Virtuagym – Sağlık ve Fitness

İsim Virtuagym - Sağlık ve Fitness… Virtuagym - Sağlık ve Fitness is the most famous version in the Virtuagym - Sağlık ve Fitness series of publisher Virtuagym
Yayıncı Virtuagym
Tür Sağlık Uygulamaları
Boyut 30 MB
Versiyon 9.8.5
Mod Version 9.8.5
Total installs 5,000,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 7 Ekim 2021
MOD PRO Kilidi Açık
Android Android Sağlık Uygulamaları
4.6 ( 740 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

5/5 - (2 votes)

Virtuagym Pro Apk Egzersiz, kişinin sağlığını iyileştirmenin bir yolu gibi görünüyor; her insan farklı amaçlar için bir spor seçer. Bazı insanlar daha uzun olmak, daha fazla güç için koşmak veya aşırı yağ olmadan dengeli bir vücuda sahip olmak için basketbol yapmayı sever. Spor salonuna gidenler genellikle modern ekipmanlarla egzersiz yapabilmek için fitness merkezine giderler. Ancak bazen, doğru egzersiz dizisini tasarlamanıza yardımcı olacak birine ihtiyacınız olacaktır. Virtuagym Fitness Tracker – Home & Gym kullanırsanız bu sorun çözülecektir .

Bu Makaleyi Keşfedin

Virtuagym Pro Apk

Virtuagym Fitness Tracker – Home & Gym, belirli egzersizler yapmanıza yardımcı olan kendi kişisel antrenörünüz olarak kabul edilebilir.  Bu, yağ yakmak ve dengeli bir vücuda sahip olmak için doğru hareketleri uygulayabilmenize yardımcı olur. Aynı zamanda doğru hareketleri yaparken cimnastikçiye de belirgin bir etki getirir.

Bu uygulama size evde ve spor salonunda yapabileceğiniz farklı içeriklerle 4000’den fazla egzersiz sunar. virtuagym app android Bu, istediğiniz yoğunlukta egzersiz yapma sürecinde esnek olmanıza yardımcı olur. Spor salonuna gidenler için her hafta eklenen geniş bir veritabanı olarak kabul edilebilir.

Virtuagym Nedir

Bu uygulamanın iyi yanlarından biri, nasıl pratik yapacağınızı öğrenmenize yardımcı olacak sezgisel öğreticiler sunmasıdır. virtuagym cityfitness Kişisel antrenörünüz olarak hareket edecek ve 3D örneklerle manevralar yapmanıza yardımcı olacaktır. Bu, uygulamanın getirdiği hareketleri takip etmenizi ve taklit etmenizi sağlar. Bu eğitim, farklı ekipman türlerini kullanmanıza yardımcı olmak için spor salonunda yapılabilir.

Virtuagym Pro Apk

Aynı zamanda, egzersizler erkeklerin ve kadınların karar vermesi içindir. Aynı zamanda, pratik yapmak için motive olmak için kendi fitness seviyelerini de seçebilirler. Bu uygulama sayesinde bir egzersiz rejimi oluşturacak, daha sağlıklı ve dengeli bir vücut besleyecekler. Bu onların çok fazla sebat etmelerini ve uzun süre denemelerini gerektirir.

Fitness ilerlemenizi takip etmek için uygulama

Virtuagym Fitness Tracker – Home & Gym, egzersizler yoluyla fitness ilerlemenizi takip etmenize yardımcı olacaktır. fitness uygulamaları ücretsiz Günlük plan, geçirdiğiniz günleri takip etmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bu, yaptığınız sonuçları gördükten sonra pratik yapmaya devam etmeniz için size bir teşvik verir. Zamanla, değişikliklerinizi göreceksiniz.

Uygulama, NEO Health cihazlarıyla birleştirildiğinde verimliliğini artırabilir.fitness uygulaması apple fitness antrenman uygulaması Bu cihazla, antrenman ilerlemeniz izlenecek ve analiz edilecektir. Sıklıkla gördüğümüz bu tür bir cihaz kol saatidir. Belirli parametreler, alıştırmalar yoluyla belirlediğiniz hedeflere ulaşmak için kendinizi motive etmenize yardımcı olacaktır.

Virtuagym Fitness Tracker – Home & Gym, egzersizi etkili bir şekilde izlemenize ve  yönlendirmenize yardımcı olan bir uygulamadır. Uygulama, 4000’den fazla ek alıştırma içeren bir veritabanına sahiptir. Aynı zamanda, kullanıcılar gerekli aktiviteleri bulabilir ve etkili bir egzersiz programı tasarlayabilir. Bu iyi alışkanlığı sürdürmeye devam etmek için sonuçlarınızı takip edebilir ve görebilirsiniz. Parametreler NEO Health cihazları kullanılarak analiz edilecektir. Virtuagym Pro Apk Bu nedenle, iyi bir vücut ve dengeye sahip olmak için Virtuagym Fitness Tracker – Home & Gym’i deneyin.

Virtuagym Fitness ile en iyi formunuzu yakalayın. Yanınızda, her egzersizi nasıl yapacağınızı gösteren 3D kişisel eğitici ile birlikte çalışın. Virtuagym sürekli olarak büyüyen bir veri tabanına sahiptir ve halen evde ve spor salonunda yapabileceğiniz 4.000 egzersiz ve önceden hazırlanan çalışma programına sahiptir.

Virtuagym Giriş

ÖZELLİKLERİ
* Ev ve spor salonu için tam çalışma programları
* Özelleştirilmiş çalışma programlarının oluşturulması
* Açık ve net 3D egzersiz video animasyonları
* Yazılı egzersiz talimatları
* Çalışma hatırlatıcıları (tabi sadece bu hatırlatmaları isterseniz!)
* Egzersiz yaparak kazanacağınız ödüller
* İlerleme takibi: 30’dan fazla değerin takibi!
* Kişisel eğiticiniz Brad Fit 🙂

Virtuagym Pro Apk

VIRTUAGYM’İ ÖZEL YAPAN UNSURLAR
– Fitness uygulamamız 4000+ egzersiz ile devasa bir veri tabanına sahiptir (ve her hafta yenilerini ekliyoruz!)
– Tüm egzersizlere ait 3D animasyonlu talimat videoları bulunmaktadır. Virtuagym Pro Apk Böylelikle bir egzersizi tam olarak nasıl yapacağınızı veya spor salonunda bir aleti nasıl kullanacağınızı öğreneceksiniz.

– İlerlemenizi zaman içinde kaydedebilirsiniz. İzleyebileceğiniz, kilo, bel çevresi, BMI, vücut yağı, şınav sayısı, kol ölçüsü, göğüs ölçüsü, VO2max gibi 30’dan fazla değeri izleyebilirsiniz.
– Fitness uygulamamızda 100’den fazla çalışma vardır ve bunları yapmaya evinizde veya spor salonunda ve hatta iş yerinizde hemen başlayabilirsiniz. İster yeni başlangıç seviyesinde, isterse ileri seviyede olun, çeşitli zorluk seviyelerinde, hem erkekler hem de bayanlar için çok çeşitli çalışma programları bulunmaktadır.
– Kalori, karbonhidrat ve yağ sayacımız olan Virtuagym Beslenme ile tamamen entegredir. Her iki uygulamayı indirerek hiç olmadığı kadar hızlı bir şekilde forma girin. Hem fitness çalışmalarını hem de beslenmeyi tek bir platform üzerinde izleyerek tam bir çözüm sunan başka hiçbir uygulama yoktur.

Virtuagym Fitness

ÇOK ÇEŞİTLİ AMAÇLARA YÖNELİK
İster kilo vermek veya kas yapmak isterse genel formunu korumak için olsun, senin için bir programımız var. Virtuagym Pro Apk En iyi sonuçları elde etmek için hem yapılan egzersizleri hem de beslenmenin izlenmesi önem taşımaktadır. Kendiniz bir hedef seçin (kilo vermek, kas yapmak veya formunuzu korumak) ve ondan sonra tek yapmanız geren sonuçları görmek için plana uymanız.

UYGULAMAMIZ
– Virtuagym Fitness: fitness izleyicimiz, hem evde hem de spor salonunda yapacağınız çalışmaları izler
– Virtuagym Gıda: beslenmeyi takip eden kalori sayacımız

Fitness uygulamamız ile gıda uygulamamız arasında kesintisiz bir entegrasyon bulunmaktadır. Virtuagym Pro Apk Her iki uygulama ile birlikte, fitness hedeflerinize erişmek için gerekli olan tüm araçlar elinizin altında olacak. Aynı zamanda Fitbit!i virtuagym.com üzerinden bağlayabilir ve daha fazla çalışmaya, çevrim içi topluluğumuza ve çok daha fazlasına erişim sağlayabilirsiniz.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Virtuagym – Sağlık ve Fitness

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (30 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Virtuagym - Sağlık ve Fitness Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (2 votes)

Tüm Versiyonlar

Virtuagym – Sağlık ve Fitness
Virtuagym – Sağlık ve Fitness 9.8.5 MOD
Ekim 7, 2021 30 MB

Mod İçeriği:

PRO Kilidi Açık

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X