IMDb

İsim IMDb… IMDb is the most famous version in the IMDb series of publisher IMDb
Yayıncı IMDb
Tür Eğlence Uygulamaları
Boyut 28 MB
Versiyon 8.5.0.108500100
Mod Version 8.5.0.108500100
Total installs 100,000,000+
Content Rating Parental guidance
Güncelleme 5 Kasım 2021
MOD Reklamsız
Android Android Eğlence Uygulamaları
4.4 ( 140 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

 • Reklamlar kaldırıldı / devre dışı bırakıldı;
 • Devre Dışı Bırakılan / Kaldırılan İstenmeyen İzinler + Alıcılar + Sağlayıcılar + Hizmetler;
 • Hızlı yükleme için optimize edilmiş ve sıkıştırılmış grafikler ve temizlenmiş kaynaklar;
 • Android.manifest'ten kaldırılan Reklam İzinleri / Hizmetler / Sağlayıcılar;
 • Reklam bağlantıları kaldırıldı ve geçersiz kılınan yöntemleri çağırıyor;
 • Reklam düzenleri görünürlüğü devre dışı bırakıldı;
 • Google Play Store yükleme paketi denetimi devre dışı bırakıldı;
 • Hata ayıklama kodu kaldırıldı;
 • Karşılık gelen java dosyalarının varsayılan .source etiketlerinin adını kaldırın;
 • Analytics / Crashlytics / Firebase devre dışı bırakıldı;
 • Yerel comscore tamamen kaldırıldı;
 • Diller: Tam Çoklu Diller;
 • CPU'lar: armeabi-v7a, arm64-v8a;
 • Ekran DPI'ları: 120dpi, 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi;
 • Orijinal paket imzası değişti;
5/5 - (1 vote)

IMDb Apk Pro, Film eğlence endüstrisi gelişti ve bugün piyasada sayısız film var ve izleyicilerin onları en iyiye yönlendirmek için bir uygulamaya ihtiyacı var. Günümüzün popüler ve yeni filmleri genellikle güçlü bir metrik olan bir IMDb puanına göre değerlendirilir ve bir filme karar vermek için 1’den 10’a kadar bir ölçek kullanır. IMDb, kullanıcıların ana web sitesine benzer şekilde simüle edilen bir uygulama olan “IMDb” adlı en iyi filmlere erişmeleri için uygulamasına sahiptir. IMDb’nin görevi, kullanıcıları fragmanlar ve değerli incelemeler de dahil olmak üzere en son filmlerden haberdar etmektir. Tabii ki bir medya platformu uygulaması değil, ancak oyuncular izleyecek film bulmak istiyorsa güvenilir bir bilgi kaynağıdır.

Bu Makaleyi Keşfedin

IMDb Apk Pro

IMDb Apk Pro

DOSTU VE YENİLİKÇİ BİR KULLANICI ARAYÜZÜ

IMDb Apk Pro’nin arayüzü, mükemmel bir şekilde tasarlanmış ve benzersiz olup, kullanıcılara diğer medya platformu uygulamalarından farklı, çığır açan bir deneyim sunar. IMDb’nin özü, bir inceleme uygulaması olmak ve kullanıcıların gereksinimlerini karşılayan ve mutlak IMDb puanlarıyla en iyi kaliteyi elde eden filmleri getirmektir. IMDb Apk Android, Arayüz renkleri, siyah ve altının mükemmel bir şekilde iç içe geçmesi olan geleneksel IMDb renklerini kullanır. Elbette kullanıcılar, daha iyi bir kullanıcı deneyimi için renkleri, düzenleri ve daha fazlasını değiştirmek gibi arayüzü kişiselleştirebilir. Uygulamanın tüm içeriği, haberler, fragmanlar ve en son filmlerin raporları dahil olmak üzere ana sayfada görüntülenir. Bu arada, bir sonraki kategori, kullanıcıların içeriği filtreleyebilecekleri ve ilgilendikleri filmleri arayabilecekleri bir yer olacak.

IMDb Apk Premium

HER GÜN SONSUZ İÇERİK GÜNCELLEMESİ

IMDb Apk Download, kullanıcıların canlı film izlemesi için bir uygulama değildir, ancak kullanıcılara uluslararası sinemalarda çekici içerik ve gösterim saatleri sağlayabilir. IMDb Apk Old Version, Bu uygulama, eğlence için bir film aşığıysanız sahip olmanız gereken bir uygulama olmayı hak ediyor. Yaklaşan tüm filmler ve prodüksiyon filmleri bu uygulamada görünecek ve kullanıcılar, büyüleyici içerik ekleme talimatları için uygulamada oturum açabilir. IMDb’nin ana içeriği sadece filmlere odaklanmakla kalmaz, aynı zamanda ünlü oyuncular, TV şovları ve dizilerle ilgili bilgileri de içerir. Film eğlence sektörü ile ilgili her şey IMDb’de olacak.

IMDb Apk Pro

Fragmanı İZLEYİN VE YORUMLARINIZI YAZIN

IMDb Apk Mod, Neredeyse tüm filmlerin izleyicileri karşılamak için her zaman bir fragmanı olacaktır; dizilerin ve dizilerin bile fragmanları var. IMDb, film slayt gösterileri ile birlikte gelmez, ancak kullanıcının aradığı tüm içeriğin her zaman bir fragmana sahip olmasını sağlar. Elbette, sağlayıcıya bağlı olarak fragmanın kalitesi her zaman HD 4K’dır ve kullanıcılar her zaman en iyi deneyime sahip fragmanın keyfini çıkaracaktır. IMDb Anime Apk, Kullanıcılar uygulamaya giriş yapmışlarsa, izlenen film veya fragman hakkında yorum ve kişisel duygularını bırakabilirler. Filmi izledikten sonra yorum yapan veya duygularını iletenler için IMDb’de görünen içeriklerin her zaman küçük bir yorum alanı vardır.

İÇERİĞİ NEREDE AKTARACAĞINIZI, KİRALAYACAĞINIZ VE SATIN ALACAĞINIZI KEŞFEDİN

IMDb Apk Pro, kullanıcılara film, dizi, dizi vb. ilgi çekici içerikler sunan bir uygulamadır. Ayrıca, beğendikleri içerikleri, yayın yerleri, kiralayabilecekleri, hatta film satın alabilecekleri yerleri görmek için gerekli bilgilerle birlikte gelir. her zaman, her yerde izleyin. IMDb, kullanıcıların garantili kalite ve reklam eklenmeden her zaman güvenilir film izleme kaynakları elde etmelerini sağlar. IMDb Apk App,  kullanıcıların uygulamayı sevmesi için daha da etkileyici nedenlere sahiptir ve tüm izleme listelerini görmek için her zaman en doğru konumu bilmelerini sağlar.

IMDb Apk mod

İZLEME LİSTENİZİ VE İÇERİĞİNİZİ ÖZELLEŞTİRİN

IMDb Apk Pro, yeni veya popüler filmler de dahil olmak üzere, kullanıcıların eğlenmesi için sürekli olarak yeni içeriği güncelleyecektir. Ana sayfada dolaşırken, kullanıcılar bir filmle ilgileniyorlarsa, onları doğrudan izleme listesine ekleyebilirler. Kullanıcılar, kişisel tercihlerine göre birçok farklı izleme listesi oluşturabilir ve bunlara kolay erişim için ad verebilir. Uygulama, izleme listesinin ayarlanması ve IMDb Apk Mirror bildirimlerinin ayarlanması gibi kullanıcıların uygulamayı iyi bir şekilde kişiselleştirmesine yardımcı olan birçok özelliğe sahiptir. İçerik izleme listesine eklendikten sonra, özellikle de yakın zamanda çıkacak filmler, uygulama, filmin yerel olarak ne zaman ve nerede gösterileceğini hemen onlara bildirecektir.

IMDb Apk download

DOĞRUDAN TELEFONUNUZDAN BİLET ALINIZ

IMDb Apk Pro, kullanıcıların en sevdikleri filmleri izleyebilmeleri için kullanıcıların yerel bilgilerini ve en yakın sinemaların güncel haberlerini güncelleyecektir. Bekledikleri bir film kendilerine en yakın sinemalarda gösterilmek üzereyken, IMDb Anime Apk doğrudan o sinema sitesine gitmeden online bilet rezervasyonu yapma işlevine sahip olacak. Bu özellik, kullanıcıların zamandan tasarruf etmelerine ve en sevdikleri filmleri doğru zamanda izlemelerine yardımcı olur.

IMDb Apk Pro, şu anda film incelemeleri ve kullanıcılara yönelik film önerileri konusunda önde gelen uygulamalardan biri; Düzenli olarak film izliyorsanız, bu uygulama cihazda olmazsa olmazlardan. Ayrıca, sürekli olarak yeni içerik, mükemmel bir arayüz ile güncellenmektedir ve kullanıcılar IMDb topluluğuna üye olurlarsa birçok avantaj elde edeceklerdir.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
IMDb

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (28 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın IMDb Ücretsiz Apk İndir

 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (1 vote)

Tüm Versiyonlar

IMDb
IMDb 8.5.0.108500100 MOD
Ekim 29, 2021 28 MB

Mod İçeriği:

Reklamsız

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X