My Home – Designer Dreams Para Hileli Mod Apk

İsim My Home - Design Dreams … My Home - Design Dreams is the most famous version in the My Home - Design Dreams series of publisher ZenLife Games Ltd
Yayıncı ZenLife Games Ltd
Tür En İyi Oyunlar
Boyut 179M
Versiyon 1.0.450
Mod Version 1.0.450
Total installs 100,000,000+
Content Rating PEGI 12
Güncelleme 21 Ocak 2022
Android Android En İyi Oyunlar
4.4 ( 737 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

Rate this post

My Home – Designer Dreams Para Hileli Mod Apk, Ev hobinizi mi tasarlıyordu? Bu belki de birçok yetişkin için olduğu kadar çocuklar için de bir tutku ya da hayal olabilir. Ve uygulama arasında bu tür arzuları unutmak, sadece nadir projeler nedeniyle çok zor. Herkesin pratik cep telefonlarında veya PC’lerde sanal olarak isteklerini yerine getirebileceği çeşitli simülasyon uygulamaları ve oyunları olduğu için günümüzde çok fazla projeye ihtiyacınız olmayacak. Bu tür oyunlar, kullanıcının pratik hikayeler aracılığıyla bir profesyonelin yerine geçmesine izin verir.

My Home - Designer Dreams Para Hileli Mod Apk
My Home – Designer Dreams Para Hileli Mod Apk

Burada, harika bir oyun olan My Home – Design Dreams’i tanıtıyoruz. Eşsiz 3D tasarım olasılıklarında çok çeşitli seçenekler içeren böyle bir iç tasarım oyunudur. Sihirli değneklerini sallayan ve sıradan görünen bir yeri estetik açıdan hoş ve davetkar bir yere dönüştüren sihirbazlar gibi gerçekçi bir his verir. Üstelik bu oyun aynı zamanda fikirlere de kaynaklık ediyor çünkü renklerle oynarken zihniniz gerçek hayattaki projelerde uygulayabileceğiniz harika tasarımları kavrayacak.


Ek olarak, aynı oyun arayüzünde daha sıra dışı özelliklerden yararlanmak istiyorsanız, My Home Design Dreams MOD APK’yı indirebilirsiniz! Resmi oyunun değiştirilmiş veya kırılmış versiyonudur, çevrimiçi reklamlarla sizi rahatsız etmeden size sonsuz premium kaynaklar sunar! Profesyonel hayatınıza başlamaya hazır mısınız?? O halde en kısa sürede modifikasyonu indirin ve bu değerli buluşu elinize alın!!

Bu Makaleyi Keşfedin

My Home – Designer Dreams Son Sürüm Apk

Hayatlarımızın bu kadar yoğun ve karmaşık olduğu günümüzde, herkesin boş zamanlarında doldurmak istediği tek şey, hoş bir ortama sahip hafif yürekli bir oyundur. My Home – Design Dreams, böyle bir Android oyunudur ve 3’lü eşleştirme yapboz uzantısı unsurlarıyla oynaması ücretsiz bir arcade yöneticisine sahiptir.

ZenLife Games Pte. Ltd./ Zentertain bu oyunu Kasım 2018’de piyasaya sürdü ve o zamandan beri eleştirmenlerden ve kullanıcılardan da büyük olumlu tepkiler alıyor. Google Play Store istatistiklerine baktıktan sonra, neredeyse her gün 100 Milyondan fazla kullanıcının bu oyunu oynadığını gözlemleyebiliriz! Ayrıca, Google Play Store’da milyonlarca kullanıcı tarafından 4.4 yıldızla derecelendirildi!

Monopoly Kilitler Açık Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

İç Tasarım ve Bulmaca türünün harika bir kombinasyonu

My Home – Design Dreams, kişisel bir alanda binlerce özellik sunan, zengin özelliklere sahip bir Android oyunudur. Tüm meraklılara olağanüstü 3D grafikler, müzik sesleri, Pürüzsüz Kontroller, olağanüstü kamera görüntüleri sunar ve simülasyon deneyimlerini daha güzel hale getirir.

Ayrıca, bu inanılmaz İç Tasarım oyunu, onu çok yönlü yapan başka bir bükülme ile birleşti – 3’lü Eşleştirme bulmacaları. Evet, doğru duydunuz! Ayrıca kaynakları satın almak için para kazanmanıza yardımcı olacak akıllara durgunluk veren 3’lü eşleştirme bulmacası seviyeleri de sunacak. Bu yüzden çok yönlü bir oyun hayal etmeyi bırakın ve My Home Design Dreams ASAP’ı indirin!

Fantastik bir hikaye ile İç Tasarım oyununu oynayın

Çok yönlü oyun arayüzünün yanı sıra, My Home – Design Dreams’in hikayesi, oyuncuları ana karakterin çeşitli özellikleri mobilya ve dekor öğeleriyle yenilemesine yardımcı olmaya teşvik ediyor. Her projeyi tamamlamak başka bir evin kapısını açar. Ayrıca, seviyeleri tamamlamak için oyun içi altın paralar kazanmanız gerekiyor, çünkü bu paralar tasarım için gereken tüm o süslü tasarım nesnelerini satın almanıza izin veriyor.

Eklenti, Güçlendiriciler, Altın Para ve 3’lü eşleştirme bulmaca oyunu

Maç 3 bulmacalarını kazandıkça altın paralar artar. Candy Crush ve Jewel Stone serisi gibi çeşitli platformlarda sayısız bulmaca oyunu mevcut olduğundan, Renk Eşleştirme bulmaca oyunları bugün hiç kimse için yeni bir şey değil. Sadece arka arkaya üç veya daha fazla nesneyi eşleştirmeyi gerektirir, bazı harika eşleşmeler, güçlendiriciler ve güçlendirmeler de dahil olmak üzere ödüllerin elde edilmesiyle sonuçlanır. Bu nedenle, oyunun sunacağı o kadar çok şey var ki, oyuncunun asla sıkıcı bir anı olmayacak.

My Home - Designer Dreams Para Hileli Mod Apk

Harika oyun özelliklerinin keyfini çıkarmak için değiştirilmiş sürümü indirin

Ev dekorunun sanal ve dolaylı keyfi kaçırılmaz, değil mi? Aynı şekilde hissediyorsanız, 100 milyondan fazla oyuncu My Home – Design Dreams’in keyfini çıkardığı için My Home – Design Dreams sizin için doğru seçimdir. Bu geniş popülerlik, boş bir konakla başlamanıza ve villayı zenginleştirerek, gerçekçi mobilyalar, aydınlatma, heykeller vb. kullanarak deneyiminizi geliştirmenize izin verdiği için makul. Bu oldukça mantıklı bir iş!

Ama dedikleri gibi, Parlayan her şey altın değildir. Yani basitçe planlardan başlayarak dış ve iç mekan tasarlamaya kadar çeşitli görevler, ev inşa etmek My Home – Design Dreams’de göründüğü kadar kolay değil. Oyun, ilerleme yolunda yüzlerce zor bulmacayı fırlatır ve oyun içi para biriminiz veya enerjiniz bittiğinde, başarılı olmak çok karmaşık hale gelir. Ve dürüst olalım, hiç kimse arada sırada uygulama içi satın almalar için harcama yapamaz.

Bu nedenle, durdurulamaz büyümeniz için oyunun değiştirilmiş versiyonunu geliştirdik, My Home – Design Dreams MOD APK! Bu modlanmış sürüm size sınırsız kaynaklar ve daha birçok şaşırtıcı özellik sunar. Bu yüzden zorlu bulmacalara takılmayı bırakın ve My Home Design Dreams ASAP’ı indirin!

My Home - Designer Dreams Para Hileli Mod Apk

Değiştirilmiş sürümü indirin ve sınırsız paranın tadını çıkarın

Harcandığında Paranın arttığını hiç duydunuz mu? My Home – Design Dreams MOD APK, Endless Money’i ücretsiz vererek bu hayali gerçeğe dönüştürüyor. Resmi oyunda para kazanmak ve mülkü döşemek için oyun içi kaynakları satın almak için zor kazanılmış nakit para kazanmak çok zaman alır.

Ancak tüm bunlar, değiştirilmiş versiyonumuzla çocuk oyuncağı. Bu özellik, başarılı bir şekilde mümkün olan en uzun süre bağımlı kalmanızı sağlar. Öyleyse indirin ve profesyonel olun!

Sonsuz bulmacaları denemek için Sonsuz Yaşamlar

Oyun içi para kazanmak, yalnızca uygulama içi satın alma veya bulmaca çözme yoluyla mümkündür. Ancak, Candy Crush gibi daha yüksek seviyelerde elde edilmesi çok zor hale gelen My Home – Dream Designs içindeki her bir bulmacayı çözmek için sadece beş hayat mevcuttur.

Endişelenmeyin ve Home – Design Dreams MOD APK’yı indirin! Size sınırsız hayat sunan tek versiyon. Bu nedenle, enerjiyi yenilemek için zaman kaybetmeden, üstesinden gelmeniz gerektiği kadar oynayın. Bu harika bir haber değil mi??

Sınırsız ücretsiz alışverişin keyfini çıkarın ve sonsuz kaynakları satın alın

İstenen bir özellik yine burada! Hepimizin bildiği gibi, lambalar, kanepe, tablolar, duvar kağıtları ve diğer tüm ekipman gibi her şeyi satın almak için paraya ihtiyacımız var. Ancak Home – Design Dreams MOD APK’yı indirdikten sonra ücretsiz olarak sınırsız alışveriş yapabilir ve tüm odaların kilidini hızlıca açarak lüks mekanlara dönüştürebilirsiniz. Tüm sınırları unutup sınırsız olma zamanı! Vakit kaybetmeden Home – Design Dreams MOD APK’sini indirin. Özgürce alışveriş yapın, Mükemmel tasarlayın ve Sorunsuz oynayın!

My Home - Designer Dreams Para Hileli Mod Apk

Benzersiz özelliklerle reklamsız oyun oynamanın keyfini çıkarın

Ücretsiz Reklamsız Arayüze sahip olan Home-Design Dreams MOD APK, gerçek anlamda sorunsuz oyun oynamayı tanımlıyor. Eğlence seansımız sırasında alakasız bir pop-up veya ticari reklama tanık olmanın ne kadar can sıkıcı olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu, bugün hemen hemen her uygulamada olmasına rağmen, burada durum böyle değil. Bu muhteşem yaratım için bize daha sonra teşekkür edebilirsiniz çünkü önce onu indirmeniz gerekiyor.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
My Home – Designer Dreams Para Hileli Mod Apk

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (179M)

İndirmek için şuanda Hazırsın My Home - Design Dreams Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

My Home – Designer Dreams Para Hileli Mod Apk
My Home – Designer Dreams Para Hileli Mod Apk 1.0.450 apk
Ocak 22, 2022 179M

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X