Dr. Parking 4

İsim Dr. Parking 4 … Dr. Parking 4 is the most famous version in the Dr. Parking 4 series of publisher SUD Inc
Yayıncı SUD Inc
Tür Yarış Oyunları
Boyut 18 MB
Versiyon 1.24
Mod Version 1.24
Total installs 100,000,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 26 Eylül 2021
MOD Sınırsız Para
Android Android Yarış Oyunları
4.2 ( 513 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

Sınırsız Para
5/5 - (2 votes)

Dr. Parking 4 Apk  Sınırsız Para Hileli Mod APK serisi Android platformunda tüm zamanların en çok oynanan park oyunlarından birisi. Şimdiyse dr. parking 4 oyna olarak geri döndü ve artık çok daha gerçekçi grafik ve oynanış dinamiklerine sahip. Sizler için denediğimiz oyunu kısaca anlatmak gerekirse ilk oyununa nazaran daha gerçekçi araç ve park alanı modellerinin bulunduğunu söyleyebiliriz. Düzgün ve hızlı parktan kazandığınız paraları yeni araçların kilitlerini açmak için de kullanabiliyorsunuz.

Dr. Parking 4 Apk

Yepyeni bir özelliğiyse artık multiplayer olarak oynanabilmesi. Üstelik gerçek zamanlı ve oyun içi hatalara dr. parking 4 kral oyun sebep olmadan gayet akıcı çalışıyor. Sistemde online oyuna giriş yapmak istersek kısa süren beklemenin ardından bizlere yarışacağımız rakibi buluyor ve oyun başlıyor. Daha sonra rakibi de görebiliyorsunuz ancak şeffaf bir şekilde ve araçlarınızın birbirine çarpma şansı yok. Hızlı parkı yapan kazanıyor ve ardından dr. parking 4 oyna rekor oyun rövanş isteyerek yeni bir park alanında yarışmaya devam edebiliyorsunuz. Online oyunda kazandığınız paraları yine araç almak için kullanabiliyorsunuz.

Dr Parking 4 Apk Para ve Elmas Hilesi

Araba park etme seven android kullanıcıları için  tasarlanmış bu park etme oyununda kontrolünü sağladığımız aracımız ile son derece zorlu bölümleri geçip oyunun istediği alanlara park ederek bölüm atlamaktır. Oyun icerisindeki maddi zorluklardan doları siz değerli android oyun severlere modlu sürüm olan sınırsız para hileli olarak sunmaktayız.

Dr. Parking; tüm zamanların en büyük mobil park etme simülasyon oyununun devamı olarak geri döndü! Dr. Parking 4, büyüleyici grafikleri, zorlu çok kademeli seviyeleri ve çevrimiçi gerçek zamanlı çok oyunculu modu ile park etme simülasyon oyunlarında yeni bir dönem başlatıyor.

SUD Inc.

Rating

4

( 1 Votes )
Please Rate!
Dr. Parking 4

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (18 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Dr. Parking 4 Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (2 votes)

Tüm Versiyonlar

Dr. Parking 4
Dr. Parking 4 1.24 MOD
Eylül 26, 2021 18 MB

Mod İçeriği:

Sınırsız Para

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X