaz platformu için öne çıkan televizyon platformlarından biri olan HBO Max, esnek, kullanışlı ve her an her yerde izlenebiliyor. Başlangıçta TV için bir TV istasyonuydu, ancak mobil platformun görünümü ile kullanıcıların internete bağlı olsun ya da olmasın her yere götürebilecekleri bir mini TV’ye benziyordu.

Bu Makaleyi Keşfedin

HBO Max Apk

HBO Max (MOD, Ücretsiz Abonelik) HBO Max Apk

YENİLİKÇİ KULLANICI ARAYÜZÜ, ÇEŞİTLİ DENEYİMLER

HBO Max Apk, arayüzü hassas bir şekilde tasarlanmıştır, ancak aynı zamanda çoğu kullanıcının tüm kontrollere çabucak alışması için basittir. Kullanıcılara birçok farklı uygulama kategorisinin yanı sıra, kullanıcıların daha verimli bir şekilde manipüle etmelerine ve harika bir deneyim yaşamalarına yardımcı olmak için düzenlenen birçok çekici özellik tanıtılacak. hbo max apk android tablet, Akıllı işletim arayüzü sayesinde bir film veya dizi hakkında kullanıcıların bilmesi gereken her şey görüntülenecek ve kullanıcıların uygulamada ustalaşabilmesi için sadece birkaç basit işleme ihtiyacı var. Ayrıca, kullanıcı ayarları, kullanıcıların arayüzü kendi tarzlarına göre değiştirmelerine izin verir ve seçilen kullanıcı profiline göre otomatik olarak ayarlanır.

FAVORİ DİZİ, FİLMLERİNİZİ YAYINLAYIN

HBO Max Apk, kullanıcıların en sevdikleri filmleri özgürce seçebilmeleri için binlerce saatten fazla görüntüleme içeren bir iletişim platformudur. Kullanıcılar istedikleri diziyi yayınlayabilir, canlı yayınlayabilir ve indirebilir. Uygulama, kullanıcılara en iyi görüntüleme deneyimini sunacak ve hiçbir faktör tarafından kesintiye uğramayacaktır. Bu nedenle uygulama, kendilerini iyi hissetmedikleri ve korkunç film kalitesine sahip oldukları ücretsiz film web sitelerinden farklıdır. Ancak “HBO Max” için durum farklı, çünkü uygulama, kullanıcıların cihazın karşılayabileceği en yüksek kalitede izlemesini sağlarken, hbo max apk android, altyazıda birden çok dil ile destekleniyor. Bu uygulamayla ilgili en iyi şey, kullanıcıların HBO, Susam Atölyesi, DC, Warner Bros ve daha fazlasının tüm özelliklerine ücretsiz erişmesidir.

HBO Max (MOD, Ücretsiz Abonelik) HBO Max (MOD, Ücretsiz Abonelik)

PROFİLİNİZİ BEŞ PROFİL KADAR KİŞİSELLEŞTİRİN

HBO Max Apk, aslen bir ev ofisi olup, kullanıcıların en sevdikleri dizileri aileleri ve arkadaşları ile TV’de takip etmelerine olanak tanır. İlginç bir şekilde, kullanıcılar hesaplarını bağlayabilir ve bunları ister TV ister mobil olsun çeşitli platformlarda senkronize edebilir. Senkronizasyon özelliği ile, hbo max apk fire tv, kullanıcıların kişiselleştirme için beş adede kadar profili olacak. Her profil, favoriler, yer imleri, geçmiş, arayüzler ve daha fazlasını içeren ayrı bir kullanıcı ayarıdır. Elbette bu profiller parola korumalı olabilir ve bu da herkesin gizliliğinin korunmasına yardımcı olur. Bu senkronizasyon özelliği nedeniyle, kullanıcılar telefonlarını TV’ler, dizüstü bilgisayarlar ve daha fazlası gibi diğer televizyon cihazlarına bağlayabilir. Kullanıcılar ayrıca bağlantı özellikleriyle desteklenecek ve telefonda izlemekten çok daha üstün bir deneyim sunacak.

İNSANLAR TARAFINDAN SEÇİLMİŞ YENİ SERİSİ KEŞFEDİN

HBO Max Apk, Keşfet özelliği, kullanıcılara ünlü, erişilebilir ve popüler filmlere erişim sağlar. Bu filmlerin tümü, AI tarafından önerilmek yerine izleyiciler tarafından derecelendirilir. Tabii ki, kullanıcılar AI tarafından tavsiye edilmeye devam edecek ve önerilen içerik, kullanıcı etkinliği ve son zamanlarda izledikleri filmlerle ilgili olacak. hbo max beta apk, Ancak Keşfet özelliği farklıdır, çünkü kullanıcılar diğer kullanıcıların yorumlarını okuyabilir ve kendi kendilerine puan verebilir. Bu özellik, kullanıcının daha önce hiç tanışmadıkları yeni dizileri yayınlayabilecekleri kitaplığını genişletmeye yardımcı olacak.

HBO Max (MOD, Ücretsiz Abonelik) HBO Max (MOD, Ücretsiz Abonelik)

FAVORİLERİNİZİ İNDİRİN, HER YERDE, HER ZAMAN KEYFİNİ ÇIKARIN

HBO Max Apk, kullanıcıların ister toplu ister tek indirme olsun, tümü mevcut ve kullanıcıların başka şeyler yapması için yer altına indirilecek TV dizilerini indirmesine izin veren bir özelliğe sahiptir. İlginç bir şekilde, hbo max apk download, kullanıcılar uygulama içinde indirme hızını sınırlayabilir, böylece film izleme veya çevrimiçi diğer görevleri yapma deneyimi üzerindeki etkiyi önleyebilir. Kullanıcıların indirdiği dizi veya filmler için varsayılan kaliteyi değiştiremezler, ancak internete ihtiyaç duymadan istedikleri zaman, istedikleri yerde izleyebilirler. Çevrimiçi ve çevrimdışı izleme deneyimi farklı değildir, bu nedenle kullanıcılar yine de kaliteli bir film izleme deneyiminden emin olacaklardır.

HBO Max Apk Android Tv, Arkadaşlarınızı veya ailenizi filmlerle eğlendirmek için bir uygulama arıyorsanız, HBO Max mükemmel bir seçimdir. Uygulama tamamen ücretsizdir ve kullanıcıların en iyi film izleme deneyiminin keyfini çıkarması için beş ayrı profilin yanı sıra birden fazla platform arasında senkronize olur.

Rating

4

( 1 Votes )
Please Rate!
HBO Max

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (27 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın HBO Max Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (4 votes)

Tüm Versiyonlar

HBO Max
HBO Max 50.55.0.182 MOD
Ekim 26, 2021 27 MB

Mod İçeriği:

Premium Abonelik

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X