Worms Zone.io

İsim Worms Zone.io… Worms Zone.io is the most famous version in the Worms Zone.io series of publisher CASUAL AZUR GAMES
Yayıncı CASUAL AZUR GAMES
Tür Aksiyon Oyunları
Boyut 65 MB
Versiyon 2.3.4-a
Mod Version 2.3.4-a
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 1 Kasım 2021
MOD Sınırsız Para/Kilidi Açılmış Görünümler
Android Android Aksiyon Oyunları
4,3 ( 549 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir


5/5 - (3 votes)

Worms Zone.io Apk Para Hilesi (MOD APK, Sınırsız Para / Görünüm Kilidi Açıldı), oyuncunun büyüyüp tüm seviyenin efendisi olmak için diğer solucanları yuttuğu bağımsız bir oyundur.

Worms Zone.io Cheat Apk, Oyunlar, oyuncuları yavaş yavaş oyun ekranına çekmek için oyunculara her zaman heyecan verici eğlence öğeleri verir. Eşsiz oyun ve zorluklar, oyuncuların kendilerini mecbur hissetmelerini ve seviyeden seviyeye gitmelerini sağlayacaktır. Dolayısıyla bu onların yeteneklerini ve anlayışlarını göstermeleri için bir fırsat olduğu söylenebilir. Belirli zorlukları seviyorsanız ve limitinizi denemek istiyorsanız, Worms Zone .io – Voracious Snake’i kaçıramazsınız.


Bu Makaleyi Keşfedin

Worms Zone.io Apk Para Hilesi

worms zone io apk para hilesi

RENKLİ GRAFİKLER GÖZLEM YAPILMASINI KOLAYLAŞTIRIR

Worms Zone.io Apk Para Hilesi, herkesin seveceği basit ve renkli grafikler sunar. Oyuncu, birçok oyuncu arasında bir maça katılacak ve oyuncu bunu gözlemleyebilecek. Aynı zamanda, oyuncuların deneyimleyebileceği menzil tamamen geniştir ancak oyuncuların keşfetmesi aynı derecede tehlikelidir. Bu nedenle, çevrenize karşı her zaman dikkatli olacaksınız.

Worms Zone.io Büyüme Hilesi, Oyuncular, karakterlerinin 2 boyutlu bir düzlemde hareketlerini gözlemleyecekler ve bu, gerekli unsurları daha kolay takip edebildiklerinde oyuncular için tamamen uygundur. Aynı zamanda, böyle bir düzlemde hareket etmek her zaman erişilebilirdir ve oyuncuya kesin oryantasyon sağlar. Sonunda oyunu kazanmanın anahtarının kesinlik olması, bu oyunun oynanışıyla tamamen uyumludur.

worms zone io apk para hilesi

Worms Zone.io Apk Para Hilesi, Oyunculara farklı deneyimler yaşatan etkenlerden biri de karakterin rengini (yılan) istediğiniz gibi değiştirebilmeniz. Oyuncular en sevdikleri renkleri seçebilirler. Bu nedenle, herkes kendine özgü renklere sahip olacak ve onları maçtaki diğer oyunculardan ayırt etmeye yardımcı olacaktır. Kendinize bir karakter oluşturduktan sonra bu zorlu ilk oyunda yer alabilirsiniz.

MAÇ BAKIM GEREKTİRİR

Worms Zone.io Apk Mod – Voracious Snake, oyuncuya basit ve tamamen anlaşılır bir oynama şekli sunar. Yani yılanınızın büyümesi ve dış etkenlerin tehlikelerinden kaçınması için bir yol bulacaksınız. Böylece oyun ekranının içinde dolaşacak ve boyunuzu uzatmanıza ve giderek daha büyük olmanıza yardımcı olacak yiyecek toplamaya çalışacaksınız. Aynı zamanda bu oyunu yaşarken dikkatli olmayı da unutmamalısınız.

Worms Zone.io Apk Hile, Oynamaya başladıktan sonra tek başınıza değil diğer oyuncularla oynuyor olacaksınız. Ayrıca, bazı durumlarda, bazı oyuncular oyuna önce başladığı için karakter boyutları zamanla daha belirgin hale geldi. Ancak bu, doğruluğunuz için belirleyici faktör değil, oyundaki dikkatliliktir. Yiyecek bulmaya çalışacak ve diğer oyuncuların parçalarına çarpmaktan kaçınacaksınız.

worms-zone-io-voracious-snake-mod-limited-coins-1-1

KAZANMAK İÇİN STRATEJİNİZİ KULLANIN

Worms Zone.io Apk Para Hilesi, Bu artık yeni olmayan bir oyundur, ancak yeni başlayanlar için deneyimlemesi daha az zor değildir. Böylece oyuncular, diğer oyunculara çarptıklarında onları alt etmenin yollarını bulacaklar. Sonuçta strateji ve belirli vücut ölçüleri gerektiren bir oyundur. Bazı durumlarda, bir oyuncu bir çarpışmadan sonra maalesef ortadan kaybolduğunda da artıklarla karşılaşabilirsiniz.

Worms Zone.io Oyna,Bu yemek parçalarından mümkün olduğunca fazlasını almaya çalışacak ve oyununuza devam edeceksiniz. Bu nedenle oyuncuların etraflarında onları etkileyebilecek şeylere dikkat etmeleri gerektiğinde gözlerini seviyeden ayırmaları zor. Aynı zamanda belli bir büyüklüğe ulaştığınızda da yapabilirsiniz. Daha küçük oyuncuların etrafında dolaşın ve zamanla size çarpabilirler. Aynı zamanda yaygın olarak kullanılan bir taktiktir.

worms-zone-io-voracious-snake-mod-limited-coins-1-1-1

ETKİNLİKLERE KATIL

Worms Zone.io Apk Para Hilesi – Voracious Snake, oyunculara tamamen anlaşılır ama daha az benzersiz olmayan bir oyun şekli sunar. Kendilerine meydan okumak için zorlu maçlara katılacaklar ve ne kadar süreyle bilinmeyen bir oyunda bir oyunda diğer oyuncularla yüzleşecekler. Bazen oyuncular da bu oyundan sıkılmış hissedecekler, bu yüzden oyuncuların gerçekleştirmesi için kendi görev sistemine de sahip.

Worms Zone.io Oyna, Diğer oyunlarda olduğu gibi, görevler her zaman kolaydan zora doğru belirli gereksinimlere sahiptir ve oyuncular belirli öğeleri almak için bunları tamamlayacaktır. Bu, oyuncuları onlarla tanışmaya ve oyunu deneyimlemeye teşvik ediyor. Ayrıca belirli bir dönemde oyun size Valentin gibi yılın her önemli olayına göre etkinlikler getiriyor. Bu yüzden, lütfen alabileceği eğlenceyi göz ardı etmeyin.

worms-zone-io-voracious-snake-mod-sınırsız-paralar-1-1-1-1

Worms Zone.io Hile, Oyun, oyuncuların hayatta kalacağı yılanlarla dolu bir dünyada oyunculara renkli ve eğlenceli unsurlar sunuyor. Bu nedenle, oyunculara diğer oyuncularla eğlence oynamanın eğlenceli bir yolunu sunar. Aynı zamanda, olaylar gibi oyuncuları cezbeden yeni unsurlar her zaman olacaktır, bu yüzden hayatta kalan tek kişi olmaya çalışın.

Rating

3.2

( 6 Votes )
Please Rate!
Worms Zone.io

No votes so far! Be the first to rate this post.
Apk İndir (65 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Worms Zone.io Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (3 votes)

Tüm Versiyonlar

Worms Zone.io
Worms Zone.io 2.3.4-a MOD
Ekim 31, 2021 65 MB

Mod İçeriği:

Sınırsız Para/Kilidi Açılmış Görünümler

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X