Brand Maker – Logo Maker, Grafik Tasarım Uygulaması

İsim Brand Maker - Logo Maker, Grafik Tasa… Brand Maker - Logo Maker, Grafik Tasarım Uygulaması is the most famous version in the Brand Maker - Logo Maker, Grafik Tasarım Uygulaması series of publisher Video Marketing Apps
Yayıncı Video Marketing Apps
Tür Sanat Uygulamaları
Boyut 10 MB
Versiyon 14.0
Mod Version 14.0
Total installs 500,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 2 Ekim 2021
MOD Profesyonel Özelliklerin Kilidi Açıldı
Android Android Sanat Uygulamaları
4.5 ( 980 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

5/5 - (1 vote)

Brand Maker Free İş hayatında en önemli olan nedir? Bu, iş yaptığınız şeyi tanıtmak için logonuzu oluşturmaktır. Ancak iyi bir logoya sahip olmak istiyorsanız nihai ürüne ulaşmadan önce çok uzun bir süreçten geçmeniz gerekiyor. Peki hem zamandan hem de paradan nasıl tasarruf edilir? Bu,  ihtiyacınız olanı oluşturmak için Brand Maker Free uygulaması adlı uygulamayı kullanmaktır . İşinize başlamadan önce, bu uygulama işin her aşamasında önemli ölçüde yardımcı olacak bir arkadaş olacaktır. Pazarlama yaparak işinizi büyütmek için ne yapacağınızı bilmiyorsanız bu uygulama kullanıcılara elinden gelen tüm imkanlarla destek olacaktır.

Brand Maker Free


Bu Makaleyi Keşfedin

Brand Maker Generator

Bu uygulama amatörlere yönelik olduğu için diğer grafik ve logo tasarım uygulamaları kadar karmaşık değildir. Logo tasarımlarını profesyonel uygulamalar kullanmadan oluşturmak isteyenler. Bu uygulama, tasarımı bilen ve tasarım hakkında hiçbir şey bilmeyen herkes için uygundur. Öncelikle uygulamayı başlatmanız ve uygulamayı başlattığınızda amacınızı bilmeniz gerekiyor. Sadece uygulamayı başlatmanın amacının ne olduğunubrand maker apk pro bildiğinizde hızlı bir şekilde yapılabilir. Ardından, uygulamanın tasarlayabilmesi için logo için bir şablon seçmek gerekir. Numunenin gerektirdiği tüm bilgileri sağladıktan sonra kaydet düğmesine basın, uygulama hepsini otomatik olarak Brand Maker Free arşivleyecektir. Ardından uygulama, kullanıcının yaptıklarını otomatik olarak bir logoya veya cihaza kaydetmek için bir postere dönüştürür. Sonra, ürünü kaydedebildiğinizde, kullanıcılar bunları yapmak için özgürce kullanabilirler. Kullanıcılar sadece birkaç basit adımda markanızın reklamını yapmak için bir poster veya logo oluşturabilir.

Brand Maker Free

Brand Maker Pro

Kendiniz tasarlayın ve yaratın

İyi bir logo veya markanızın reklamını yapacak bir şey tasarlamak istiyorsanız, bunu yapmak için insanları işe almak için nispeten büyük miktarda para harcayın. Kiralamak istemiyorsanız, bir tasarım kursuna katılmak için de çok zaman ve para harcamanız gerekir. Herkesin ikinci yolu yapmak Brand Maker Free için zamanı ve parası yoktur, bu nedenle genellikle ilkini yapmak için seçin. Ancak bu uygulamayı kullanırsanız, kullanıcılar bunu kendileri yapabilir ve başka birini işe almak için herhangi bir para harcamanıza gerek kalmaz. Uygulamalar, posterler, logolar ve daha tamamen ücretsiz tasarlamak için araçlar olacak ve kullanıcılar beğendiklerini yaratacaklar. Bu uygulama sayesinde artık başka şeyler için kullanmak üzere az miktarda para biriktirebilirsiniz.

Brand Maker İo

Birçok alan için destek

Birçok kişi bu uygulamayı kullanıyor ve uygulamayı arayan her kişinin kullanım amacı farklı olacaktır. Bazı insanlar restoran endüstrisinde olacak; bazı insanlar ev işinde olacak, bu nedenle logolar veya posterler farklı şekilde oluşturulmalıdır. İki farklı sektör, şirketi brand maker apk mod temsil etmek için aynı tasarım stilini kullanamaz. Böylece uygulama, kullanıcılara şu anda kullanıcıların kullanabileceği endüstrilerin çoğuyla 5000’den fazla farklı kategori sağlayacaktır. İçerisinde herkesin ihtiyacına hizmet edecek restoranlar, bisikletçiler, hatta serbest çalışanlar var. Kullanıcının hangi alanlardan geldiği önemli değil, istediklerini oluşturmak için kullanabilirler.

 

İçerik yaratımı

Bu uygulama yalnızca birçok alanı desteklemekle kalmaz, aynı zamanda kullanıcıların iş amaçlarına hizmet edecek birçok farklı şeyin Brand Maker Free tasarlanmasına da yardımcı olur. İş kurarken posterler ve logolar yeterli değildir; kartvizit, afiş vb. gibi şeyler olması gerekir. Bunların hepsi, uygulama hizmete hazır. Her birine, her bir kişinin ihtiyaçlarına bağlı olarak kullanmak üzere birçok farklı model sunulmaktadır. Ayrıca, birçok kullanıcının logolarınınbrand maker ahmednagar aynı olması durumundan kaçınmak için uygulama, logo özelleştirme özelliği sunar. Kullanıcılar, diğer insanların ürünleriyle benzerlikleri önlemek için mevcut şablonları kendi tarzlarına göre özelleştirebilir. Bunu yapmak için özel yazı tipleri, logo boyutu, renkler, çizgiler vb. gibi tonlarca araç vardır. Bu nedenle, insanlar arasındaki örtüşme için zor olacaktır.

 

Logo Oluşturucu ve Grafik Tasarım Uygulamasının Temel Özellikleri:
1. Bir dakikadan kısa sürede marka profilinizi oluşturun
2. Logoyu ekleyin VEYA Brand Maker Free  bir logo oluşturucu uygulamasından bir logo oluşturun.
3. Çeşitli logo tasarımlarından logonuzu arayın
4. Sadece bir logo tasarımı seçin ve özelleştirin
5. 100’den fazla yazı tipi stili, Basit Metin, tipografi, metin sanatı ekleyin
6. Büyük grafik tasarım öğeleri koleksiyonu (şekiller, simgeler, çıkartmalar, metin) sanatlar)
7. Yeniden Düzenleyin
8. SD Karta Kaydet
9. Sosyal Medyada PAYLAŞIN

Brand Maker Mod Apk

Markanız için Profesyonel logo tasarımı.

1000’in benzersiz grafik tasarım şablonlarından birini seçin.

Logonuz marka kimliğinizin temel taşıdır. Müşterilerin Brand Maker Free  işletmeniz hakkında fark edecekleri ilk şeylerden biri, bu nedenle mükemmel bir ilk izlenim bırakması çok önemlidir.

Harika grafik tasarım ilhamı alın. Son derece yaratıcı grafik tasarımcımız tarafından oluşturulan en iyi grafik tasarım fikirlerini ve konseptlerini keşfedebilirsiniz.

Brand Maker Free

Bir logo ve grafik tasarım oluşturmak için nihai araç. Sürpriz yapılmış. Logo Oluşturucu ve Grafik Tasarım uygulamamızı bugün deneyin ve markanızı oluşturmaya başlayın.

Grafik tasarım, işinizi sosyal medyada daha hızlı büyütmenize brand maker agency yardımcı olur. Profesyonel bir grafik tasarım oluşturmak için bir grafik tasarımcıya ihtiyacınız yok. İyi bir grafik tasarım şablonları koleksiyonu tasarladık.

Çok sayıda grafik tasarım, yaratıcı çıkartmalar, metin sanatları ve çeşitli şekiller. Grafik tasarım becerisi gerekmez.

Şablonlarla harika bir logo ve çeşitli grafik tasarımlar oluşturun.

Çeşitli logo tasarım kategorileri arasında degrade logo, suluboya logo, 3D logo, Brand Maker Free  araba yıkama logosu, güzellik ve salon logosu, tipografi logosu, ikonik logo, daire logosu, eski logo ve daha fazlası bulunur.

Brand Maker Free

Brand Maker App

Bu logo yapımcısı ve grafik tasarım uygulaması, sosyal medya pazarlaması ve bir logo, el ilanları, infografik, broşür, kartvizitler, davetiye, kapak, küçük resimler, poster, reklam, Facebook gönderisi, Instagram gönderisi, Instagram hikayesi, blog afişi, marka oluşturmak için kullanışlıdır. kimlik malzemeleri, roll up banner, hediye kartları, fotoğraf kolajları, restoran menüsü, sunum, antetli kağıt tasarımı ve daha fazlası.

Logo Oluşturucu ve Grafik Oluşturucu PRO
Logo Maker ve Graphic Maker Pro, tüm
Özelliklerin kilidini açmak için aylık, Altı aylık veya yıllık premium abonelik sunar .

• Reklamları Kaldırın
• Şablonlar dahil tüm premium grafiklere erişim.

Abonelik Detayları:
Logo Maker ve Graphic Maker PRO için ödeme, satın alma onayı ile brand maker online Google Play Hesabınızdan tahsil edilecektir. Logo Maker ve Graphic Maker PRO aboneliğiniz, mevcut abonelik fatura döneminin bitiminden en az 24 saat önce Google Play Hesabınızda otomatik yenileme kapatılmadığı sürece otomatik olarak yenilenecektir.

Lütfen uygulamayı derecelendirin ve sizin için daha birçok benzersiz uygulama geliştirmemize ve oluşturmamıza yardımcı olmak için geri bildirimde bulunun.

YIKILMAK

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Brand Maker – Logo Maker, Grafik Tasarım Uygulaması

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (10 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Brand Maker - Logo Maker, Grafik Tasarım Uygulaması Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (1 vote)

Tüm Versiyonlar

Brand Maker – Logo Maker, Grafik Tasarım Uygulaması
Brand Maker – Logo Maker, Grafik Tasarım Uygulaması 14.0 MOD
Ekim 1, 2021 10 MB

Mod İçeriği:

Profesyonel Özelliklerin Kilidi Açıldı

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X