Infinite Design

İsim Infinite Design … Infinite Design is the most famous version in the Infinite Design series of publisher Infinite Studio LLC
Yayıncı Infinite Studio LLC
Tür Fotoğrafçılık Uygulamaları
Boyut 16.5 MB
Versiyon 3.5.2
Mod Version 3.5.2
Total installs 10,000,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 8 Kasım 2021
Android Android Fotoğrafçılık Uygulamaları
3.7 ( 770 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

Premium Kilidi Açıldı
5/5 - (1 vote)

Infinite Design APK Full (MOD, Kilitsiz Premium), harika fotoğraflar çekmek için eksiksiz bir araç yelpazesine sahip bir çizim aracıdır ve dijital çizimde çalışanlar için uygundur.

Infinite Design Pro APK, akıllı telefonlar veya tabletler için özel bir boyama uygulamasıdır. Infinite Studio Mobile house bu uygulamayı yayınlar. Şu anda en son sürüm 29 Ekim 2020’de güncellenen 3.4.21’dir. Grafikleri seviyorsanız veya bu konuda yetenekliyseniz, bu özellikle tasarım işleri için sizin için mükemmel bir uygulama. Çünkü bu, kullanıcıların grafik tasarlamasına olanak tanıyan, profesyonel ve güzel tasarımlar oluşturmanıza yardımcı olan bir uygulamadır. Bu uygulama çok kullanışlı değil mi? Güzel çizgiler yaratma tutkunuzu serbest bırakır ve gelecekteki kariyer yöneliminizde size yardımcı olur, rahatça pratik yapmanız için bir ortam yaratır. Haydi bu özel uygulamanın değeri hakkında daha fazla bilgi edinelim!

Bu Makaleyi Keşfedin

Infinite Design APK Full

Infinite Design APK Full

MAKALE NASIL OLUŞTURULUR

Infinite Design APK Full, kullanışlı özellikleri bir araya getirerek çalışmalarınızı kolayca ayarlamanıza izin verir, ancak yine de oldukça sanatsaldır. Kullanmanız gereken en önemli şey nesne hizalamasıdır. Estetik açıdan hoş bir kompozisyon için fotoğraflarınızı ayarlamakta özgürsünüz. Temel resimler ve mevcut araçlarla, onları sanatın sunduğu doğaya uygun ve eksiksiz resimlere dönüştürebilirsiniz.

Infinite Design Pro MOD APK, Uygulamanın kullanıcılara sunduğu benzersiz bir özellik, yerleşik öğreticiler ve Cityscapes 3D aracının desteği aracılığıyla 3D boyamadır. İstediğiniz resmi elde etmek için yakınlaştırma, sola döndürme, sağa döndürme gibi çeşitli özellikleri destekleyen araçları kullanabilirsiniz. Ayrıca, uygulama size sonsuz yol değişiklikleri, sınırsız sınıflar, önceki adımları geri alma ve geri alma olanağı da sunar. Bu araçlar genellikle mükemmel bir resim oluşturmanıza yardımcı olmak için yeterlidir.

Infinite Design APK Full

ETKİLER VE AKTİVİTELER

Infinite Design APK Full, Efektler hakkında, bu uygulama, metin ekleme ve uygun efektler (bulanıklık, gölge gibi temel efekt türleri, … farklı kalem türleri ile) ekleme yeteneğiyle kullanıcıya memnuniyet getirdi. Destek araçları dikkatli bir şekilde tasarlanmış ve detaylandırılmıştır, özellikle de sıkı metin ekleme özelliği. Infinite Design Beta APK, Böylece, kullanıcılar resme metin ekleyebilir, başlığı, boyutu ayarlayabilir, efektler ekleyebilir… daha canlı, kişilik ve ayırt edici bir resim oluşturmak için.

Infinite Design APK MOD, Operasyon hakkında, uygulamanın çoğu mobil cihazda kararlı bir şekilde çalıştığı söyleniyor. Bu, kullanıcıların dahil olması için birçok fırsat sunar. Uygulama ekranda fonksiyon butonları oluşturduğu için kullanımı çok zor değil. Oradan, kullanıcılar hızlı, sorunsuz ve sorunsuz bir şekilde manipüle edebilirler. Yakınlaştırmak veya uzaklaştırmak, yönü döndürmek veya cihazın çizimlerini taşımak artık sorun olmayacak, ancak kullanıcılar bunu çok hızlı bir şekilde yapabilir.

Infinite Design APK Full

EKONOMİK ARAYÜZ

Infinite Design APK Full Version, Uygulama arayüzü koyu gri tonlarda tasarlanmıştır. Renk tonu, netliği korurken normalden daha fazla profesyonellik ve incelik yaratır. Kullanıcılar, mevcut simgelere ve farklı kullanımlarına göre özelliklerin farklılıklarını kolayca ayırt edebilir. İleri düzey kullanıcılar için, daha hızlı işlem için, sık kullanılan araçları üst çubukta taşıyabilirsiniz. Uygulamanın en güzel yanı da çeşitli kaynaklardan gelen fotoğrafları düzenleme yeteneğidir. Düzenlemek istediğiniz fotoğrafları seçmeniz, ardından istediğiniz gibi eklemeniz, metin, efektler eklemeniz veya yeniden boyutlandırmanız gerekir. Uygulama güzel, yeni ve derin sanatın yaratılmasına katkıda bulunur.

sonsuz-tasarım-mod-kilidi açık-premium

ÖNEMLİ NOKTALAR VE NASIL İNDİRİLİR

Infinite Design APK Full, Uygulama çekici özelliklere sahiptir; Profesyonelce tasarlanmış çizimlerle vektör grafik tasarımı; Büyütülebilen çizimler; Beş simetrik pozisyona sahip benzersiz katman efekti. Eşzamanlı olarak, uygulama, önceki adımlara geri dönmenize yardımcı olmak için Sonsuz geri al, yinele özelliklerine sahiptir. Bu size, işinizi kaybetme veya orijinal düzeltmeyle zaman kaybetme endişesi duymadan onarım yapma özgürlüğü verir. Kullanıcılar göreli menü sayesinde daha hızlı çizim yapabilirler.

Infinite Design APK Full, Bir cep telefonu ile, uygulamayı nasıl indireceğinizle ilgili google play üzerinden uygulamaları kolayca yükleyebilirsiniz. Veya cep telefonunuz yoksa ama yine de bu uygulamayı deneyimlemek istiyorsanız bir yolu var ve Bluestacks destek yazılımını indirmeniz yeterli.
Uygulamanın değerini ve kullanımını mı merak ediyorsunuz? Yoksa çarpıcı çizimler mi yaratmak istiyorsunuz? Sanat şaheserlerini özgürce yaratmak ve hayal etmek için bu uygulamayı mobil cihazınıza indirelim!

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Infinite Design

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (16.5 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Infinite Design Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (1 vote)

Tüm Versiyonlar

Infinite Design
Infinite Design 3.5.2 apk
Kasım 1, 2021 16.5 MB

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X