TextArt – Fotoğraf Metin Düzenleyici

İsim TextArt - Fotoğraf Metin Düzenleyic… TextArt - Fotoğraf Metin Düzenleyici is the most famous version in the TextArt - Fotoğraf Metin Düzenleyici series of publisher Teddy Apps Inc
Yayıncı Teddy Apps Inc
Tür Fotoğrafçılık Uygulamaları
Boyut 21 MB
Versiyon 2.2.3
Mod Version 2.2.3
Total installs 5,000,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 22 Ekim 2021
MOD PRO Kilitsiz
Android Android Fotoğrafçılık Uygulamaları
4.7 ( 365 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

5/5 - (4 votes)

TextArt Pro Mod Apk, kullanıcılara fotoğraflarına metin eklemek için sayısız seçenek sunan ve hatta fotoğrafları keyfi olarak kendilerini tatmin edecek şekilde özelleştiren bir uygulamadır. Fotoğraflara metin ekleme sanatı, fotoğrafları ve hatta ünlü kişilerin alıntılarını öne çıkardığı için günümüzde popüler bir sanat biçimidir. Bu uygulama ile kullanıcılar metinlerini kişiselleştirebilir ve ardından rahatça resim ekleyebilirler. text art pro Bir metin ne kadar karmaşık olursa olsun, bu uygulama kullanıcının yaratıcılığını tatmin edebilir ve hatta en yüksek kalitede görüntüler oluşturabilir.

Bu Makaleyi Keşfedin

TextArt Pro Mod Apk

text art pro mod apk


SEVDİĞİN HER ŞEYİ YAZ

TextArt Pro Mod Apk, kullanıcıların kendi başlarına bir metin çizme veya uygulamadaki şablonları kullanma gibi, görüntüye özgürce metin eklemeleri için birçok seçeneğe sahiptir. Çizim işlevi ile uygulama daha akıllı özellikleri destekleyecek, kullanıcının en iyi çizime sahip olmasına ve stilini özgürce değiştirmesine yardımcı olacaktır. Bu arada, kullanıcılara sunulan şablonlar etkileyici metinler oluşturur ve içeriklerini şablona girer. Uygulama, yalnızca metni düzenlemek için profesyonel düzenleme araçlarıyla birlikte gelecek ve onları daha sanatsal hale getirecek.

text art pro mod apk

YAZI TİPİNİ ÖZELLEŞTİR

TextArt Pro Mod Apk, özel metin özelliği sonsuzdur, hatta kullanıcılara sanatsal metin için yeni bir dünya sunar. Uygulama birçok farklı yazı tipine sahip olacak ve hatta kullanıcıların metinlerini rahatça düzenlemesine, text art program kesmesine ve etkileşime girmesine izin verecek. Yazı tipi özelleştirme araçları çeşitlidir ve bol miktarda bulunur ve kullanıcılar çeşitli renklerde sayısız metin satırı oluşturabilir. Tabii ki, tek bir metin satırı çeşitli renkler içerebilir ve kullanıcılar, görüntüyü etkilemeden metinlerini renklendirebilir.

text art pro mod apk

PROFESYONELLER İÇİN İYİ GELİŞTİRİLMİŞ ARAYÜZ

TextArt Pro Mod Apk, arayüzü mükemmel tasarlanmış, kullanıcılara sanatsal yazı tiplerini bilmeseler bile profesyonel bir his veriyor. Yazı tipi tasarımcısı da basittir ve kullanıcılar, resimlere kolayca eklemek için yüzlerce farklı metin şablonunu manuel olarak kaydedebilir. Kelime sanatı bir süredir var ve yalnızca elle oluşturulabilir. text art profile Ancak bu uygulamanın arayüzü ile, kullanıcının yazısının daha etkileyici olmasına yardımcı olacak ve kullanıcının fotoğraflarını her zamankinden daha etkileyici kılan çok sayıda olağanüstü efektle birlikte geliyor. Elbette arayüzü de esnek ve çok yönlüdür ve kullanıcılar arayüzde sadece basit bir hareketle araç setleri veya özellikler arasında özgürce gezinebilir.

text art pro mod apk

FOTOĞRAFLARINIZI DÜŞÜNÜN

TextArt Pro Mod Apk, Yazmak yeterli değil, ancak kullanıcıların bazen fotoğrafı daha etkileyici hale getirmek için güzel çıkartmalara veya emojilere ihtiyacı olacak. TextArt, kullanıcılara fotoğraflarını özgürce yerleştirmeleri için yüzlerce seçenek içeren bir dekorasyon galerisi sunacak. Uygulama ayrıca yeni içerik eklemek ve text art pro android, el yazısı örnekleriyle uyumlu olmak için düzenli olarak güncellenecektir. Tüm içerik ücretsizdir ve kullanıcılar her zaman fotoğraflarına uygun doğru çıkartmayı veya emojiyi alır.

text art pro mod apk

TextArt Pro Mod Apk, kullanıcının yaratıcılığını her zamankinden daha gerçek ve canlı hale getiren çok yönlü bir metin sanatı yaratıcısıdır. Uygulamanızdan sadece mevcut filtreleri veya yazı tiplerini kullanmanın yeterli olduğunu düşünüyorsanız, uygulama çok hafife alınmış demektir. Kullanıcılar ayrıca özel kelimeler oluşturmak için symbols keyboard text art pro apk kendi sanatsal becerilerini gösterebilir, hatta bunları geniş çapta paylaşabilirler. Bir sanat fotoğrafçısı olmak ve bir sanat daktilosuna ihtiyacınız varsa, TextArt ihtiyacınız olan şey olacaktır.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
TextArt – Fotoğraf Metin Düzenleyici

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (21 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın TextArt - Fotoğraf Metin Düzenleyici Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (4 votes)

Tüm Versiyonlar

TextArt – Fotoğraf Metin Düzenleyici
TextArt – Fotoğraf Metin Düzenleyici 2.2.3 MOD
Ekim 26, 2021 21 MB

Mod İçeriği:

PRO Kilitsiz

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X