Shadow Fight 2 Mod Apk v1.9.38 İndir 2023 – Sınırsız para

İsim Shadow Fight 2 … Shadow Fight 2 is the most famous version in the Shadow Fight 2 series of publisher Nekki - Action and Fighting Games
Yayıncı Nekki - Action and Fighting Games
Tür Aksiyon Oyunları
Boyut 144M
Versiyon 2.16.1
Mod Version 2.16.1
Total installs 100,000,000+
Content Rating PEGI 12
Güncelleme 27 Kasım 2021
Orjinal Play Store
Android Android Aksiyon Oyunları
4.6 ( 376 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

5/5 - (1 vote)

Shadow Fight 2 Mod Apk v1.9.38, Bir ninja samuray aşığı mısınız ve Shadow Fight 2’de sınırsız para ve elmas ile efsanevi eşya mı almak istiyorsunuz? Cevabınız evet ise, bu Shadow Fight 2 Mod Apk’yi seveceksiniz. Gölge savaşçısı olun ve Gölgeler Kapısı’nı kapatmak için düşmanlarla savaşın.

Bu Makaleyi Keşfedin

Shadow Fight 2 Mod Apk v1.9.38 İndir 2023 – Sınırsız para

Savaşçınızı canlandırın, onlara uygun bir silah verin ve çeşitli dövüş sanatları tekniklerini kullanarak düşmanlar, iblisler ve patronlarla savaşın.


Shadow Fight 2, bir gölge savaşçısı olduğunuz ve bundan kurtulmanın tek yolunun iblisleri yenmek olduğu bir rol yapma savaş oyunudur. Sayısız silah, beceri, nadir zırh ve iblislerin önünde durmanızı sağlayan diğer birçok taktik eşyayı taklit edebilirsiniz.

Oyunda Daggers ve Blood Reaper gibi birkaç destansı silah var. Ancak hepsi kilitlidir ve ancak çok zaman alan ve çok çaba gerektiren seviyeye ulaştıktan sonra erişilebilir.

Bu sorunu aşmak için bugün sizlere tüm silah ve zırhların kilidini açacağınız Shadow Fight 2 Hileli apk 2023’i getirdim. Okumaya devam edin, patronu nasıl yeneceğiniz ve Gölgeler Kapısı’nı nasıl kapatabileceğiniz konusunda size rehberlik edeceğim.

Shadow fight 2 Sınırsız Para Mod Apk Nedir?

Gölge Dövüşü 2 modu

Shadow Fight 2 Mod Apk, sınırsız jeton ve mücevher, nadir silahlar, zırh, sihir ve daha fazlasını ücretsiz olarak alacağınız resmi Shadow Fight 2’nin değiştirilmiş (saldırıya uğramış) bir versiyonudur. Şimdi herhangi bir iblisle savaşın ve güçlü silahlar ve beceriler kullanarak her savaşı kazanın.

 • Sınırsız mücevher ve madeni paranın tadını çıkarın
 • Tüm seviyenin kilidi açıldı
 • Güçlü silahlar edinin
 • Sihrin kilidini aç
 • Yeni dövüş becerileri ekle
 • Sınırsız enerji elde edin
 • Herhangi bir savaşı tek vuruşta kazanın

Her yeni seviyede yeni bir patron var ve onları silahlarınızı ve becerilerinizi kullanarak yenmeniz gerekiyor. Lynx, Hermit, Butcher ve diğerleri gibi güçlü patronlara sahip olacaksınız.

Shadow Fight 2’nin baş iblisi, güçlü fatih ve herkesin düşüncelerini kolaylıkla değiştirebilen Titan’dır.

Shadow Fight 2 Hack Apk Özellikleri

Shadow fight 2 sınırsız para elmas, oynadıysanız, bunun çok yoğun bir savaş oyunu olduğunu biliyor olabilirsiniz. Diğer gölge dövüş oyunlarından daha iyi olmasını sağlayan birçok özellik var. Aşağıda Shadow Fight 2 mod apk’da alacağınız bazı özelliklerden bahsetmiştim.

Bu harika modlu oyunu indirme konusunda hala kafanız karıştıysa, aşağıdaki özellikler kesinlikle bir karar vermenize yardımcı olacaktır.

Shadow Fight 2 mod indir

Sınırsız madeni para ve mücevher

Shadow Fight 2 crackli apk’nın en önemli ve en çok talep edilen özelliği budur. Bildiğimiz gibi, herhangi bir eşyanın veya becerinin kilidini açmak için madeni paraya ihtiyacımız var. Evet, savaşı kazanarak ve oyun içi reklamları izleyerek jeton kazanabilirsiniz, ancak bu çok zaman ve çaba gerektirir.

Ancak bu modlu oyunda, herhangi bir silahın, zırhın, becerinin ve hatta büyünün kilidini açmak için kullanabileceğiniz sınırsız madeni para ve mücevher alacaksınız.

Shadow Fight 2’de nasıl eşya satın alınır:

 • Shadow Fight 2 hile apk’nizi açın
 • Silahlar bölümüne gidin
 • Arzu ettiğiniz silahları seçin
 • Mücevher seçeneğine tıklayın

Favori bir silahınız veya zırhınız varsa, gücünü maksimum seviyeye yükseltebilirsiniz.

Tüm seviyeler açıldı

Shadow Fight 2 oyunu, her seviyede yeni düşmanlar ve iblisler alacağınız bir hikaye planı üzerinde çalışıyor. Ayrıca, o seviyeye ulaştığınızda kilidi açılan bazı silahlar, zırhlar ve büyüler var.

Oyun seviyesi ne kadar yüksek olursa, şeytanlar o kadar güçlü olur.

Shadow Fight 2 mod apk’da tüm seviyelerin kilidi açılmıştı, yani artık daha yüksek seviyeli düşmanlarla savaşabilir ve o seviyeye bile ulaşmadan maksimum seviye silahları kullanabilirsiniz.

Shadow Fight 2 sınırsız para

Epik silahlar ve zırh

Daha önce de söylediğim gibi, Shadow Fight 2, savaş sırasında saldırı etkinizi artıran benzersiz silah ve zırh koleksiyonlarına sahiptir. En güçlü silahlardan bazıları Fire Titan Sword, Silver Spear, Blood Reaper ve diğerleridir.

Ayrıca, kendinizi iblislerden korumak için, Membrane Curiass, Navigator’s Coat ve diğerleri gibi oyunda çeşitli zırh türleri mevcuttur. 52. seviyeye doğru ilerlerken yeni zırh alacaksınız.

Oyundaki herhangi bir silah ve zırhı açmak için kullanabileceğiniz bu Shadow Fight 2 hileli mod apk’da sınırsız mücevher elde edeceksiniz.

Shadow Fight 3 Hile Apk Denediniz mi?

Sınırsız enerji

Enerji, savaşta hayati bir rol oynar. Bildiğimiz gibi maçı bitirdikten sonra enerjimiz düşüyor ve enerji barımız dolana kadar beklememiz gerekiyor. Yaklaşık 19,99 dolara mal olan Shadow Fight 2 sınırsız enerji satın alarak bu süreci hızlandırabilirsiniz.

Ancak Shadow Fight 2 Hacked Apk’ta sınırsız enerji elde edeceksiniz, bu da artık enerji endişesi duymadan shadow Fight 2 oynayabileceğiniz anlamına geliyor.

Kullanımı kolay kontroller

Kontroller, herhangi bir savaş oyununun önemli bir unsurudur. Shadow Fight 2’de yumruk, zıplama, tekme ve sihirli düğmeli bir joystick’e sahip olarak kullanıcı dostu kontrol elde edeceksiniz. Herhangi bir patronu yendiğinizde daha fazla düğme otomatik olarak eklenecektir.

Shadow Fight 2 Mod Apk Son Sürüm İndir 2023

Bir oyunu ilk kez kurduğunuzda, kontrolünüzde ustalaşabileceğiniz bir kum torbası gösterilir.

Ayrıca, sadece joystick’i yumruk düğmesiyle birlikte kullanarak çeşitli saldırılar yapabilirsiniz.

Biraz daha özellik

 • Silahları maksimum seviyeye çıkar
 • 52 seviye öğenin tümü açıldı
 • Yasaklama Karşıtı
 • Kök gerekmez
 • Yüksek kaliteli grafikler
 • Titanları kolayca yen

Shadow Fight 2 Mod Apk Nasıl İndirilir ve Kurulur

Düşünenlerden herhangi bir aksiyon oyunu indirmek çok ileri bir adımdır. Biraz android bilgisine sahip olan herkes, android cihazına kolayca indirebilir ve kurabilir.

Düşünürler konusunda yeniyseniz ve bir uygulamayı nasıl indireceğinizi bilmiyorsanız, aşağıdaki kılavuzu takip edebilirsiniz.

Bu kılavuzu yeni başlayanların bakış açısıyla yazıyorum, böylece herkes kolayca anlayabilir.

Adım 1: Her şeyden önce, yukarıdaki ‘İndirme Sayfasına Git’ düğmesine tıklayın. Bundan sonra, Shadow Fight 2 mod indirme sayfasına yönlendirileceksiniz.

Adım 2: Şimdi, ‘İndirmeyi Başlat’ düğmesine tıklayarak oyununuzu edinin.

Rating

1.8

( 4 Votes )
Please Rate!
Shadow Fight 2 Mod Apk v1.9.38 İndir 2023 – Sınırsız para

No votes so far! Be the first to rate this post.



Apk İndir (144M)

İndirmek için şuanda Hazırsın Shadow Fight 2 Ücretsiz Apk İndir

 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (1 vote)

Tüm Versiyonlar

Shadow Fight 2 Mod Apk v1.9.38 İndir 2023 – Sınırsız para
Shadow Fight 2 Mod Apk v1.9.38 İndir 2023 – Sınırsız para 2.16.1 apk
Mayıs 19, 2023 144M

'dan daha fazlasıNekki - Action and Fighting Games

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X