counter attack v1.2.55 mod apk 2021

İsim Counter Attack Multiplayer FPS … Counter Attack Multiplayer FPS is the most famous version in the Counter Attack Multiplayer FPS series of publisher Seven Bulls Games
Yayıncı Seven Bulls Games
Tür Aksiyon Oyunları
Boyut 720M
Versiyon 1.2.55
Mod Version 1.2.55
Total installs 10,000,000+
Content Rating PEGI 16
Güncelleme 10 Kasım 2021
MOD Düşmanları öldürmek için artan ödül. Mod çok oyunculu modda çalışmıyor!
Android Android Aksiyon Oyunları
4.1 ( 465 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

「𝗪𝗘𝗔𝗣𝗢𝗡 𝗠𝗢𝗗𝗦 ] - Sınırsız cephane - HIZLI YANGIN - DONDURMA CROSSHAIR - hiçbir geri tepme - yayılmadığından - SİLAH DEĞİŞTİRİCİ - namlu FLASH - susturulması (NO Flinch / ses yok) [𝗣𝗟𝗔𝗬𝗘𝗥 𝗠𝗢𝗗𝗦 ] – RADAR – TAVŞAN HOP – TAVŞAN HOP X2 – HIZ – HIZ X2 – LOBİ'NİN KONUMU (HERKESİ TEK KONUMA KOYABİLİR VE ÇİFTLEŞTİREBİLİRİM) AKA MASSKILL [𝗩𝗜𝗦𝗨𝗔𝗟𝗦 ] – ÖZEL CROSSHAIR ✜ RENKLER: – KIRMIZI(x1) – MAVİ(x1) – YEŞİL(x2) – PEMBE(x2) – SARI(x3) – GÖKKUŞAĞI(x3) – TEL ÇERÇEVE KIRMIZI – TEL ÇERÇEVE YEŞİL – TEL ÇERÇEVE SARI – TEL ÇERÇEVE PEMBE – TEL ÇERÇEVE MAVİ – TEL ÇERÇEVE KOZMİK
5/5 - (1 vote)

Counter attack mod apk 2021 Pc platformunda Counter-Strike adı verilen trend FPS oyununu zaten biliyoruz, birçok oyuncu da global Offensive veya CS:GO olarak biliyor. Bu oyun bugün piyasada FPS oyun serisinin yeni sembolü haline geldi ve bir çok oyuncuya sahip. Oyuncuların katılması için düzenlenen turnuvalar bile var. Ancak bu oyun, oyuncuların deneyimlemesi için henüz mobil platformlarda mevcut değil. Ancak birçok oyun, oyuncuların deneyimlemesi için mobil platformlarda bulunan bu oyunu simüle eder.

Bu Makaleyi Keşfedin

Counter attack mod apk 2021

Karşı Saldırı (MOD, Sınırsız Para)


Counter attack v1.2.55 mod apk 2021 Bu oyunlardan biri de  Seven Bulls Games tarafından geliştirilen Counter Attack . Belki oyuncu bu yayıncıyı tanımıyor, ancak bu, ürünlerinin yüksek kalitede olmadığı anlamına gelmiyor. Bunun kanıtı, bu oyunun orijinal versiyonu olmasa da, oyunculara yine de birçok harika deneyim yaşatmasıdır.

Karşı Saldırı (MOD, Sınırsız Para)

Counter attack v1.2.55 mod apk 2021 OYNANIŞ

Counter attack v1.2.55 mod apk 2021 Bu oyunun oynanışı, ağırlıklı olarak oyuncunun taktiklerine ve becerilerine odaklanır ve bu iki faktörü kolayca kazanmak için bir araya getirir. Ancak oyuna ilk geldiği andan itibaren herkes mükemmel becerilere sahip olamaz, ne kadar çok oyuncu pratik yaparsa, o kadar çok beceri olur. Bir oyuncu bir maça katıldığında, terörist ve terörle mücadele ekibi olmak üzere iki takımdan birine katılabilecektir. Her iki taraf da hedeflerine ulaşmak için çok mücadele etmelidir.

Her takımın, kazanabilmek için kalan takımın tüm üyelerini yok etmek gibi ortak bir görevi vardır. Ama aynı zamanda, her takımın başka bir ana görevi daha var, yani teröristlerin haritada işaretli yerleri yok edebilmek için bomba yerleştirmesi. Terörist önleme ekibine gelince, oyuncunun yıkımı önlemek için patlamadan önce o bombayı kaldırması gerekecek. Her takımın görevi vardır, Oyuncunun görevini tamamlamaya çalıştığı taraf ne olursa olsun. Her maç, oyuncular en fazla 10 kişilik bir maça katılabilecek, 5’er kişilik takımlara ayrılacak.

Karşı Saldırı (MOD, Sınırsız Para)

ÖZELLİKLERİ

Eğitim

Oyuncular çevrimiçi maçlarda diğer oyuncularla savaşmanın yanı sıra çevrimdışı modda da botlarla savaşabilirler. Bu, diğer birkaç oyunun sahip olduğu bir özelliktir; Oyuncular pratik yapabilmek ve becerilerini geliştirmek için bu modu kullanabilirler.

Sıralama

Denemek için kimin en iyi olduğunu bilmek için oyuncular arasında bir sıralama olacak. Ama eğer sadece buysa, oyuncuyu motive etmek imkansız, eğer oyuncu zirvedeyse, oyunun yaratıcı ekibinden değerli hediyeler alacaklar.

Karşı Saldırı (MOD, Sınırsız Para)

GRAFİK

Counter attack v1.2.55 mod apk 2021 Counter Attack, oyunculara harika bir deneyim sunmak için özenle hazırlanmış bir 3D grafik formatına sahiptir. Oyundaki her detay en küçük detaylar bile en iyi şekilde tamamlanmıştır. Bunların hepsi, oyuncuların eğlence için en iyisini elde etme arzusu yüzünden.

Rating

1.8

( 4 Votes )
Please Rate!
counter attack v1.2.55 mod apk 2021

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (720M)

İndirmek için şuanda Hazırsın Counter Attack Multiplayer FPS Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (1 vote)

Tüm Versiyonlar

counter attack v1.2.55 mod apk 2021
counter attack v1.2.55 mod apk 2021 1.2.55 MOD
Kasım 10, 2021 720M

Mod İçeriği:

  • Düşmanları öldürmek için artan ödül.
Mod çok oyunculu modda çalışmıyor!

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X