Grand Cafe Story

İsim Grand Cafe Story… Grand Cafe Story is the most famous version in the Grand Cafe Story series of publisher SWG GAMES LAB FZE
Yayıncı SWG GAMES LAB FZE
Tür Bulmaca Oyunları
Boyut 79 MB
Versiyon 2.0.32
Mod Version 2.0.32
Total installs 100,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 30 Eylül 2021
MOD Sınırsız Para
Android Android Bulmaca Oyunları
4.0 ( 215 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

5/5 - (2 votes)

Grand Cafe Story Mod Apk Zor iş günlerinin ve sıkı çalışmanın ardından stresi hafifletmeye yardımcı olacak oyunlar arıyorsanız, sizi süper komik ve eğlenceli oyunla tanıtan bu makaleye göz atın. Bu oyun Grand Cafe Story 2021. Bu, oyunculara çözümün heyecan verici anlarını kesinlikle getirecek, göz alıcı oynanışa sahip eğlenceli bir bulmaca oyunudur—SWG Lab FZE tarafından bulmaca kategorisi altında geliştirilen ücretsiz bir oyun.

Grand Cafe Story Mod Apk

OYUN HAKKINDA
Grand Cafe Story, Android için popüler bir macera oyunudur. Tüm Grand Cafe Story Mod Apk oyuncuların oyunu istediğiniz zaman cihaza indirmesini sağlayan ücretsiz bir oyundur ve bu oyuna tutkusu ve ilgisi olan tüm denekler için uygundur. Üstelik basit oynanışı ile uygulama her gün birçok oyuncuyu kendine çekiyor; Google Play raporlarına göre günde yaklaşık 1000 indirme ve oyun pazarına kolay erişim.


Güzel arayüzlerin yanı sıra pek çok kullanışlı özelliğe sahip olan oyun, oyuna katılırken oyuncuların izlenimi olacaktır. Bu oyun ile birlikte oynayıp güzel mekanları ziyaret edecek ve kendinizi lüks bir kafe dükkanına açacaksınız. Oyuncular, kafenizi daha güzel bir Grand Cafe Story Mod Apk şekilde yeniden şekillendirmenize yardımcı olacak ödülleri geri getirmek için 3’lü eşleştirme bulmacaları oynamak zorunda kalacaklar. Oyuna geldiğinizde hem eğlenecek hem de içindeki sihri keşfedeceksiniz.

grand cafe story mod apk

BAĞIMLILIKÇI OYUN
Bu oyunu kullanan hemen hemen herkes uzun süre oyuna bağlı kalacak ve ezilmiş hissetmesine neden olacaktır. Oyun forumlarında, birkaç oyuncu oyunu heyecan verici ve çok memnun olarak değerlendirdi. Ayrıca yeni oyuncuların maceraları birlikte keşfetmeleri için oyunu telefonlarına yüklemelerini de tavsiye ediyor. Oyun oyuncular için her zaman ücretsiz olduğu için çok fazla oyuncu var. Millet, lütfen 3’lü Eşleştirme türündeki bulmacaları çözerek kafeyi süsleyin.

Grand Cafe Story Apk

Ayrıca, renkli seviyeleri geçmek için şekerleri değiştirmek ve birleştirmek için Grand Cafe Story Mod Apk bulmacayı daha derin soru seviyelerinde aktif olarak çözün. Mobilya satın almak ve her odayı istediğiniz gibi dekore etmek için yıldızlar ve madeni paralar gibi değerli ödüller kazanın. Oyuncular bu oyuna katıldığında, ilginç hikayenin her bölümünde restorasyonu tamamlamak ve bir sonraki kafeyi dekore etmek ve yeni arkadaşlar edinmek için ev kafe sistemlerini yenilemek ve yükseltmek için şekerleri eşleştirmeniz gerekecek.

MÜKEMMEL ÖZELLİKLER
Grand Cafe Story – New Puzzle Match-3 Game 2021 piyasaya sürüldü ve güzel özelliklere sahipti. Oyunda bulunan tüm unsurlar, her oyuncu tüm bu özellikleri deneyimleyebilir ve keşfedebilir. Bağımlılık yaratan oyun ile kullanıcılar, muhteşem maceralar dünyasında size yardımcı Grand Cafe Story Mod Apk olacak ve size rehberlik edecek Orlando adında bir şefle tanışacaklar. Ve Orlando’nun ünlü büyükbabasının kafesini yenilemek için parçaları değiştirip bir araya getirerek yardım etmeniz gerekecek.

grand cafe story mod apk

Ayrıca oyun, iç mekanı özgürce tasarlamanıza da izin veriyor, bu da kafenizdeki her şeyin kendi elinizle kararlaştırılacağı ve en iyi şekilde çalıştırılacağı anlamına geliyor. Birçok farklı zorluk seviyesi ile oyuncular, üstesinden gelmek için kendilerine meydan okumak için her zorluğu özgürce deneyimleyebilirler. Birbirinden güzel mekanların yanı sıra, sahip oldukları tüm sırları keşfeden siz olacaksınız. Oyundaki tüm karakterleri takas edebilir ve arkadaş edinebilirsiniz. Tüm bu heyecan verici maceraları oynamak ücretsizdir ve her zaman kafede kendi rahat atmosferinizi yaratın.

Grand Cafe Story Mod

OYUNUN AVANTAJLARI
Grand Cafe Story, oyunun çıkışına kadar tasarımda son derece sofistike. Grand Cafe Story Mod Apk Ancak bu oyun Android cihazlar için geliştirilmiş; ancak akıllı telefonunuz yoksa ve bu oyunu bilgisayarın geniş ekranında yaşamak istiyorsanız. Oyun kurulumu, oyuncu tarafından hızlı ve kullanımı kolaydır. Uygulama her zaman düzenli olarak yükseltilir, böylece oyuncular oyunu daha sorunsuz oynayabilir.

Bu oyun için oyuncu restoranı yenileyebilir ve çevredeki alanlarda bahçenizi düzenleyebilir. Gizli alanların kilidini açın, ödüller kazanın ve mutfağı mobilya ve diğer dekor değişiklikleriyle yeniden tasarlayın. Ayrıca oyuncular, interneti kullanmadan maçı üç seviye ile yenerek yemek pişirebilir ve kahraman olabilirler. Ayrıca, bu oyun süper bağımlılık yapabilir çünkü çok havalı ve çevrimdışı bile oynayabilirsiniz.

grand cafe story mod apk

Kısacası, bu oyun o kadar harika ki herkesin denemek için biraz zaman ayırması Grand Cafe Story Mod Apk gerekiyor. Bu oyun aynı zamanda bazen böyle bir kafe açarsanız hayatta uygulamanız için bir araçtır. Grand Cafe Story’nin macera hikayelerini deneyimleyen oyuncular, kesinlikle onları hemen dağıtacak, tüm endişelerinizi ve can sıkıntınızı giderecek ve hatta iç tasarım bilgi ve becerilerini bilecek.

Grand Cafe Story’ye hoş geldiniz! Harika bir aile kafesini eski ihtişamına kavuşturun.

Altı aile kafesinin tamamını yenilemek ve dekore etmek için 3’ü arka arkaya şekerleri eşleştirin, restorasyonu tamamlayın ve bir sonraki kafeyi dekore etmeye devam edin, muhteşem hikayenin her bölümünde yeni arkadaşlar edinin. Şef Orlando, nefes kesici maceralar dünyasında rehberiniz olacak!

Kendini evinde gibi hisset. Çevrimdışı ücretsiz “Maç-3” türünde bulmacayı Grand Cafe Story Mod Apk çözerek kafeyi dekore edin! Şekerleri değiştirin ve eşleştirin, renkli seviyeleri geçin, yıldızlar kazanın, mobilya satın alın ve oda oda istediğiniz gibi dekore edin ve Orlando’nun aşçısı hakkındaki heyecan verici aile destanında yeni bölümleri keşfedin! Harika bir aile restoranına sıcaklık ve rahatlık getirmek için renkli “3’lü eşleştirme” seviyelerini geçin.

grand cafe story mod apk

Oyun özellikleri:

● Bağımlılık yaratan oyun: Parçaları değiştirip eşleştirerek Orlando’nun ünlü büyükbabanın kafesini yenilemesine yardım edin!
● İç tasarım: Hayalinizdeki kafenin nasıl görüneceğine siz karar verin.
● Heyecan verici 3 seviyeli maç: benzersiz Grand Cafe Story Mod Apk güçlendiriciler ve patlayıcı kombinasyonlar içeren çok eğlenceli!
● Yeni güzel yerler: sahip oldukları tüm sırları keşfedin!
● Arkadaşlık kurabileceğiniz düzinelerce oyun içi karakter.
● Şirin ve sevimli bir evcil hayvan: küçük bir ördek yavrusuna iyi bakın! Ona bir isim verin, besleyin ve küçük bir ev inşa edin.
● Restoranda kendi rahat ortamınızı yaratın!
● Tüm bu eğlence dolu macerayı oynamak ücretsiz! Lütfen, bazı oyun içi öğelerin gerçek parayla da satın alınabileceğini unutmayın.
● Çevrimdışı bile oynayabileceğiniz harika grafiklere sahip süper bağımlılık yapıcı bir oyun!

Restoranı yenileyin ve çevredeki bahçeyi düzenleyin! Gizli alanların kilidini açın, Grand Cafe Story Mod Apk ödüller kazanın ve mutfağı yeni mobilyalar ve sıra dışı dekorasyonlarla yeniden tasarlayın. Kendinizi biraz yemek pişirmeye bırakın ve İnternet bağlantısı olmadan maç 3 seviyesini geçerek bir kahraman olun. Bağımlılık yaratan eşleştirme oyunuyla Crand Cafe Story macera hikayelerini, yolculuk için sevimli bir evcil hayvan da dahil olmak üzere parlak kahramanları çöz!

Kafelerinizi yaramaz rakiplerden korurken iç tasarım becerilerinizi geliştirin. Birçok oyun alanı sizin sayenizde benzersiz bir tarz kazanacak. Hayalinizdeki kafeyi ücretsiz inşa edin!

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Grand Cafe Story

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (79 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Grand Cafe Story Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (2 votes)

Tüm Versiyonlar

Grand Cafe Story
Grand Cafe Story 2.0.32 MOD
Eylül 30, 2021 79 MB

Mod İçeriği:

Sınırsız Para

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X