Cats Sınırsız Para Hileli Mod Apk

İsim CATS: Crash Arena Turbo Stars … CATS: Crash Arena Turbo Stars is the most famous version in the CATS: Crash Arena Turbo Stars series of publisher ZeptoLab
Yayıncı ZeptoLab
Tür Aksiyon Oyunları
Boyut 143M
Versiyon 2.43
Mod Version 2.43
Total installs 50,000,000+
Content Rating PEGI 7
Güncelleme 11 Şubat 2022
Android Android Aksiyon Oyunları
4.1 ( 149 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

Rate this post

Cats Sınırsız Para Hileli Mod Apk, her tür kategori ve niş savaş segmentine dahil edildiğinden, çeşitli Kombat modellerini keşfedebileceğiniz çok çeşitli Arsenal oyunu var. Dövüş, geniş Arsenal ve dövüşte kullanılan silah yapımı ve araçları ile aynı anda birden fazla oyuncunun katılımına sahiptir.

Cats Mod APK, kedinin Outlook’ta sunulan roleplay karakterinden keşfedebileceğiniz çok yüksek savaş savaşları ile donatılmış aynı türdeki oyunlardan biridir. Bu, seçeceğiniz ve arkadaşlarınızın oyuna getireceği duygunun kedi formatında gösterileceği anlamına gelir; bu, savaşta kendi tarafınızdan savaşmak için benzersiz güç ve yeteneklere sahip birçok mevcut kedi arasından seçim yapmanız gerektiği anlamına gelir.


Cats Sınırsız Para Hileli Mod Apk
Cats Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Pürüzsüz bir şekilde ödüllendirilen kazançla gerektiğinde kedinin karakterlerini Outlook’u yükseltin ve özelleştirin. Gelişmiş savaşların çoklu unsurlarının sağlanacağı Tanrı modu gibi birçok oyun modunu keşfedeceksiniz. Oyunda, canavarla istedikleri şekilde başa çıkmak için çeşitli Arsenal araçlarını ve silahlarını da keşfedeceksiniz.

Oyundaki çalışmalarınız, savaşlarda rakiplerle uğraşırken karakterlere yardımcı olacak güçlü silahlar ve araçlar yaratacaktır. M dünya çapındaki oyuncuların savaş alanında bulunduğu çok oyunculu çevrimiçi aksiyonda, onlarla bu şiddetli savaşları oynamak için oyundaki arkadaşınıza şarkı söyleyebileceğiniz bir arayüz formatında onlarla etkileşime gireceksiniz.

Bu Makaleyi Keşfedin

Kediler mod apk

Cats Mod APK, web sitemizde size sunulan orijinal oyunun alternatif ve değiştirilmiş bir çeşididir. Oynamak için gelişmiş öğelerle indirebilirsiniz. Kullanıcılara, diğer özelliklerin ve araçların aynı anda kilidini açmaları için sınırsız puan olan, ruh halindeyken kilidi açılmış tüm premium özellikleri ve işlevleri sunuyoruz. Mağazada oyundan herhangi bir silah ekipmanı satın almak için ücretsiz alışveriş.

Ücretsiz kullanıcıların birinci sınıf oyun deneyimini yaşayabilmeleri için Tanrı modunun kilidi açıldı; Ayrıca, her türlü reklamın engellendiği ve oyundan kaldırıldığı reklamsızlık Politikasını da entegre ettik. Sürüm, kurulurken köklenme gerektirmez ve oyun içinde antiban ve antivirüs özellikleri sunar. Gecikme ve sabit hata olmaması, onu rakipsiz ve güvenli hale getirir.

Cats Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Özellikler

Kediler mod apk, oyunda keşfedilecek çeşitli özellik ve işlevlerle birlikte gelir; sizi bunlardan haberdar etmek için en iyi potansiyellerden bazılarını aşağıda tartıştık;

Keşfedilecek kedi karakterleri

Kedilerin oynanışı Mod APK, kullanıcılara kedinin karakterlerindeki tüm rol oynamayı sunar, bu da rol oynamanız için seçebileceğiniz çok sayıda kedi olduğu anlamına gelir.

Aynı zamanda daha rakipsiz ve güçlü hale getirmek için karaktere yükseltme ve özelleştirme de yapabilirsiniz; kendilerine has güç ve kapasiteleri ile donatılmış olacaklardır.

Yüksek Yoğun Savaşlar

Kediler hileli mod apk’da nadiren deneyimleyeceğiniz en yoğun ve keşfedilebilir taç yaprağı savaşını yaşayacaksınız. Savaşlar, kedilerdeki karakterleri ve diğer taraftan, rakiplerin formundaki karakterlerin çoklu görünümlerini içerir.

Bu nedenle, kendinizi vahşi savaşlara dahil ettiğiniz için, kullandığınız silahlar ve araçlar şeklindeki unsurların çok farkında olmanız gerekir.

Cats Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Amazon Kindle Kilitsiz Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

Silahını yap

Cats Mod APK, size Savaşlara dahil olmak için her türlü silah ve aracı oluşturma ve oluşturma kapasitesi sunar. Kendinizi nihai savaş silahları yaratmaya dahil edebilirsiniz ve karakterlerinizin savaştayken Düşmanları yok etmek için kullanacağı araçlar.

Yani bu, hepinizin eşit derecede güçlü kreasyonlara dönüştürmek için size sağlanan kaynaklardan silahları oluşturmak ve oymak için elde edeceğiniz en iyi oyun özelliklerinden biridir.

Çevrimiçi savaşın çok oyunculu modu

Dünya çapındaki bu dövüş kullanıcılarının Oynanışındaki diğer karakterlerle savaşlarda yer alacaksınız.

Arayüzde sunulan seçeneklerle onlarla etkileşime geçebilir ve oyundaki tüm kullanıcılar ve Pro oyuncular orada olduğu için yüksek yoğunluklu aksiyonu deneyimleyebilirsiniz.

Yeni bir tür silahın kilidini açın.

Cats Mod APK, The Wild savaşlarındaki karakterlere yardımcı olmak için yeni tür silahların ve araçların kilidini açma ve yükseltme şansı sunar.

Kazanılan ödüllerle açılması gerekir; Ödül puanlarının yardımıyla, rakibinizi kolaylıkla yenmek için savaşırken çok yardımcı olan yeni eşyalar ve şeyler açabilirsiniz.

Güçlü kadro

Bildiğimiz gibi, kullanıcıdan bağımsız olarak güçlü bir kadro oluşturabileceğiniz oyun alanında çok oyunculu dövüş imkanı var.

Arkadaşınızsa, rakipleri ve Düşmanları bir kerede kolaylıkla yok edebilecek güçlü bir çete oluşturmak için dünyanın her yerinden tamamen yabancıları bir araya getirebilirsiniz.

Cats Sınırsız Para Hileli Mod Apk

3v3 savaşlar

Kediler Mod APK, kullanıcılara kimin kaybedip kimin kazandığının savaşan bir oyuncunun enerjisine bağlı olduğu, üçe karşı üç klan savaşlarının en yoğununu sunar.

Bu yüzden grubunuzu Mighty yapmak için takımdaki etkili üyelere katılmanız ve ardından rakiplerinizle birlikte birçok zorluğa dalmanız ve onlara hakimiyetinizi göstermek için Quest yapmanız gerekir.

Çözüm

Dünyanın her yerinden oyuncuları, kilidi açılmakta olan God Mod ile oyun yaratan silahlara dahil etmek için çok oyunculu kompakttaki yüksek yoğun savaşları keşfetmek için kediler Mod APK’sını indirin.

Bu Mod versiyonunda, hepiniz oyundaki ücretsiz ve kilidi açılmış premium özellikler için Tanrı modunu alacaksınız. Performans köklenme gerektirmez, aynı anda reklam yok, parçaların kilidini açmak ve yükseltmek için sınırsız puan.

Rating

5

( 1 Votes )
Please Rate!
Cats Sınırsız Para Hileli Mod Apk

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (143M)

İndirmek için şuanda Hazırsın CATS: Crash Arena Turbo Stars Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

Cats Sınırsız Para Hileli Mod Apk
Cats Sınırsız Para Hileli Mod Apk 2.43 apk
Şubat 23, 2022 143M

'dan daha fazlasıZeptoLab

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X