Basit Notlar Pro: Günlük Düzenleyici ve Planlayıcı

İsim Basit Notlar Pro: Günlük Düzenleyi… Basit Notlar Pro: Günlük Düzenleyici ve Planlayıcı is the most famous version in the Basit Notlar Pro: Günlük Düzenleyici ve Planlayıcı series of publisher Simple Mobile Tools
Yayıncı Simple Mobile Tools
Tür Verimlilik Uygulamaları
Boyut 4 MB
Versiyon 6.9.0
Mod Version 6.9.0
Total installs 50,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 14 Ekim 2021
MOD Tam Sürüm Ücretsiz
Android Android Verimlilik Uygulamaları
4.7 ( 356 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

Rate this post

Simple Notes Pro Apk, notlarınızı optimize ederek, notlarınızın hatırlanmasını ve sahibinin üretkenliğini artırmak için kolayca görülmesini sağlar.

Hayatta herkesin kendi işi vardır ve bunu en iyi şekilde tamamlaması gerekir. Bazen belirli bir işin yanı sıra farklı baskılarla da karşı karşıya kalacaklardır. Özellikle, bazen ne yapmaları gerektiğini bile unuturlar. Bu yüzden not alma uygulamaları bunu düzeltmek için yapılmıştır, çünkü istediğiniz her şeyi not alabilirsiniz. Bu işleve sahip bir uygulama arıyorsanız Simple Notes Pro’yu kullanabilirsiniz.

Bu Makaleyi Keşfedin

Simple Notes Pro Apk

Basit Grafikler

Simple Notes Pro Apk , gün içinde yapmanız gerekenleri kaydetmenize yardımcı olan bir not alma uygulamasıdır. Basit grafiklerle ekranda çok fazla fonksiyon düğmesi görmezsiniz. Bu, kullanım sırasında kendinizi daha rahat hissetmenize yardımcı olacaktır. Simple probability notes Bu uygulamayı denemeniz uzun sürmez. Ne kadar çok kullanırsanız, kullanışlı işlevi nedeniyle onu o kadar çok seveceksiniz.

Uygulamanın renkleri iki ana renkten tasarlanmıştır. Bu iki renk, Renkleri Özelleştir sekmesinde ayarlanabilir. Tema, metin rengi, arka plan rengi vb. dahil olmak üzere birçok farklı seçenek olacaktır. Buradan uygulamanın arayüzünü ilgi alanlarınıza uyacak şekilde göz alıcı ve basit hale getirebilirsiniz. Özellikle uygulamayı yine de beğendiğiniz renklerle kullanmayı tercih ediyorsunuz.

Sizi tatmin edecek bir heyecan verici şey, uygulamayı deneyimlerken herhangi bir reklamın görünmeyecek olmasıdır. Simple probability notes pdf Reklamlardan sıkıldıysanız ve yanlışlıkla reklamlara tıkladıysanız bu uygulama sayesinde artık o durumu yaşamazsınız. Kimsenin sizi rahatsız etmesinden korkmadan görevleri rahatça planlayabilir veya not alabilirsiniz.

Simple Notes Pro Mod Apk

Yardımcı Barındırma Desteği

Simple Notes Pro Apk , görevleri yerine getirmede ve bilgi depolamada size yardımcı olacak bir uygulamadır. simple promissory notes Hatırlamak için uygulamadaki her şeyi not edebilirsiniz. Hiçbir şeyi kaçırmak zorunda kalmayacaksınız. Bu nedenle, size yeni bir iş atandığında hemen uygulamaya not almayı unutmayın. Bazen size hatırlayamayacağınız belirli miktarda iş verildiğinden, uygulama size yardımcı olmak için burada.

Simple Notes Pro Apk

Ayrıca, kolay not oluşturma özelliğiyle, yaptıklarınızı da kontrol edebilirsiniz. Yaptıklarınızı gözden geçirebilir ve diğer işlere devam edebilirsiniz. Görevinizi tamamlamaya yakın olduğunuzu bilmekten memnunsunuz. Bazen iş akışında beklenmedik bir şekilde fikirler ortaya çıktığında, uygulama bunları kaydetmenize de yardımcı olur. Yeni bir şey geldiğinde hemen uygulamayı açmaktan çekinmeyin.

Akılda tutulması gereken bir şey, bölünmüş uygulamanın farklı not alma işlevleri konusunda size yardımcı olmasıdır. easy notes pro apk Oradan notlarınızı en uygun şekilde seçebilirsiniz. Örneğin, süpermarkete gittiğinizde, genellikle satın almanız gerekenleri yazmanız gerekecektir. Ancak bu uygulama ile, satın aldıklarınızı favorilerinize eklemenize yardımcı olduğu için cihaza kaydetmeniz gerekir.

Yani notlarınızı görmek için uygulamayı gerçekten açmanız gerekiyor mu? Uygulama bunu optimize etti. Bildiğiniz gibi ana ekranda sıkça gördüğümüz widget’lar saat, takvim vb. Artık bu uygulama aynı zamanda bir widget olarak da işlev görebiliyor. Yani bu ekranda yapmanız gerekenleri görebilirsiniz. Bu, görev listesinde gezinmenizi ve hızlı bir şekilde çalıştırmanızı sağlar.

Simple Notes Pro Sycn

Birçok Kişinin Kullandığı Uygulama

Simple Notes Pro Apk , gerekli notları kaydetme işleviyle Google Play’de desteklenen bir uygulamadır. Uygulama, herkesin bu uygulamayı deneyimleyebilmesi için yapılandırma ve bellek kapasitesi açısından çok talepkar değildir. Uygulamanın, uygulama mağazasındaki yararlı işlevlerinden çok sayıda olumlu geri bildirim ve indirme aldığını görebilirsiniz.

Simple Notes Pro Apk

Yapımcılar her zaman beyin çocuklarına verme kalitesiyle ilgilenirler. easy notes pro mod apk Yeni sürümler aracılığıyla her zaman kararlılığı sağlamaya çalışırlar ve yeni işlevler eklemeyi düşünürler. Bu, kullanıcıların uygulamadan ve verdiği deneyimlerden her zaman memnun olmalarını sağlar. Bu, yayıncının daha fazla kullanıcı çekmesine yardımcı olmak için iyi bir faktör olarak görülebilir.

Simple Notes Pro Apk

Simple Notes Pro Apk, muhtemelen bugün mevcut olan en iyi not alma uygulamalarından biridir. Basit grafiklerle, arayüzüne ve işlevselliğine hızla alışacaksınız. Ayrıca reklamlardan rahatsız olmayacaksınız, bu nedenle uygulamayı rahatça kullanacağınızdan emin olacaksınız. Çalışmanızı bilimsel olarak yönetmenin yanı sıra verimli bir şekilde not almanıza yardımcı olur. Gerçekten de bu uygulamayı kullanırken harika bir deneyim yaşayacaksınız. Simple Notes Pro deneyimini deneyin!

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Basit Notlar Pro: Günlük Düzenleyici ve Planlayıcı

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (4 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Basit Notlar Pro: Günlük Düzenleyici ve Planlayıcı Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

Basit Notlar Pro: Günlük Düzenleyici ve Planlayıcı
Basit Notlar Pro: Günlük Düzenleyici ve Planlayıcı 6.9.0 MOD
Ekim 12, 2021 4 MB

Mod İçeriği:

Tam Sürüm Ücretsiz

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X