English Arabic Dictionary

İsim English Arabic Dictionary … English Arabic Dictionary is the most famous version in the English Arabic Dictionary series of publisher Leapile
Yayıncı Leapile
Tür Eğitim Uygulamaları
Boyut 42 MB
Versiyon 3.5.12
Mod Version 3.5.12
Total installs 5,000,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 5 Ekim 2021
MOD Ücretli Özellikler Kilidi Açıldı
Android Android Eğitim Uygulamaları
4.3 ( 278 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

Rate this post

English Arabic Dictionary Apk İngilizce Arapça Sözlük, kullanışlı ve kullanımı kolay özelliklere sahip bir İngilizce-Arapça ve tam tersi sözlük uygulamasıdır. Kullanım kolaylığından dolayı bu uygulamayı kullanırken çok fazla zorluk çekmeyeceksiniz. Aynı zamanda çeviri özelliği de bu uygulamada karşımıza çıkıyor ve çapraz platform çeviri yaparken kullanışlılığını deneyimlemek için zaman ayıracaksınız. Elbette sahip olduklarınızı başkalarıyla hızlı bir şekilde paylaşabileceksiniz.

Bu Makaleyi Keşfedin

English Arabic Dictionary Apk

ETKİLEYİCİ SÖZLÜK ÖZELLİĞİ


İngilizce Arapça Sözlük’te kullanıcılar, İngilizce’yi Arapça’ya veya tam tersi şekilde çevirme özelliğini basit bir şekilde deneyimleyebilirler. Uygulama, bu kadar önemli bir özellikle herkesin seveceği birçok ilginç destekleyici özellik sağlayacaktır. Gerçekten de uygulamada sözlük deneyimi yaşayan herkesin ilk kullanacağı özellik, iki dil arasında basit kelime araması yapabilmesidir. Uygulamanın arayüzü de kullanımı kolaydır.

Bulmak istediğiniz bir anahtar kelimeyi girmeniz gereken belirli arama English Arabic Dictionary Apk özelliklerini bulabilirsiniz ve birkaç dakika sonra bazı öneriler görünecektir. Doğru olanı seçmeniz ve bununla ilgili bilgileri okumanız gerekir. Ayrıca, bir kelimenin bilgileri genellikle anlamı, telaffuzu ve kullanmanız için bir favori butonunu içerecektir. Gerçekten de, kelimeleri bulmak için her kullandığınızda, bu kelimeleri kendiniz aramak için geçmişte saklanacaktır.

English Arabic Dictionary App

İngilizce öğrenen biri için telaffuz kesinlikle her kullanıcının tam olarak yararlanacağı bir şeydir. English Arabic Dictionary Apk Yeni bir kelime bulduğunuzda, daha sonra kullanabilmek için anlamını not edersiniz. Uygulama kelimesi, yazma ve iletişim kurmayı içerir. Bu nedenle iletişimde iletmek istediğiniz kelimeleri doğru telaffuz etmeniz gerekecektir. Bu uygulamanın getirdiği hiçbir unsuru göz ardı etmemelisiniz çünkü sizin için avantajlıdır.

BELGE ÇEVİRİ İŞLEMLERİNİN YAPILMASI

Kullanıcıların İngilizce Arapça Sözlükte bulacağı ikinci özellik ise english-arabic dictionary with examples verdiğiniz bilgilerin otomatik olarak uygulamaya çevrilmesidir. İşlem, ustalaşabileceğiniz kadar basittir ve çeviriyi aldıktan sonra doğruluğunu kontrol edebileceksiniz. Aynı zamanda, bu çeviri özel belgeleri incelerken viraldir ve herhangi bir pasajı daha kolay anlamanıza yardımcı olur.

Bu uygulamanın sahip olduğu ilginç bir nokta, bu uygulamanın diğer bazı web siteleri ve uygulamalarla bağlantı kurmasıdır. English Arabic Dictionary Apk Yani bu çeviri özelliği birçok farklı platformda karşımıza çıkabilmekte ve ihtiyaç duyduğunuzda web sitesinden veya uygulamadan alınan bilgiler anında tercüme edilebilmektedir. Elbette bu uygulamayı açmanız gerekmeyecek, ancak yine de önemli bilgileri çevirmeniz gerekmeyecek. Gerçekten de bu, herkesin kullanması gereken değerli bir araçtır.

İngilizce Arapça Sözlük İngilizce Arapça Sözlük İngilizce Arapça Sözlük

English Arabic Dictionary Free Download

İngilizce Arapça Sözlük İngilizce Arapça Sözlük İngilizce Arapça Sözlük

TERCÜMELERİ KENDİ ŞEKİLİNİZDE KULLANIN
Çoğu durumda, herhangi bir paragrafı çevirmeyi bitirdiğinizde, onları kaydetmek veya farklı amaçlar için kullanmak isteyeceksiniz ve ayrıca İngilizce Arapça Sözlük’ün sizi destekleyecek bir özelliği de var. Bu bilgileri başka kaynaklara götürmek için çeviriyi kopyalayabilirsiniz. Özellikle, English Arabic Dictionary Apk belirli bir sorunu çözerken arkadaşlarınızla tartışmanız da uygundur. Elbette getirdiği fayda nedeniyle bu uygulamayı görmezden gelemeyeceksiniz.

Arapça İngilizce Sözlük Pdf

Özellikler:

– İngilizce Arapça çift yönlü çeviri
– Çevrimdışı kullanılır
– Q Sözlüğünü açmadan ve kesinti olmadan web tarayıcısı, posta veya sms gibi diğer english arabic dictionary excel file uygulamalardan çeviri yapmak için çapraz uygulamalar çevirisi – ¨Kelime
kökünün otomatik tespiti
– Otomatik dil tespiti
– Çoğul ve tekil gibi kelimelerin ayrıntıları isimler için, fiiller için basit geçmiş
– Otomatik önerilerle hızlı arama
– Metinden Konuşmaya
– İngilizce kelimeler Metinden Konuşmaya
– Kelime arama geçmişi
– Favori kelimeler listesi
– Çeviriyi kopyalayın veya paylaşın

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
English Arabic Dictionary

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (42 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın English Arabic Dictionary Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

English Arabic Dictionary
English Arabic Dictionary 3.5.12 MOD
Ekim 5, 2021 42 MB

Mod İçeriği:

Ücretli Özellikler Kilidi Açıldı

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X