CSR Racing 2 Para Hileli Apk İndir 2023

İsim CSR Racing 2… CSR Racing 2 is the most famous version in the CSR Racing 2 series of publisher NaturalMotionGames Ltd
Yayıncı NaturalMotionGames Ltd
Tür Yarış Oyunları
Boyut 3 GB
Versiyon 3.4.2
Mod Version 3.4.2
Total installs 10,000,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 30 Ekim 2021
MOD Menü/Sınırsız Para/Anahtar
Orjinal Play Store
Android Android Yarış Oyunları
4.6 ( 468 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

3.4.2
Rate this post

CSR Racing 2 Para Hilesi, oyuncuların muhteşem bir kariyer inşa etmeleri için derinlemesine oynanışa ve kapsamlı araç özelleştirmesine sahip bir yarış oyunudur.

CSR Racing 2 Para Hilesi, Oyuncuların önüne zorlu bir oyun deneyimi sunan etkileyici bir yarış oyunu CSR Racing 2 – Car Racing Game. Oyunun oynanışı hala şehir yarışları, ancak ustalaşmanız gereken birçok mekanik olacak. Ek olarak, bu oyundaki araçların sayısı hayranlık uyandırıyor ve kesinlikle görmezden gelemeyeceksiniz. Birçok versiyonu boyunca, oyun size bulabileceğiniz pek çok eğlence de veriyor.


Bu Makaleyi Keşfedin

CSR Racing 2 Para Hilesi

CSR Racing 2 Para Hilesi

CSR Racing 2 Para Hileli Apk İndir

CSR Racing 2 Para Hilesi, dünyasına girdiğinizde sizi ilk deneyime çekecek güzel grafikleri kesinlikle göz ardı etmeyeceksiniz. Etkileyici efektlerle birçok farklı yoldan geçeceksiniz. Bu nedenle, rahat bir his getiriyor ve oyuncuların bu oyunun sunduğu şeylerden gözlerini almalarını zorlaştırıyor. Ayrıca oyuncuları cezbeden bir diğer etken de kuşkusuz lisanslı otomobil üreticilerinden birçok farklı tasarıma sahip otomobiller.

CSR Racing 2 Apk 3.4.2, Oyuncular Lamborghini, Bugatti ve diğerleri gibi birçok ünlü otomobil üreticisini bulacaklar. Her otomobil şirketinin, nihayetinde tanıyacağınız farklı özellikleri vardır. CSR Racing 2 Apk 3.3.0, Ayrıca oyuncular bu arabayı oyunlardan farklı bir bakış açısıyla kontrol edecekler. Örneğin, oyuncular araçlarının yana doğru hareket ettiğini görecek ve arabanızın bir elemente çarpması konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. Bu nedenle, bu oyunun oynanışı tamamen oyuncunun teknik faktörlerine odaklanmıştır.

CSR Racing 2 Para Hilesi

CSR Racing 2 Mod Apk İndir 2023

CSR Racing 2 Para Hilesi, oynanışı, aynı türdeki bazı oyunlardan biraz farklı olacak, ancak aynı zamanda hız ve yarışı kazanmaya da odaklanıyor. Özellikle yukarıda bahsettiğimiz perspektiften aracınızı gözlemleyecek ve sahip olduğunuz aracın en yüksek hızına ulaşmaya çalışacaksınız. Oyun otomatik pilot olacak ve daha yüksek oranlara ulaşmak ve pistteki diğer birçok rakibin üstesinden gelmek için hızını artırmaya odaklanıyorsunuz. Bu aşama, düğmeye basarken belirli bir hassasiyet gerektirir.

CSR Racing 2 Apk Mod, Oyun başladığında ekranın alt orta kısmında araba hız göstergesini ve yanında gaz pedalını göreceksiniz. Başlarken, sabit bir başlangıç ​​hızı elde etmek ve sonraki hızlanmalar için fırsatlar yaratmak için gaz pedalına mükemmel bir şekilde basmaya çalışacaksınız. Aynı zamanda mükemmel CSR Racing 2 Apk 3.2.0, en yüksek hıza sahip olduğunuzu bilmenizi sağlayan özellik ise gaz pedalına basmaya devam etmeniz ve sayacın çizgisi yeşil alanı gösterdiğinde sabit tutmanız gerekmesidir. bir süre.

CSR Racing 2 Para Hilesi

CSR Racing 2 Para Hilesi, Belirlenen alanda düzgün bir şekilde kısmaları gerekeceğinden, bu işin oyuncular için dikkat edilmesi gerekiyor. Doğru tıkladıktan sonra Perfect Start kelimesini alacaksınız. Başladığınız anda, hızlandırıcı artı işaretine nasıl geçileceğini biliyor ve bu oyunda hızınızı artırmanıza yardımcı olacak. Yani hız göstergesinin eli yeşil alana her geldiğinde artı işaretine basıyorsunuz ve arabanın hızındaki farkı göreceksiniz ve bunu bir yarışta defalarca yapacaksınız.

ÜNLÜ ARABA SATIN AL

CSR Racing 2 Apk Son Sürüm, Seviyeyi tamamladığınızda, kazanan olduğunuz için bir ödül alacaksınız. Aldığınız miktar bu oyun içerisinde birçok farklı kritere göre değerlendirilecektir. Başka bir deyişle, bir maçta çok para kazanmayı umuyorsanız, diğer oyuncuların önünde iyi bir performans sergileyin. Tamamen basit bir şey değil, ancak oyuncuları oyundaki becerilerini göstermeye motive edecek.

CSR Racing 2 Para Hilesi

CSR Racing 2 Apk‘ya geldiğinizde kesinlikle dünyaca ünlü birçok farklı markanın arabalarını görmezden gelemeyeceksiniz. Elbette onlara bakmak için zaman ayıracaksınız ve bu oyunda denemeniz için motivasyon budur. Aynı zamanda oyunun içindeki arabalar Tier 1’den Tier 5’e kadar sıralanmıştır. Yani oyunun başında Tier 1 arabaları satın alacak ve kademeli olarak daha yüksek fiyat etiketi ile yeni arabalara ulaşmaya çalışacaksınız.

CSR Racing 2 Para Hilesi, Sevdiğim bir arabaya sahipsin, bu oyunun sadece başlangıcı. Bir arabanın seviyeyi kazanması için çok şey gerekiyor. Spesifik olarak, bazı öğelerin ayarını araç detaylarında bulabilirsiniz ve Yükseltme, Özelleştirme ve diğerleri gibi aralarından seçim yapabileceğiniz birçok öğe vardır. Diğer oyuncularla karşılaştığınızda arabanıza yeni görünümler ve yeni performanslar getirmeye katkıda bulunacaklar.

CSR Racing 2 Para Hilesi

DİĞER OYUNCULARA MÜCADELE

CSR Racing 2 Hile‘de yeteneklerinizi geliştirmenin birçok yolu vardır. Özellikle bu oyunun normal modunda farklı seviyeler bulabileceksiniz ve bundan çok para kazanacaksınız. Daha zorlu bir yarış arıyorsanız, bu oyunda diğer oyuncuları bulabilirsiniz. Her güncelleme size, çok para kazanabileceğiniz için kaçırmamanız gereken heyecan verici etkinlikler getirecek.

Rating

4.7

( 3 Votes )
Please Rate!
CSR Racing 2 Para Hileli Apk İndir 2023

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (3 GB)

İndirmek için şuanda Hazırsın CSR Racing 2 Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

CSR Racing 2 Para Hileli Apk İndir 2023
CSR Racing 2 Para Hileli Apk İndir 2023 3.4.2 MOD
Nisan 4, 2023 3 GB

Mod İçeriği:

Menü/Sınırsız Para/Anahtar

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X