World War 2 Radar Hileli Mod Apk

İsim World War 2: Shooting Games … World War 2: Shooting Games is the most famous version in the World War 2: Shooting Games series of publisher Edkon Games GmbH
Yayıncı Edkon Games GmbH
Tür Aksiyon Oyunları
Boyut 530M
Versiyon 3.53
Mod Version 3.53
Total installs 10,000,000+
Content Rating PEGI 16
Güncelleme 14 Mart 2022
Android Android Aksiyon Oyunları
4.5 ( 522 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

Rate this post

World War 2 Radar Hileli Mod Apk, günümüzde çoğu gencin oynamayı sevdiği oyundur. Bu oyunu oynarsanız, gerçek hayatta oynuyormuş gibi hissedeceksiniz. Önce bu oyunu oynamayı biliyorsanız, önce bir yerde duruyor olacaksınız. O yerde birçok düşman türü olacak. Size silahlarınızla saldırmaları gerekir. Bu, savaş güçlerini mermilerle yenmeniz gerektiği anlamına gelir. Etrafınızdaki birçok insan size saldırmak için ayağa kalkacak. Yani, gözden kaybolacaklar ve size saldıracaklar. Bu, bugün oyunda çok sayıda önemli bina ve fabrika olduğu anlamına geliyor.

World War 2 Radar Hileli Mod Apk
World War 2 Radar Hileli Mod Apk

ToonMe Premium Kilitsiz Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.


Kullanıcılar bu oyunu sizi şaşırtacak çok farklı manzaralar kullanarak oluşturdular. Çocuklardan yetişkinlere kadar herkes bu oyunu istediği gibi oynayabilir. Oyunu oynamak için ayrı bir yaş sınırı yoktur. Bu oyundaki tüm kontroller sizin elinizde. Bu oyunu el hareketlerinizle oynayabiliyorsunuz ve silahı kullandığınız yere nişan alıp ateş etmeniz gerekiyor. 2. Dünya Savaşı oyunu, 2021’de Google Play Store tarafından piyasaya sürüldü. Sırada, sürümünü yükleyen ve kuran edkon games GmbH var.

Bu Makaleyi Keşfedin

Oynanış

World War 2 MOD APK, silahla oyun oynamanız gereken bir oyundur. Oyundaki en iyi grafik sistemini kullanarak bir şeyler yarattınız. Oyun, bu oyunda benzersizliğinizi nasıl gösterdiğinize bağlı olacaktır. Oyunu ilk kez oynuyorsanız, bunun için endişelenmenize gerek yok. Bu oyun sizin kolayca anlayabileceğiniz bir şekilde olacaktır. Bu, oyunda ilginizi çekecek birçok farklı alan olduğu anlamına gelir. Her bölüm size her harika deneyimi öğretecek. Bir kere gidip bu oyunu oynadığınızda, aklınıza gelen düşünce tekrar oynamaktır.

Daha sonra düşmanlarınıza silahlarla saldırdığınızda, düşmanlarınıza saldırıyormuş gibi hissedeceksiniz. Bu 2. Dünya Savaşı MOD APK oyununda birçok farklı silah türü var. Önce en sevdiğiniz silahı seçerseniz yardımcı olur. O zaman bu silahları bu oyun aracılığıyla etkinleştirmeniz gerekiyor. Bu oyun, silahınızın verimliliği önemli ölçüde azalırsa, sizi başka bir silahla değiştirme olanağına sahiptir. Düşmanlarınıza dolaylı olarak saldırabilirsiniz. Aksi takdirde doğrudan düşmanlarınıza saldırabilirsiniz.

World War 2 Radar Hileli Mod Apk

Farklı silah türleri

2. Dünya Savaşı MOD APK oyunu, birçok farklı silah türünü içerir. Bu, bu oyunu oynamak için ayrı bir ücret ödemeniz gerekmediği anlamına gelir. Bu tür oyunları ücretsiz olarak doğru şekilde kullanırsanız başarı garantidir. Tüfek, pompalı tüfek, tabanca, keskin nişancı tüfeği, hafif makineli tüfek, makineli tüfek, hafif makineli tüfek, isyancı, saldırı tüfeği, AK-47, Beretta, tabanca, Steyr AUG, MP5, FN P90, Uzi, tüfek, FAMAS, M249 hafif makineli tüfek , M1 hibe ve colt tek eylem ordusu. Çünkü bu oyunda birçok farklı silah türü var. En sevdiğiniz silahları seçebilir ve ardından bu silahları bu oyun aracılığıyla etkinleştirebilirsiniz.

En sevdiğiniz silahları istiyorsanız, onları nakit olarak satın alabilirsiniz. Eğer paranız varsa o parayı World War 2 MOD APK’da ihtiyacınız olan tüm eşyaları satın almak için kullanabilirsiniz. Bu oyunda istediğiniz eşyayı satın alabilirsiniz. Bu oyunu silahsız oynamaya devam edemezsiniz. Sadece silahınız en iyi durumdaysa düşmanlara hızlıca saldırabilirsiniz. Bu oyunu ancak rakiplerinize uygun bir şekilde gizleyip saldırırsanız uzun süre oynayabilirsiniz. Düşmanlar ona saldırırsa, bu oyunu hemen terk edeceksiniz.

Farklı karakterler

2. Dünya Savaşı MOD APK oyunu Birçok karakter türü vardır. Favori keskin nişancınızı seçin ve ardından oyunlarında etkinleştirebilirsiniz. Sovyet, Alman, Amerikan, Koreli veya Japonca. Bunların her biri, bu oyundaki her benzersiz özelliği alacak ve anlayacaktır. Bu, becerilerinin bu oyunda mükemmel olacağı anlamına gelir. Saklanmak ve saldırmak bu oyunda en önemli şeylerden biridir. Bu oyunu oynarken zihniniz oldukça sakin bir duruma gelecek.

World War 2 Radar Hileli Mod Apk

Şaşırtıcı bir şekilde, 2. Dünya Savaşı MOD APK’sında birçok farklı alan türü mevcuttur. Bu oyun hakkında herhangi bir şüpheniz varsa, hepsini çözecektir. Çünkü bu oyunu bir kez oynadıktan sonra nasıl oynanacağına dair bir ipucu alacaksınız. Bu oyunu oynadığınızda, bu oyunu oynuyormuş gibi hissedeceksiniz. Büyük binalar güzeldir ve bu oyunun ötesinde farklı alan türleri vardır. Düşmanlar, fabrikalar ve evler gibi çeşitli yerlerden size saldıracak ve en gerekli olanlardan biri onları pusuya düşürmek.

Arkadaşlarla oynamak

World War 2 MOD APK, arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz bir oyundur. Arkadaşlarla bir oyun oynadığınızda, o oyunda bazı komik komedi olayları olacak. Arkadaşlarınızla oynarken harika bir deneyim yaşarsınız. Eski anılarınızı size geri getirmenin yanı sıra. Bu oyunda silahlar için birçok farklı teklif var. Silahın parçalarını en iyi şekilde onarabilirsiniz. Bu oyunda, sığ bir yeteneğe sahiplerse silahlarınızı değiştirme olanağınız var.

Savaş alanında beş epik silah oyun alanı, ulaşılacak altı oyun modu ve aksiyon oyunlarında on oyuncu var. Bu oyunu arkadaşınızla sohbet ederek online olarak oynayabilir, arkadaşınızla konuşup oyun oynayarak harika bir deneyim yaşarsınız. Bu oyunda istediğiniz kadar arkadaşınızla oynayabilirsiniz.

Grafik

Gameloft, 2. Dünya Savaşı MOD APK oyununu grafikler göz önünde bulundurarak yarattı. Bu oyunda birçok 2D ve 3D animasyon sahnesi var. Bu oyunla birlikte gelen tüm bina ve fabrikalarda grafikler kullanılmaktadır ve tüm silahlar harika bir grafik alanına sahiptir. Bu yüzden hepiniz bu oyunu Google Play Store’dan indirebilir ve oynayabilirsiniz.

World War 2 Radar Hileli Mod Apk

Çözüm

Genel olarak, 2. Dünya Savaşı MOD APK hakkında tüm ayrıntılı bilgileri ele aldık. Her PC oyuncusu bu oyunu oynamayı sever. Oyuncularla savaşmak için dünya savaşlarına katılın. Rakibin düşmanlarını yok etmek için askeri silahlar kullanın. Oyuna eklenen birçok güçlü silah ve tank var. Oyunun orijinal versiyonundan itibaren sadece sınırlı özelliklere sahipsiniz. Sınırsız para ve özellikleri ücretsiz olarak almak için MOD sürümünü kullanın. Makalenin mevcut bağlantılarının altından en son MOD sürümünü indirin.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
World War 2 Radar Hileli Mod Apk

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (530M)

İndirmek için şuanda Hazırsın World War 2: Shooting Games Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

World War 2 Radar Hileli Mod Apk
World War 2 Radar Hileli Mod Apk 3.53 apk
Mart 22, 2022 530M

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X