Internet Cafe Simulator Para Hileli Mod Apk

İsim Internet Cafe Simulator … Internet Cafe Simulator is the most famous version in the Internet Cafe Simulator series of publisher Cheesecake Dev
Yayıncı Cheesecake Dev
Tür Simulasyon Oyunları
Boyut 41M
Versiyon 1.4
Mod Version 1.4
Total installs 10,000,000+
Content Rating PEGI 12
Güncelleme 22 Kasım 2019
Android Android Simulasyon Oyunları
3.4 ( 960 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir


Rate this post

Internet Cafe Simulator Para Hileli Mod Apk, Dünyanın en iyi internet kafesini inşa et!
İnternet Kafe Simülatörü, bir internet kafe iş simülasyon oyunudur. Oyun içerisinde kapsamlı bir iş yeri kurabilir ve yönetebilirsiniz.
Şehir içinde etkileşim kurabileceğiniz birçok aktivite ve insan var. Dairenizin ve dükkanınızın kirasını ödemek zorunda kalacaksınız. Müşterilerinizi memnun etmek zorundasınız.

Internet Cafe Simulator Para Hileli Mod Apk
Internet Cafe Simulator Para Hileli Mod Apk

Daha şık ve güçlü bir oyun bilgisayarı kurmalısınız. İsterseniz yasadışı iş de yapabilirsiniz. Ama dikkat, fiyatı çok ağır olabilir.
Oyunda bilgisayar üzerinde bir çok uygulama ile kendi internet kafenizi geliştirebilirsiniz. Ayrıca yasa dışı olarak size yüksek puanlar vermeleri için insanları işe alabilirsiniz.
Yeni alanlar kiralayarak internet kafenizi genişletebilirsiniz. Oyunda kripto para satın alabilirsiniz. Doğru yatırım ile internet kafenizi geliştirebilirsiniz.
Popüler oyunlar satın alarak insanların internet kafenize gelme şansını artırabilirsiniz.
Tüm yönetim ve planlama sizin elinizde olacak. Dikkat edin ve iflas etmeyin!


En gerçekçi restoran işletmeciliği İnternet Cafe Simülatörü Mod Apk

Neden İnternet Cafe Simülatörünün en gerçekçi restoran yönetimi simülasyon oyunu olduğunu söylüyorum? Bu oyunda, gerçek hayatta her şeyi kendin yapmalısın. Bir kişinin bir gün içindeki neredeyse tüm faaliyetlerini simüle eder. Ve ilk sahne oyunu daha gerçekçi kılıyor.
Uyandıktan sonra buzdolabında bir şeyler yiyin. Dairenizin kapısını açın (çıkarmadan önce kapıyı kapatmayı unutmayın), zemin kata çıkın ve kafenize girin. Pazardan biraz yiyecek ve ikinci el eşya satın alabilirsiniz. Satın aldıktan sonra kendiniz paketleyip kafeye götürmeniz gerekiyor.

Internet Cafe Simulator Para Hileli Mod Apk

Lovestruck Sınırsız Bilet Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

İnternet Cafe Simülatörü Mod Apk’yı iflas ettirme

İnternet Cafe Simulator, eğlencenin yanı sıra paranızı ve zamanınızı nasıl yöneteceğinizi de öğretiyor. Bilmiyorsanız, İnternet Cafe, kafe olarak ücretlendirilen müşteriler için İnternet hizmetleri sağlayıcısıdır. Mağazalarınızda halka açık bilgisayarlara, oyun konsollarına, içeceklere, fast food’a vb. hizmet vermek gibi birçok farklı hizmet türü vardır. Mağazanız büyüdükten ve çok sayıda müşteriye sahip olduktan sonra bile bir dans pisti ve pub açabilirsiniz. Daha fazla müşteri çekin.

Yatırım yapabileceğiniz birçok şey var, ancak sakin olun. Sahip olduğunuz para çok değil, hızlı bir şekilde iflas etmeniz gerekmiyorsa her cihazı almalısınız. Yiyecek, makine ve daha fazlasını masanızdaki bilgisayardan satın alabilirsiniz. İsimsiz mesajlara dikkat edin, bilgisayar korsanları banka hesabınızı hackleyebilir ve bir miktar para kaybedersiniz (oyun içi).

Kontrol mekanizması ile ilgili olarak, sistem size iki görüş sunar: birinci ve üçüncü. İlk görünümü seçerseniz, aracın tüm iç kısmına sahip olacak olan kokpitte olacak. Araba parçalarının ilgili işlevleri ekranda görüntülenecek ve bunları kullanmak için onlara dokunmanız yeterli. Üçüncü sahne daha ayrıntılıdır; Kokpitten çıkacak ve tüm arabayı inceleyecek ve ayrıca arabanın hareket halindeyken seyahat edeceksiniz.

Rating

3.7

( 3 Votes )
Please Rate!
Internet Cafe Simulator Para Hileli Mod Apk

No votes so far! Be the first to rate this post.
Apk İndir (41M)

İndirmek için şuanda Hazırsın Internet Cafe Simulator Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

Internet Cafe Simulator Para Hileli Mod Apk
Internet Cafe Simulator Para Hileli Mod Apk 1.4 apk
Şubat 4, 2022 41M

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X