Ninja Turtles Legends APK v1.19.0 Para Hileli İndir - HİLEAPK.NET - Android Apk İndir

Ninja Turtles Legends

Android Android RPG
İsim Ninja Turtles: Legends Ninja Turtles: Legends is the most famous version in the Ninja Turtles: Legends series of publisher Ludia Inc.
Yayıncı Ludia Inc.
Tür RPG
Boyut 100 MB
Versiyon 1.19.0
Mod Sürümü 1.19.0
İçerik Derecelendirme 13+ yaş
Güncelleme 24 Eylül 2021
MOD Bilgisi? Para Hileli
Orjinal Google Play
Toplam İndirme 124 Kişi
4,4 ( 664 ratings )
Price: $0
İndir
Para Hileli  
5/5 - (2 votes)

Ninja Turtles Legends Apk Kardeşler Düşmanlara Karşı! Her fırsatta, Ninja Kaplumbağalar, Kraang Prime’ın Dünya’yı Boyut X’e dönüştürme planlarını engelledi. Kötü bir derebeyi ne yapmalı? Ultra Mutantlardan oluşan bir ordu oluşturmak için yeni bir hain plan yapın! Her yerde Kraang, DNA’ları için Ninja Kaplumbağalar da dahil olmak üzere mutantları kaçırdı!

Kardeşleri Kraang Dimension X portalından geçerken, Leonardo çok geç olmadan ninja turtles legends apk 1.11.39 Ninja Kaplumbağaların müttefiklerini ve düşmanlarını toplamalıdır.

Kabuklarınıza sıkı sıkı tutunun!

ORİJİNAL NINJALAR: Yepyeni bir Orijinal hikaye ile Kaplumbağalar evrenini keşfedin. En kötü patronları – Shredder, Kraang ve daha fazlasını – almak için 7 bölüm ve 70’in üzerinde aşamada savaşın!

Ninja Turtles Legends Apk Son Sürüm

KABUĞA SAYGI: Sınırlı bir süre için, bu yazın gişe rekorları kıran ninja turtles legends para hilesi Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows’a dayanan yepyeni bir bölümü oynayın ve deneyimleyin! Keşif görevleri ters gittiğinde, Kaplumbağalar Foot Clan’ı ve favori kötü çocuklar Bebop ve Rocksteady’yi ele geçirmek zorundadır! Bu özel karakterleri kazanmak ve toplamak için savaşın!
TURTLE POWER: Kardeşlerini ve diğer mutantları kurtarmak için Kraang ordusunu ele geçiren Leonardo’ya yardım edin. En sevdiğiniz TMNT karakterleriyle 5’e 5 savaşta Leonardo’nun yanında oynayın.

Ninja Turtles Legends Mod Apk

MUTANT MAYHEM: 30’dan fazla TMNT karakterini topla ve seviye atla! ninja turtles legends codes Süper tatlı hareketlerini öğrenmeleri ve Kaplumbağa harika ekibinizi kurmaları için onları eğitin! Dondurucunuzu Ice Cream Kitty için paketlemeyi unutmayın!
PARÇA UYARISI: İlk kez, bir Ninja Kaplumbağa arkadaşı olarak Kraang ile savaşın… veya FOE! Tiger Claw, Rocksteady, Bebop ve daha fazlası olarak toplayın ve oynayın. Stratejik ekipler oluşturun ve Kraang’ı ele geçirin!
GIDA MÜCADELE: Takımınızı geliştirmek için günlük ödüller ve kart paketleri toplayın!
BU ŞEHRİ BİZ YÖNETİYORUZ: Boyut X, kanalizasyonlar ve klasik New York City çatıları da dahil olmak üzere Ninja Kaplumbağaların TV şovunun en sevdiği yerlerinde Kraang’a karşı savaşın!

Beyler, hadi dünyayı kurtaralım!

Teenage Mutant Ninja Turtles: Legends, kişisel ninja turtles legends apk 2021 olmayan kullanıcı verilerini (toplanmış veriler dahil) toplar ve 3. taraf sosyal medya uygulamalarına bağlanır.

Lütfen unutmayın, Teenage Mutant Ninja Turtles: Legends’ı oynamak tamamen ücretsizdir ancak gerçek parayla satın alınabilecek bazı oyun öğeleri sunar. Bu özelliği kullanmamayı seçerseniz, cihazınızın ayarlarından uygulama içi satın alımları devre dışı bırakabilirsiniz.

AB’de ikamet eden kullanıcılar için, Teenage Mutant Ninja Turtles: Legends, oyun yönetimi amacıyla kalıcı tanımlayıcıların kullanımını içerebilir ve bu uygulamanın yüklenmesi, cihazınızdaki tüm kullanıcılar için kalıcı tanımlayıcıların bu şekilde kullanılmasına izin verdiğiniz anlamına gelir.


Neler Yeni?

- Çeşitli hata düzeltmeleri ve cilalar.


İndir Ninja Turtles Legends

Şimdi İndir (100 MB)

Artık Ninja Turtles: Legends 'yi ücretsiz indirmeye hazırsınız. Size önerilerimiz:

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (2 votes)

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir