Family Island – Çiftlik Oyunu Macerası

İsim Family Island - Çiftlik Oyunu Macera… Family Island - Çiftlik Oyunu Macerası is the most famous version in the Family Island - Çiftlik Oyunu Macerası series of publisher Melsoft Games Ltd
Yayıncı Melsoft Games Ltd
Tür Gündelik Oyunlar
Boyut 267.5 MB
Versiyon 2021190.0.12921
Mod Version 2021190.0.12921
Total installs 10,000,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 15 Ekim 2021
MOD Full Kilit Açık
Android Android Gündelik Oyunlar
4.4 ( 807 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

5/5 - (3 votes)

Family Island Hile, (MOD APK, Full Kilitli), oyuncuların birçok komik mini oyunla rahatlaması ve eğlenmesi için samimi ve huzurlu bir konsepte sahip bir şehir kurma oyunudur.

Family Island Hile, Modern teknoloji, insanların hayatlarını her zamankinden daha konforlu hale getiren şeydir. İleri teknolojinin insanlara olan faydalarını inkar etmek mümkün değildir ve insanlar tarafından kendi yaşamlarına hizmet etmek için yaratılmıştır. Ancak insanlar giderek daha fazla teknolojiye bağımlı hale geliyor ve bu da doğal içgüdülerini kaybetmelerine neden oluyor. Bir gün teknoloji olmadan hayatınızın düzeleceğini hiç hayal ettiniz mi? Family Island Hile,Atalarımızın teknolojinin yardımı olmadan nasıl yaşadıklarını kendinize soruyor musunuz? Herkes bir zamanlar böyle hayal etmişti ama çoğu zaman bu soruyu unutup kendimizi teknolojiye kaptırmaya devam ediyoruz.


Bu Makaleyi Keşfedin

Family Island Hile

Family Island Hile

Family Island Hile, Tüm cevaplar Melsoft Games tarafından geliştirilen Family Island oyununda cevaplanacak. Bu, 2008’den beri kurulmuş bir oyun şirketi, ancak Toy Defense Fantasy, Toy Defense 2 gibi bir çok ünlü oyunu var… Bütün bu oyunların hepsi iyi biliniyor ve çok sayıda seyircinin favorisi oldu. Bu sefer oyuna gelirken Taş Devri’nde insan yaşamını deneyimleyeceksiniz. Modern teknolojinin yardımı olmadan bir çağda hayatta kalmak için ne yapacaklar?

Family Island Enerji Hilesi

Family Island Hile

KOMPLO

Family Island Hile, Oyuncular, insanlar hala basit bir yaşam tarzına sahipken ve yiyecek arayarak hayatta kalmaları gerektiğinde Taş Devri’ne geri dönecekler. Bir oğlu ve bir kızı olan bir çift Bruce ve Eva dahil olmak üzere 4 kişilik bir ailenin refakatçisi olacaksınız. Denizin ortasında ıssız bir adada kaybolmuşlar ve onlara yardımcı olacak hiçbir işe yarayacak şeyleri yok. family island indir İlk başta bu adaya geldikten sonra kendilerini zorlu hissettiler çünkü teknoloji hayatına bir kez alıştıklarında vahşi hayata dönmeleri zor olacaktı. Ama başka çareleri yok ve hayatta kalmak istiyorlarsa tek yol her insanda saklı olan içgüdüyü uyandırmaktır. Bu ıssız adada hayatta kalabilecekler mi? Bu oyunda tüm sorular cevaplanacak, gelip Bruce ve Eva ailesine eşlik edecek.

Family Island Hile

Family Island Hile 2021

OYNANIŞ

Family Island Hile, Oyunun oynanışı basit ve Happy Farm gibi çiftlik oyunlarına biraz benziyor, oyuncular yiyecek yaratmak için hayvanları kendileri yetiştirecek ve yetiştirecek. family island apk oyun indir club Oyuncunun oyuna gelirken tek görevi Bruce’un ailesinin hayatta kalmasına yardımcı olmak ve bu konuda olumlu düşüncelere sahip olmalarına yardımcı olmaktır. Başlangıçta, sadece hayat olmayan çorak bir arazi olacak ve oyuncular ekilebilmeleri için bu arazileri yenilemeliler. Oyunun oynanışı basit ama son derece bağımlılık yapıcı ve oyuncuların oyunu ilk kez oynadıkları andan itibaren oyundan etkilenmeleri gerekecek.

Family Island Hile Oyuncunun pirinç, buğday gibi gıda ürünleri yetiştirmeye ek olarak, onlardan et alabilmek için hayvanları da yetiştirmesi gerekiyor. Domuz, inek, keçi gibi hayvanlar… family island apk hilesi (2021) Oyuncular onları yakalayabilmek için başlangıçta tuzakları kullanmak zorunda kalacaklar. Onları yakaladıktan sonra, oyuncu daha eğlenceli anlar yaşamak için onları evcil hayvanlarına dönüştürmek için evcilleştirebilir. Ekinleri olgunlaştığında hasat etmek gibi sorumluluklarınız da var ve evcil hayvanlarınızı olgunlaşmaları için beslemek zorunda kalacaksınız. Oyunun oynanışı basittir ancak oyunu oynarken oyunculara heyecan verici anlar yaşatacaktır.

Family Island Hile

ÖZELLİK

Teknoloji gelişimi

Family Island Hile, Oyuncular, daha modern tesisler inşa edebilmek için modern gün bilgilerini kullanabilirler. Ancak bunlar oyundaki karakterlerin hayatlarını çok daha kolaylaştıracak. family island apk 2021 Yaşamı daha eğlenceli hale getirebilmek ve olumsuz düşünceleri ortadan kaldırabilmek için oyuncuların oluşturabileceği evler, mutfaklar, açık hava oyun alanları gibi tesisler. Ancak bu tesisleri kurabilmek için oyuncunun ahşap, taş, deri gibi gerekli malzemeleri toplaması gerekecek…

Family Island Elmas Hilesi 2021

Güncelleme

Family Island Hile, Oyuncu, bu tesisleri inşa etmenin yanı sıra, tesislerini daha modern hale getirmek için geliştirebilir. Başlangıçta, oyuncu sadece basit tesisler inşa edebilecek ve onu sadece barınak için kullanabilecektir. family island apk hile Bunlar bir kez yükseltildiğinde, hem barınacak hem de sıkıldıkça eğlenecek şeyler olacak. Ancak bunları yapabilmek için oyuncuların da çok fazla malzeme kullanması gerekecek.

Family Island Hile

GRAFİK

Family Island Hile, Oyun 2D grafik formatına sahip olup son derece canlı ve renkli olup oyuncunun dikkatini çekebilecek niteliktedir. Oyunun efektleri de oyuncuya en iyi deneyimi sunmak için güzel bir şekilde parlatılmıştır. Taş Devri insanlarının heyecanlı maceralarını deneyimleyebilmek için Family Island’a gelin.

Rating

3.3

( 4 Votes )
Please Rate!
Family Island – Çiftlik Oyunu Macerası

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (267.5 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Family Island - Çiftlik Oyunu Macerası Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (3 votes)

Tüm Versiyonlar

Family Island – Çiftlik Oyunu Macerası
Family Island – Çiftlik Oyunu Macerası 2021190.0.12921 MOD
Ekim 19, 2021 267.5 MB

Mod İçeriği:

Full Kilit Açık

'dan daha fazlasıMelsoft Games Ltd

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X