REVER - Motosiklet GPS Navigasyon v5.0.16 Premium Kilitsiz İndir- HİLEAPK.NET - Android Apk İndir

REVER – Motosiklet GPS, Rota Planlayıcı

Android Android Navigasyon Uygulamaları
İsim REVER - Motosiklet GPS, Rota Planlayıcı REVER - Motosiklet GPS, Rota Planlayıcı is the most famous version in the REVER - Motosiklet GPS, Rota Planlayıcı series of publisher Rever Moto Inc
Yayıncı Rever Moto Inc
Tür Navigasyon Uygulamaları
Boyut 65 MB
Versiyon 5.0.16
Mod Sürümü 5.0.16
Toplam Yükleme 1,000,000+
İçerik Derecelendirme Parental guidance
Güncelleme 8 Ekim 2021
MOD Bilgisi? Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Toplam İndirme 659 Kişi
4.2 ( 447 ratings )
Price: $0
İndir
  • Premium Kilidi Açıldı
  • Haritalar Şimdi çalışıyor
 
5/5 - (1 vote)

Motosiklet Gps Navigasyon Gençleri google haritanın yönlerine inanmak için kullandınız mı? Yolun sonunda geri dönersin, bir varış noktası değil, bir çıkmaz sokak, çıkışı olmayan bir yoldur. Google’da haritanın talimatlarını takip etmek ve hayal kırıklığına uğramak çok zaman ve çaba harcadı. Aslında google size tüm detayları göstermek için doğmamıştır ama REVER tüm yollarda sizin için akıllı bir uygulamadır. Neden böyle olduğunu öğrenelim!

Motosiklet Gps Navigasyon

KEŞFETMEK

Revers, bir milyon indirmeyi çeken bir uygulamadır. Ve seyahatiniz için GPS navigasyonu, Motosiklet Gps Navigasyon rota navigasyonu, haritalar ve planlama araçları gibi birçok işlevi entegre eder. Spor kullanımı, çoğunlukla Harley Davidson, BMW Motorrad, Honda, Yamaha gibi büyük otomobil üreticileri ve diğer bazı ünlü otomobil üreticileri tarafından da güvenilmektedir.
Uygulamanın keşif işlevi, en iyi yolları aramanıza, yakınınızdaki parkurları veya patikaları önermenize olanak tanır. Uygulamanın keşfedebileceği bölge sayısı dünya çapında 3000’e kadar bölgedir. Önemli bir sayı, uygulamanın ne kadar harika olduğunu söyler.

ÜCRETSİZ POWERSPORTS VE OFFROAD UYGULAMA ÖZELLİKLERİ

GEZİ TARİHİ

Rever, dünyanın neresine giderseniz gidin, içinden geçtiğiniz programı kaydeder. Motosiklet Gps Navigasyon Yolculuk geçmişinizin kaydını tutmak, yolculuğunuza dönüp bakmanıza ve yaptığınız yolculuktan dolayı gururlu ve mutlu hissetmenize olanak tanır. Ve sadece daha fazla yer dolaşmaya çalışıyorum.

GÜZERGAHINIZI PLANLAYIN

ROTA PLANLAYICI

08

Rever öncelikle çevrimdışı olarak kullanılabilir, bu da geziler için çok uygundur. Motosiklet Gps Navigasyon Bu, cihazınız için pil ömründen tasarruf sağlar ve cihazınızın kullanım süresini uzatır. Mevcut çevrimdışı haritaları ve rotaları sürüş uygulamanızdan indirin. Uygulama ayrıca her yolculuğunuzda rota planlama, en iyi koşullarda rota arama ve navigasyon işlevine sahiptir. Uygulama, telefonunuzu bir GPS navigasyon pusulasına, çevrimdışıyken Motosiklet Gps Navigasyon 3D harita görüntüsüne ve daha birçok olağanüstü yardıma dönüştürecektir. Kullandığınız araç ister eski bir bisiklet, ister motosiklet, ister kar arabası ya da her ne olursa olsun, uygulamam en iyi rotayı bulmanıza yardımcı olacaktır.

PAYLAŞ VE BAĞLAN

ÇEVRİMDIŞI GPS

REVER: GPS, Navigasyon, Keşfet, Haritalar ve Planlayıcı (MOD, Premium Kilit Açma) ***

Rever, rotalarınızı kaydeder. Başkalarının rotanızı bilmesini istemiyorsanız, Motosiklet Gps Navigasyon bunları herkese açık bırakma veya özel olarak işaretleme hakkınız vardır. Biniciler için, uygulamamız sürüşünüzün mesafesini, süresini ve hızını görmenize olanak tanıyarak size bir destek sağlamanın yanı sıra güvenli bir şekilde bağlı kalmanızı sağlar. Uygulama herkesin yolculuğunu paylaşma işlevine sahiptir ve maceralarınızın resimlerini arkadaşlarınızla ve takipçilerinizle paylaşabilirsiniz, böylece yaptığınız yolculukları bilirler. Ya da isterseniz o görüntüleri sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

REVER: GPS, Navigasyon, Keşfet, Haritalar ve Planlayıcı (MOD, Premium Kilit Açma) ***

Otomobil markaları tarafından düzenlenen etkinlikler ve güzergahlar olacak. Motosiklet Gps Navigasyon REVER ile heyecan verici etkinliklere katılalım. Şu anda, uygulamanın ücretsiz bir sürümü ve herkes için çevrimdışı haritaları var. Ayrıca, Rever uygulamasının seyahatinizi en iyi şekilde destekleyecek birçok özel özelliği içeren premium bir sürümü de vardır. Uygulamayı hemen indirin; Hareket etmeyi ve heyecanlı yolculuklar yaratmayı seven biriyseniz, Rever’in her zaman yanınızda olmasına ve her adımınıza rehberlik etmesine izin verin.


Neler Yeni?
REVER'ı sık sık güncellenenler, en son düzeltmelere ve eşyalardan yapılanlardan emin olmak için kontrol etmek olarak.sevgiliniz mi? Bir incelemeyi gerçekten takdir edilmektedir. sorular? Bize her şeyi sorun, dinlemek için buradayız: [email protected]Çevrimdışı Sürüşler için Sürüşlerim harita görünümü düzeltildi.

İndir REVER – Motosiklet GPS, Rota Planlayıcı

Şimdi İndir (65 MB)

Artık REVER - Motosiklet GPS, Rota Planlayıcı 'yi ücretsiz indirmeye hazırsınız. Size önerilerimiz:

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (1 vote)

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir