World Of Pirate Ships

İsim World Of Pirate Ships … World Of Pirate Ships is the most famous version in the World Of Pirate Ships series of publisher Game Wacky
Yayıncı Game Wacky
Tür Aksiyon Oyunları
Boyut 80 MB
Versiyon 4.4
Mod Version 4.4
Total installs 1,000,000+
Content Rating Teen
Güncelleme 24 Eylül 2021
MOD Para Hileli
Android Android Aksiyon Oyunları
3.7 ( 515 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

Para Hileli
5/5 - (4 votes)

World Of Pirate Ships Apk Savaş ve strateji türü mobil oyun severlerin vazgeçilmezleri arasında yer alan World Of Pirate Ships adlı oyun, bugün çok oyunculu oynama modu ile sizlerin karşısına çıkıyor. Binlerce kişinin çevrimiçi olarak oynayabildiği bu oyunu single modunda da world of pirate ships hack oynamanız mümkündür. Güçlü bir gemi filosu kurarak rakiplerine karşı üstünlük mücadelesi vermek isteyen oyuncular için mükemmel bir seçenek olan World Of Pirate Ships oyunu gerek işitsel efektleri gerek ise görsel tasarımıyla sizleri büyüleyecek.

Nasıl Oynanır?


Oyunundaki en world of pirate ships mod apk temel iki amaç; derin sularda sahip olduğunuz savaş gemileri world of pirate ships mod  ile oyundaki diğer oyunculara karşı mücadele vermek ve kıta sahanlığınızı genişletmektir. Denizlerin efendisi olmak ve çok büyük bir korsan olma arzusu içerisindeyseniz bu oyun tam size göre. Oyun hakkında yeterli bilgiye sahip değilseniz ve World Of Pirate Ships nasıl oynanır gibi sorular soruyorsanız kaygılanmayın. Oyun başlangıcında oyunu nasıl oynayacağınıza dair bir anlatım bulunuyor. Ayrıca oyun ekranın yer alan kontrol konsolu üzerinden hareket etme yeteneğinizi geliştirebilirsiniz.

World Of Pirate Ships Hack

Online olarak oynanan World Of Pirate Ships oyununu ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. world of pirate ships download Öte yandan bu oyunu normal versiyon olarak indirebileceğiniz gibi hileli olarak da akıllı telefonunuza indirebilirsiniz. İndirmiş olduğunuz hile yamasını kullanarak para hilesini aktif hale getirebilir, oyun içi eşyaları dilediğinizce satın alarak sahibi olduğunuz savaş gemisi filosunu geliştirebilirsiniz.

Korsan savaş gemileriyle büyük ölçekli deniz savaşları dünyasına dalın.

World Of Pirate Ships, harita başına 10 oyuncu (gemi) için klasik, herkes için world of pirate ship mod apk ücretsiz, ölüm maçı, yalnızca çok oyunculu bir oyundur. Amaç, mümkün olduğu kadar çok düşman gemisini yok etmektir. Her tur 10 dakika sürer ve bundan sonra harita değişir. Topunuzla yaptığınız her vuruş için altın kazanırsınız. Daha büyük bir gemiye çarparsan daha fazla altın alırsın. Yükseltmeler veya yeni gemiler için harcayabilirsiniz. Kontroller çok basit. Gemi için yeni yön belirlemek için suya dokunun ve nişan almak için dokunun ve sürükleyin.

İyi şanslar kaptan!

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
World Of Pirate Ships

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (80 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın World Of Pirate Ships Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (4 votes)

Tüm Versiyonlar

World Of Pirate Ships
World Of Pirate Ships 4.4 MOD
Eylül 24, 2021 80 MB

Mod İçeriği:

Para Hileli

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X