Cartoon Wars Apk v1.1.7 Sınırsız Para Hileli MOD İndir - HİLEAPK.NET - Android Apk İndir

Cartoon Wars

Android Android Savaş Oyunları
İsim Cartoon Wars Cartoon Wars is the most famous version in the Cartoon Wars series of publisher GAMEVIL
Yayıncı GAMEVIL
Tür Savaş Oyunları
Boyut 30.9 MB
Versiyon 1.1.7
Mod Sürümü 1.1.7
Toplam Yükleme 10,000,000+
İçerik Derecelendirme PEGI 12
Güncelleme 19 Ekim 2021
MOD Bilgisi? Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Toplam İndirme 762 Kişi
4.0 ( 591 ratings )
Price: $0
İndir
5/5 - (2 votes)

Cartoon Wars Apk – Çocukken bizi en çok neyin ilginç hissettirdiğini sorarsa, belki de cevap her zaman animasyonlu mudur? Aslında şimdiye kadar animasyon filmlerini de seviyorum. Sebebi ise çok net, ilginç, eğlenceli olmaları ve bana eğlenceli anlar yaşatmaları. Çoğu zaman ben de animasyon dünyasında yaşamak, sevdiğim karakterlerle huzurlu bir hayat yaşamak istiyorum, o zaman mutlu bir hayatım olacak. Ama aynı zamanda çizgi filmdeki karakterlerin artık uyum içinde yaşamadığını ve aralarındaki savaşa ne olduğunu da düşünüyorum. Bu savaşın kurgusunu Cartoon Wars ile keşfetmeme izin verin!

Cartoon Wars Apk

Cartoon Wars Apk

Oynanış

Cartoon Wars Apk, animasyon dünyasında karakterler arasındaki mücadelenin hikayesini anlatıyor. Bu oyunun ana oynanışı hayatta kalma, oyuncu bir çizgi film karakterine daldırılacak ve ardından günümüzün popüler PUBG oyununa benzer şekilde diğer oyuncularla savaşacak. Karakterinizi oluşturduktan sonra bir oyun odası arayın, sonuçta cartoon wars 2 apk 30 oyuncu büyük bir şehre götürüleceksiniz. Burada, yaklaşan savaşa hazırlanmak için ihtiyacınız olan teçhizatı ve silahları bulun. Yerde her yerde, karakterin enerjiyi geri kazanmasına yardımcı olan silahlar, mühimmat, zırh ve yiyecek maddeleri görünür. İner inmez, ekipmanı hızla yağmalamaya çalışın, ardından diğer oyuncuların dikkatinden kaçınmak için sığınak arayın, aksi takdirde yakında mağlup olursunuz.

Cartoon Wars Mod Apk

Cartoon Wars Apk

Cartoon Wars Apk,Her savaş için 30 oyuncu vardır ve her biri maksimum 5 dakikadır. Karakterler, hayatta kalan son kişi olmak amacıyla savaşmak için birbirlerini bulmalıdır. Ayrıca, bu süre zarfında, cartoon wars 3 hack boarder’ın güvenlik halkası sürekli olarak küçülür, oyuncu içeride kalmalıdır, aksi takdirde zehirli gaza maruz kalır ve hayatını kaybeder. Sonunda, bir oyuncu olarak, kazanacaklar ve değerli ödüller alacaklar, ekstra öğeler için alışveriş yapmak için bonuslarla seviye atlamak için deneyim kazanacaklar.

 

Oyun, her biri farklı şekillere ve güçlü dövüş becerilerine sahip cartoon wars 3 mod apk çeşitli benzersiz çizgi film karakterleri sunar. Her seviye atladığınızda, yeni beceriler öğrenmek için savaş puanları alacaksınız. Her karakterin toplam 5 yeteneği vardır, aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce karakter ile benzersiz becerilerini keşfedin!

Cartoon Wars Apk

Özetle

Cartoon Wars Apk, Genel olarak, Cartoon Wars heyecan verici bir hayatta kalma oyunudur ve şu anda çok hafif, sadece yaklaşık 35MB tarafından sevilmektedir. Grafikler, Minecraft oynanışı gibi 2.5D bloklarla daraltılıyor, ancak bu oyundaki hareket işleme çok düzgün, 3D grafiklerin kalitesinden daha düşük değil. Oynanış da oldukça beğeniliyor ve karakterin komboları ile dövüş becerilerinizi en iyi şekilde gösterebiliyorsunuz. Savaş alanında ustalaşabilir misin?


Neler Yeni?
1. Küçük Hata Düzeltmesi

İndir Cartoon Wars

Şimdi İndir (30.9 MB)

Artık Cartoon Wars 'yi ücretsiz indirmeye hazırsınız. Size önerilerimiz:

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (2 votes)

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir