Neo Monsters

İsim Neo Monsters … Neo Monsters is the most famous version in the Neo Monsters series of publisher ZigZaGame Inc
Yayıncı ZigZaGame Inc
Tür RPG Oyunları
Boyut 110 MB
Versiyon 2.24.1
Mod Version 2.24.1
Total installs 1,000,000+
Content Rating PEGI 12
Güncelleme 21 Ekim 2021
MOD Sınırsız Para/Yakalama
Android Android RPG Oyunları
4.2 ( 359 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

  • Harcamalarda para artıyor
1.) Ele geçirilemeyenleri bile sınırsız ele geçir 2.) Kaç ve ele geçirerek kazan 3.) Sınırsız ele geçirme şansı 4.) Çevrimiçi dahil her yerde her şeyi ele geçir 5.) Sınırsız takım maliyeti 6.) Zayıf düşmanlar 7.) Tek tıklama maksimum seviyeye kadar eğitim 8.) Tüm sıkıcı parçaları atlamak için hızlandırın
Notlar: 1.) Ele geçirilemeyen canavarlar “çevrimiçi” dövüşlerde kullanılamaz, onları kendi takım panellerinde gruplamanızı öneririz. Çoğu "çevrimiçi" dövüşlerde karşılaştığınız canavarların hepsi ele geçirilemez 2.) Eski moduma benzer şekilde, Ultra evrimi yapmıyorum, o yüzden sormama gerek yok. Canavarlarınız zaten tamamen geliştiyse, bir sonraki eğitim maksimum +9 ekleyecektir, keyfini çıkarın! Kredi: Androidrepublic
Rate this post

Neo Monsters Mod Apk, (MOD APK, Sınırsız Para/Yakalama ve Daha Fazlası), oyunculara sayısız efsanevi canavarla savaşma veya yakalama konusunda birçok yeni deneyim sunan bir canavar yakalama macera oyunudur.

Neo Monsters Mod Apk, Dünya çapında pek çok kişi tarafından bilinen çok ünlü bir oyun olan Pokemon oyun serisi hakkında daha önce tutkuluysanız, şimdi yeni bir oyun var ve Pokemon gibi oynanışa sahip, neo monsters mega mod apk‘dan başkası değil. Bu, içeriğinden getirdikleri özelliklere kadar güzel bir oyun. Oyun, onları en güçlü hale getirmek için canavarları yakalama ve eğitme temasına sahiptir. Bir antrenöre dönüşecek ve oyundaki harika şeyleri deneyimleyeceksiniz.

Bu Makaleyi Keşfedin

Neo Monsters Mod Apk

Neo Monsters Mod Apk

NEO MONSTERS OYUNUNUN AÇIKLAMASI

Neo Monsters Mod Apk, Bu, Pokemon oyununa benzer bir oyunla canavarları toplama, avlama ve savaşma oyunudur. Oyunun yapımcılığını iki ünlü yapımcı olan Resonant ve ZigzaGame üstleniyor. Yapımcılar, sıralamalarda üst sıralara çıkmanız için size çok yoğun, zorlu maçlar sunacak. Oyun iOS, Android gibi mobil platformlarda oynamanıza izin veriyor… neo monsters tier list Bu oyun yaklaşık 6k mal olacak ama Google Play’den ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz.

Neo Monsters Mod Apk, Oyunda bölgede birçok kişi tarafından koleksiyoncu ve hayvan terbiyecisi olarak bilinen bir eğitmen olan Hector Finnegan’a dönüşeceksiniz. Ancak çok ünlü olduğu için birçok kişi tarafından tanınır ve şehzadeyi de içine alır. neo monsters best starter Prensle tanıştıktan sonra, prens ve annesinin öldürüldüğü büyük bir şey oldu, bu yüzden o ikisini öldürdüğünden şüphelenilen kişi Hector Finnegan’dı. Yetenekleriniz ile hayvanlarınızı eğitmeniz gerekiyor ki onlarla birlikte gizemi çözüp köyden kaçabilesiniz.

Neo Monsters Mod Apk

BAZI ÖZELLİKLER

Neo Monsters Mod Apk, Yapımcı size altı farklı gizemli dünyayı keşfetmeniz için kritik bir görev verecek ve atanan tüm görevleri tamamlamak yaklaşık 60 saat sürüyor. Çiftliğinizde hayvanları toplarsanız, eğitirseniz ve farklı hayvanlar için çeşitli sebze ve yiyecekler yetiştirirseniz ve onları her gün beslerseniz yardımcı olur; neo monsters apkpure bundan sonra, hızla gelişecek ve seviye atlayacaklar.

Çeşitli biçimlerde 1000’den fazla gelişmiş canavarın yanı sıra ilgi çekici adım adım dövüş, oyuncuların çeşitli yaratıcı stratejilerle oynamasına olanak tanır. Ayrıca canavarlarınız, düşmanı hızlı bir şekilde uyutmak ve düşmanın tüm gücünü emmek için Dreamhunt stratejisini kullanır.

Neo Monsters Mod Apk

NEO MONSTERS OYUNUNDA ÇOK OYUNCULU OYUN

Neo Monsters Mod Apk, Game Neo Monsters, Pokemon oyununa benzer bir oynanışa sahiptir ve göreviniz onları en sağlam canavar yapmak için evcil hayvan olarak toplamak, eğitmek ve yetiştirmek. Bu hayvanları yetiştirmek için her canavar türüne uygun yiyecekler yetiştirmeniz gerekir. Yedikleri zaman güç artar. neo monsters apk mod gems Yeterince olgun olduklarında, diğer iki canavarı yeni bir canavara dönüştürebilirsiniz.

Oyunda binlerce farklı canavar var. Canavarınız seviye atladıkça bir eğitim puanı kazanır. Artırabilecekleri dört istatistik olacak: Saldırı, Sağlık, Çeviklik ve Savunma. Her savaşta, aynı anda ortaya çıkan dört canavar ve savaşacak 16 canavardan oluşan tam bir diziliş olacak. Maceralarda ne kadar çok canavar toplamanız gerekiyorsa, sizin için o kadar iyidir ve maksimum gücünüzü en üst düzeye çıkarır.

Neo Monsters Mod Apk

NEO CANAVARLARDA BİRÇOK ÇEKİM AL

Neo Monsters Mod Apk, Toplanan sayısız canavar ve çeşitli evrimleşmiş türlerle, onları her yerde eğiterek hayvanları yakalama şansınızı artırmalısınız…. Her bir becerinizi test etmek için 140 çevrimiçi göreviniz var ve oyuncuları çekmek için skor tablolarında yüksek bir puan elde etmek için çok mücadele etmeniz gerekiyor. neo monsters apk mod Ekran arayüzü her maçta ikiye bölünecek, böylece her savaş için stratejiler ve nasıl savaşılacağı konusunda oyunun değişkenlerini en net şekilde kolayca görebilirsiniz.

Ayrıca oyuncular, çevrimiçi savaşmak ve sıralamalar için rekabet etmek için arkadaşlarını maça davet edebilir. Sadece bu değil, doğru silahları seçmeli ve makul bir strateji kullanmalısınız çünkü her canavarın kendine has özellikleri olacaktır. Savaşırken size zafer getirebilirler ama aynı zamanda başarısız olmanıza da neden olabilirler.

Neo Monsters Mod Apk

Neo Monsters Mod Apk, Güzel 2D grafiklerle birçok özellik düzenli olarak güncellenir. neo monsters android republic Oyun, oyunculara harika bir deneyim sunmak için giderek daha fazla yükseltilecek. Bu oyun türünü seviyorsanız, lütfen hemen indirin ve deneyimleyin.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Neo Monsters

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (110 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Neo Monsters Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

Neo Monsters
Neo Monsters 2.24.1 MOD
Ekim 21, 2021 110 MB

Mod İçeriği:

Sınırsız Para/Yakalama

'dan daha fazlasıZigZaGame Inc

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X