Dr. Parking 4 APK Sınırsız Para Hileli V1.24 İndir- HİLEAPK.NET - Android Apk İndir

Dr. Parking 4

Android Android Yarış Oyunları
İsim Dr. Parking 4 Dr. Parking 4 is the most famous version in the Dr. Parking 4 series of publisher SUD Inc
Yayıncı SUD Inc
Tür Yarış Oyunları
Boyut 18 MB
Versiyon 1.24
Mod Sürümü 1.24
Toplam Yükleme 100,000,000+
İçerik Derecelendirme PEGI 3
Güncelleme 26 Eylül 2021
MOD Bilgisi? Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Toplam İndirme 774 Kişi
4.2 ( 152 ratings )
Price: $0
İndir
Sınırsız Para  
5/5 - (2 votes)

Dr. Parking 4 Apk  Sınırsız Para Hileli Mod APK serisi Android platformunda tüm zamanların en çok oynanan park oyunlarından birisi. Şimdiyse dr. parking 4 oyna olarak geri döndü ve artık çok daha gerçekçi grafik ve oynanış dinamiklerine sahip. Sizler için denediğimiz oyunu kısaca anlatmak gerekirse ilk oyununa nazaran daha gerçekçi araç ve park alanı modellerinin bulunduğunu söyleyebiliriz. Düzgün ve hızlı parktan kazandığınız paraları yeni araçların kilitlerini açmak için de kullanabiliyorsunuz.

Dr. Parking 4 Apk

Yepyeni bir özelliğiyse artık multiplayer olarak oynanabilmesi. Üstelik gerçek zamanlı ve oyun içi hatalara dr. parking 4 kral oyun sebep olmadan gayet akıcı çalışıyor. Sistemde online oyuna giriş yapmak istersek kısa süren beklemenin ardından bizlere yarışacağımız rakibi buluyor ve oyun başlıyor. Daha sonra rakibi de görebiliyorsunuz ancak şeffaf bir şekilde ve araçlarınızın birbirine çarpma şansı yok. Hızlı parkı yapan kazanıyor ve ardından dr. parking 4 oyna rekor oyun rövanş isteyerek yeni bir park alanında yarışmaya devam edebiliyorsunuz. Online oyunda kazandığınız paraları yine araç almak için kullanabiliyorsunuz.

Dr Parking 4 Apk Para ve Elmas Hilesi

Araba park etme seven android kullanıcıları için  tasarlanmış bu park etme oyununda kontrolünü sağladığımız aracımız ile son derece zorlu bölümleri geçip oyunun istediği alanlara park ederek bölüm atlamaktır. Oyun icerisindeki maddi zorluklardan doları siz değerli android oyun severlere modlu sürüm olan sınırsız para hileli olarak sunmaktayız.

Dr. Parking; tüm zamanların en büyük mobil park etme simülasyon oyununun devamı olarak geri döndü! Dr. Parking 4, büyüleyici grafikleri, zorlu çok kademeli seviyeleri ve çevrimiçi gerçek zamanlı çok oyunculu modu ile park etme simülasyon oyunlarında yeni bir dönem başlatıyor.

SUD Inc.


İndir Dr. Parking 4

Şimdi İndir (18 MB)

Artık Dr. Parking 4 'yi ücretsiz indirmeye hazırsınız. Size önerilerimiz:

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (2 votes)

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir