Moonlighter

İsim Moonlighter … Moonlighter is the most famous version in the Moonlighter series of publisher 11 bit studios
Yayıncı 11 bit studios
Tür RPG Oyunları
Boyut 334 MB
Versiyon 1.13.13
Mod Version 1.13.13
Total installs 1+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 14 Eylül 2021
MOD Mega Mod
Android Android RPG Oyunları
( 726 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

  • MENÜ MODU
  • 1000 altını artır
  • Beceri CD'si yok 
  • Şişeyi CD'siz iç
  • Tanrı modu
  • Yüksek Hasar
  • Daha hızlı hareket et
  • Tüm içeriğin kilidi açıldı
5/5 - (2 votes)

Moonlighter Full Sürüm APK  Kahraman ol! Uzun süredir devam eden bir arkeolojik kazı sırasında, moonlighter metacritic bir dizi Kapı keşfedildi. İnsanlar, bu eski geçitlerin farklı alemlere ve boyutlara götürdüğünü çabucak anladılar – cesur ve pervasız maceracılara ölçülemeyecek hazineler sağladı. Moonlighter Apk Küçük bir ticaret köyü olan Rynoka, maceracıların zor kazandıkları zenginliklerini satmaları için sığınak ve bir yer sağlayan kazı alanının yakınında kuruldu.

Moonlighter, kahraman olmayı hayal eden maceracı bir dükkan sahibi olan Will’in günlük rutinlerini takip eden, haydut-lite unsurlarına sahip bir Aksiyon RPG’sidir.


Bu Makaleyi Keşfedin

Moonlighter Apk

Moonlighter’ın mobil versiyonu, mağazanızı verimli bir şekilde yönetmenize ve zindanların en derinlerinde saklanan tehlikelerle hızla başa çıkmanıza izin verecek bir dizi yeni, sezgisel kontrol sunar. Ayrıca deneyimi oyun ihtiyaçlarınıza moonlighter igg göre ayarlamak için Kolay, Normal ve Zor arasından zorluk derecenizi seçebilirsiniz. Touch & Swipe, oyun için varsayılan kontrol şeması ve onu deneyimlemenin en iyi yolu olsa da, klasik Sanal Joystick’leri etkinleştirebilir ve bu şekilde Moonlighter’ın keyfini çıkarabilirsiniz.

Moonlighter Türkçe Yama

ANA ÖZELLİKLER:

ALIŞVERİŞ
Rynoka köyünde işinizi yürütürken eşyaları satışa çıkarabilir, fiyatlarını dikkatli bir şekilde belirleyebilir, altın rezervlerini denetleyebilir, yardımcıları işe alabilir ve dükkânı yükseltebilirsiniz. Yine de dikkatli olun – moonlighter igg,
moonlighter keyboard controls bazı karanlık kişiler değerli eşyalarınızı çalmak isteyebilir!

STİLLE MÜCADELE
Doğal, öğrenmesi kolay dokunmatik kontrolleri kullanarak çeşitli düşmanları ve patronları alt edin. Silahlarınızın ustaca kontrolü, kritik zamanlama, hızlı kaçma ve düşmanlarınızı ve çevrenizi anlamanız, hayatta kalmanız için çok önemlidir. Düşmanlarınızla nasıl savaşacağınız size kalmış!

Moonlighter android apk

KÖYLÜLERLE TANIŞIN
Bu küçük ticari mezranın refahını geri getirirken komşularınızı tanıyın. Yeni işletmelerin kurulmasına yardımcı olun ve pastoral Rynoka topluluğunda büyümelerini izleyin.

İŞ VE BÜYÜ
Zanaatkarlık ve büyüleme sistemini anlamak, ilerlemeniz için moonlighter full apk çok önemlidir. Yeni zırh ve silahlar yapmak ve mevcut ekipmanları büyülemek için köylülerle etkileşime geçin. Bu, büyük bir esneklik sağlar ve ekipmanın kullanım şeklini zenginleştirir.

ganimetleri al
Diğer dünya kapılarından garip dünyalara erişin ve egzotik medeniyetlerden değerli eşyalar toplayın: kaynaklar, silahlar, zırhlar ve tuhaf eserler. Her şeyi istiflemek mümkün olmayacak – en karlı ganimeti yanınıza almak için benzersiz envanter sistemini akıllıca kullanın.

Moonlighter apk android

ARKADAŞLAR
En tehlikeli çabalarınızda size yardım etmekten mutluluk duyan 9 moonlighter download arkadaş. Her yoldaşın farklı mekaniği vardır. Düşmanlara zarar verebilir, hayatınızı eski haline getirebilir, sizin için eşyalar alabilir, ek bir sandık görevi görebilir ve daha fazlasını yapabilirler!

YENİ OYUN+
Ek zorluklar, silahlar ve seçeneklerle Yeni Oyun+ modunun kilidini açmak için ana macerayı bitirin.

Moonlighter Full Sürüm APK Moonlighter, oyuncuların ve karakterlerin gizemli zindanlarda dünyayı ve yakındaki köyde neler olup bittiğini keşfettiği bir piksel oyunudur. Başlamak için doğru zorluğu seçebilir ve çok fazla zorlukla karşılaşırsanız kademeli olarak değiştirebilirsiniz. Aynı zamanda birçok farklı ortamı geçebilecek ve etkileyici bir güçle düşmanlara karşı savaşabileceksiniz. Yani oyunda yükselttiğiniz silahlar ve beceriler, onlarla savaşmanıza yardımcı olacak anahtar olacak.

Moonlighter Full Sürüm APK

GENÇ SAHİBİNİN KEŞİF YOLCULUĞU

Moonlighter Full Sürüm APKOyuncuların Moonlighter’da öğrendiği hikaye, gizemli zindanların olduğu bir dünyada geçiyor. Zamanla bu zindanların yakınında Rynoka adında bir köy de kurulmuş ve bu köydeki üst düzey sosyal sınıflar Kahramanlar ve Tüccarlar olmuştur. Ancak bu, işleri kararsız hale geldiği ve zindanlar tamamen tehlikeli hale geldiği için çok uzun sürmedi. Bu, birçok insan ve özellikle ana karakter için zorluklara yol açar.

Bu oyunda kontrol ettiğiniz ana karakter, bu köyde uzun süredir ortaya çıkan bir dükkanın sahibidir. Tabii ki, şu anki işiyle de birçok zorlukla karşı karşıya. Bir gün zindanlara katılmaya karar verdi. Ana karakterin yolculuğu da burada başlıyor ve taşıdığı silah sadece bir süpürge. Oradan, karmaşık mekaniklerle ve yavaş yavaş gözlerinizin önünde beliren düşmanlarla yüzleşme sürecine başlayacaksınız.
Moonlighter Full Sürüm APK

ZORLUK SEVİYESİNİ SİZİN İÇİN DOĞRU SEÇİN

Moonlighter Full Sürüm APK Moonlighter’ı başlatırken, oyuncunun oyuncu için uygun olduğunu düşündüğünüz zorluk seviyesini seçmesi gerekecektir. Oyundaki üç zorluk seviyesi Kolay, Normal ve Zor’dur. Oyuncuların yaşadığı zorluk farkının yanı sıra, otomatik saldırı modu gibi oyuncunun seçtiği soruna bağlı olarak bazı mekanikler değişecek. Ancak oyuncular özgürce seçim yapabilir ve mevcut deneyim moduyla doğru hissetmiyorsanız daha sonra özelleştirebilirsiniz.

Moonlighter Full Sürüm APK

Oyundaki mekanikleri ve her aşamada görünen her ünlem işaretini bileceksiniz; oyuncu oyun içi talimatları okuyacaktır. Normal hareket edebilir veya tehlikeli varlıklar, iki arazi arasındaki boşluklar arasında süzülebilirsiniz. Zindanlardaki birçok tehlikeli varlıkla karşılaşana kadar her şey beklenir. Yani onlara karşı savaşamayacaksınız ve savaşı kaybettikten sonra köyünüze geri döneceksiniz.

BİRÇOK TEHLİKELİ VARLIKLARA KARŞI

Moonlighter Full Sürüm APK Moonlighter’da oyuncu köye döndükten sonra, oyuncu ana oyunla başlayacak. Oyunda oynanış, gündüz ve gece olmak üzere ikiye ayrılıyor. Yaşayabileceğiniz aktivite, köyün eski dükkânını ele geçirmektir. Aynı zamanda zindanları yeniden keşfedebilir ve daha önce karşılaştığınız düşmanlarla savaşabilirsiniz. Onlara süpürgeyle vurmak yerine etkileyici kılıçlarla silahlanabilirsiniz.

Moonlighter Full Sürüm APK

Moonlighter Full Sürüm APK Bu oyunda silahları kullanabilecek ve karşınıza çıkan düşmanlarla savaşabileceksiniz. Oyunda 4 farklı zindandan geçeceksiniz ve her birinde üstesinden gelmeniz gereken canavarlar ve patronlar olacak. Normal güce sahip canavarların yanı sıra, sağlığı yüksek ve büyük boyutlu patronlar da yüzleşmeniz gereken bir endişedir. Böylece zamanla silahlarınızı yükseltmenin ve onlara karşı koymanın yollarını bulacaksınız.

Rating

1

( 1 Votes )
Please Rate!
Moonlighter

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (334 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Moonlighter Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (2 votes)

Tüm Versiyonlar

Moonlighter
Moonlighter 1.13.13 MOD
Ekim 14, 2021 334 MB

Mod İçeriği:

Mega Mod

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X