Talon for Twitter Pro Apk v7.9.0.2248 Hileli MOD (Tam Ücretli) İndir | HileApk.net

Talon for Twitter

Android Android Sosyal Ağ Uygulamaları
İsim Talon for Twitter Talon for Twitter is the most famous version in the Talon for Twitter series of publisher Luke Klinker
Yayıncı Luke Klinker
Tür Sosyal Ağ Uygulamaları
Boyut 10 MB
Versiyon 7.9.0.2248
Mod Sürümü 7.9.0.2248
İçerik Derecelendirme Ebeveyn rehberliği
Güncelleme 3 Kasım 2021
Orjinal Google Play
Toplam İndirme 852 Kişi
4,4 ( 484 ratings )
Price: $0
İndir
5/5 - (4 votes)

Talon for Twitter Pro Apk, Twitter, dünya çapında yüz milyonlarca kullanıcısıyla dünyanın en büyük sosyal ağ platformlarından biridir. İlk olarak 2006 yılında piyasaya sürüldü ve uzun bir süre boyunca bireysel başarı elde etti ve bu güne kadar büyümeye devam etti. Platform, henüz reklamları tamamen kaldıramadığı ve insanların uygulamanın temalarını düzenlemesine izin veremediği için henüz bunu yapmadı. Peki bu özellikleri kullanıcıya getirmenin bir yolu var mı? Evet, uygulamanın kullanıcıları desteklemesi için kullanıcıların Talon for Twitter’ı indirmeleri gerekir . Talon for twitter plus apk download, Bu uygulama, Twitter ile birlikte kullanılan bir araçtır ve uygulamayı kullanırken kullanıcı deneyimini geliştirir.

Talon for Twitter Pro Apk

YENİ ARAYÜZ, YENİ DENEYİMLE GETİRİN

Talon for Twitter Pro Apk

Talon for Twitter Pro Apk, Kullanmaya başladığınızda bu uygulama Twitter’a benziyor; kullanıcıların çalışmak için uygulamada hesaplarına giriş yapmaları gerekir. Kullanıcının bir hesabı yoksa, uygulama aynı zamanda kullanıcının kullanmak üzere bir hesap kaydetmesini de destekleyecektir. Uygulama, kullanıcıyı Twitter’ın hesap oluşturma dizinine bağlayacak ve kullanıcıların bir hesap oluşturmak için yalnızca gerekli bilgileri sağlamaları gerekiyor. Kullanıcının oturum açmak için bir hesabı olduğunda, bu uygulamanın benzersiz özelliğini hemen göreceklerdir.

Talon for Twitter Pro Apk

Talon for Twitter Pro Apk, Dikkat çekici olan şey, bu uygulamanın kullanıcılara deneyimlemesi için tamamen yeni bir arayüz sunmasıdır. Bu uygulama, onu değiştirmek ve tamamen yeni bir kullanıcı deneyimi getirmek için mevcut olana dayanmaktadır. Kullanıcılar artık eski varsayılan Twitter arayüzünü görmek zorunda kalmayacak; uygulamaya gelirken, kullanıcıların eğlenmesi için birçok yeni şey var.

DEĞİŞTİRME ÖZGÜRLÜĞÜ, KEYİF ALMA ÖZGÜRLÜĞÜ

Talon for Twitter Pro Apk

Talon for Twitter Plus, Arayüzde bu uygulamanın kullanıcılara verdiği bir diğer yeni şey, başarılarını değiştirme ve özgürce keyfini çıkarma özgürlüğüdür. Kullanıcılar orijinal sürümde sonsuza kadar sadece tek bir tema görecek ve uzun süredir aşina olacaklarsa, şimdi farklı olacak. Bir değişiklik varsa, talon for twitter nedir, sadece küçük detayların değişmesidir ve renk veya başka herhangi bir şeyin şimdiye kadar tasarlanmış bir yolu vardır. Ancak bu uygulama bunu değiştirdi ve kullanıcılara yeni bir deneyim getirmek için uygulamanın temasını değiştirme özelliği sunuyor.

Twitter için Talon (MOD, Tam/Ücretli) ***

Talon for Twitter Premium Apk, Uygulama, kullanıcılara temalarından seçebilecekleri çok sayıda renk içeren bir renk paleti sunar. Kullanıcı her değiştiğinde, iki renk seçmek gerekir ve kullanıcının seçebileceği 800’den fazla kombinasyon olacaktır. Kullanıcılar, uygulamayı değiştirmek için kırmızı ve beyaz renkleri veya istediğiniz herhangi bir kombinasyonu seçebilir.

SAF DENEYİM, REKLAM YOK

Twitter için Talon (MOD, Tam/Ücretli) ***

Talon for Twitter Mod Apk, Uygulamanın göz ardı edilemeyecek en iyi özelliği, yerel uygulamadaki reklamları kaldırmasıdır. Orijinal sürümde, kullanıcı bir şeyin reklamını yapmak için farklı hesaplardan gelen birçok reklam görecektir. Ancak bu uygulamada, kullanıcılar bunlardan tamamen kaçınacak ve uygulamanın en saf deneyiminin keyfini çıkaracaktır. talon for twitter apk 2020, Uygulama ayrıca, reklamı kaldırmak için algılayabilen mükemmel bir filtreye sahiptir. Bu özellik ve uygulamayı renklendiren diğer bazı harika özellikler sayesinde kullanıcıları cezbetmekte başarılı olmuştur.


İndir Talon for Twitter

Şimdi İndir (10 MB)

Artık Talon for Twitter 'yi ücretsiz indirmeye hazırsınız. Size önerilerimiz:

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (4 votes)

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir