ReFactory: Fabrika Kurun ve Geliştirin!

İsim ReFactory: Fabrika Kurun ve Geliştir… ReFactory: Fabrika Kurun ve Geliştirin! is the most famous version in the ReFactory: Fabrika Kurun ve Geliştirin! series of publisher Bivak LLC
Yayıncı Bivak LLC
Tür Strateji Oyunları
Boyut 150 MB
Versiyon 1.6.12
Mod Version 1.6.12
Total installs 10,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 28 Ekim 2021
MOD Tümünün Kilidi Açık
Android Android Strateji Oyunları
4.4 ( 204 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

Rate this post

Oyuncuların ReFactory Apk’da deneyimleyecekleri öngörülemeyen bir uzaylı gezegenine yolculuk, bulabildikleri kadar çok cazibe merkezi sunacak. Oyuncular bağımlılık yaratan taktiksel oyun deneyimi yaşayacak ve oyuncuları keşfetmek için birçok yere seyahat etmeye teşvik edecek. Aynı zamanda, bazı durumlarda oyuncular üslerini inşa etmek veya diğer daha heyecan verici oyun modlarına katılmak için zaman harcayacaklar.

Bu Makaleyi Keşfedin

ReFactory Apk

ReFactory.  Otomatik bir fabrika kurun ve geliştirin!


Garip Bir Gezegene Gitmek

ReFactory Apk, hikayesi, bir geminin uzayda yolculuk yapması ve uzay aracındaki cihazın patlaması sorunu yaşamasıyla başlar. Bundan sonra olağanüstü bir gezegene çarptı ve geminin parçaları her yere dağıldı. Böylece oyuncu, bu gezegende olanlardan ve bu geminin gerekli olanı inşa etmek için yapabileceklerinden yararlanarak, tamamen yabancı bir gezegende gemiyi ve yeni bir tesisi yeniden inşa etmeyi üstlenecek.

ReFactory Apk İndir, Bu oyunun ortamı, kesinlikle seveceğiniz ve keşfetmek için zaman ayıracağınız geniş ve güzeldir. Bu oyunun perspektifi de benzersizdir ve oyuncuların her şeyi yukarıdan aşağıya bir perspektiften gözlemleyeceği diğer strateji oyunlarına benzer. Bu nedenle bakış açısı, tesislerini eksiksiz yönetmek ve istikrarlı bir üretim hattı oluşturmak için tamamen uygundur. Elbette oyuncular oyunun getirdiklerine bayılacak.

ReFactory Apk

GEZEGENDE BİRÇOK KAYNAK TOPLA

ReFactory Apk, başladığınızda, tesisinizin belirli bir bölgede yer aldığını ve çeşitli unsurlarla çevrili olduğunu göreceksiniz. Parçalanmış ve bir miktar hasar görmüş parçalar gibi gereksiz eşyaları geri dönüştürebilirsiniz. Bundan sonra, belirli kaynaklar alacaksınız ve bir üretim hattı inşa etme ve tamamen yabancı bir gezegende hayatta kalmaya çalışma sürecine başlayacaksınız. Herkesin gezegenin farklı kaynaklarla dolu olmasına dikkat etmesi gerekecek.

ReFactory Download, Maden çıkarmak için bazı cevherleri veya odunları görebileceksiniz ve gerçekten de cevherler için bir madencilik işlemine başlamadan önce gerekli özeni göstermeniz gerekecek. Kaynak türüne bağlı olarak, Mining Drill gibi bunu yapan bir bina inşa edeceksiniz. Tüm işlemler otomatik olarak yapılır, ancak kaynak tüketiminin karşılandığından emin olmanız gerekir. Ancak bu, oyunun öğreticisi olduğu için yaklaşmak tamamen zor değil.

ReFactory Mod, Oyuncular bu oyunda ne inşa edebileceklerini görecekler ve sömürmek için bir bina inşa etmek sadece ilk unsur. Ayrıca madenleri izabe tesisine bağlamanız ve bitmiş ürünü oluşturduktan sonra konteynere teslim etmeniz gerekiyor. Başka bir deyişle, bir üretim hattı oluşturuyor ve bunları kullanmak için malzemeleri geliştiriyorsunuz. Bu unsurları inşa ederken, her binanın kapılarının tam olarak birbirine bağlı olduğundan emin olmanız gerekir.

ReFactory.  Otomatik bir fabrika kurun ve geliştirin!

HARİTA ÖLÇEKİNİ GENİŞLETİN

ReFactory Apk, Yukarıda bahsedildiği gibi, gözlerinizin önüne ne gelebileceğini henüz bilmediğiniz bir alandır ve oyuncuların keşfetmesi gereken her zaman bir gizemdir. Yani oyuncular birçok keşiften sonra hala bu bölgelere gidebilir ve bazen belirli tehlikeler olacaktır. Spesifik olarak, bu gezegende yaşayan uzaylı olan bazı düşmanlarla yüzleşeceksiniz ve bölgenizi veya yeni inşa edilmiş binaları korumak için onlarla savaşmanın bir yolunu bulacaksınız.

ReFactory Apk Mod, Alanın genişletilmesi tamamen yapılabilir ve artık geniş bir çevreye sahip bir strateji oyunu için nadir bir unsur değil. Bu nedenle, bazı durumlarda, daha uzaktaki yeni kaynaklar veya önceden inşa edilmiş binalar gibi birçok ilginç unsur bulabilirsiniz. Bunları ilgili kaynakları mayınlamak için kullanabilirsiniz ve çoğu zaman bu kaynaklardan yararlanmak için özel binalardır ve onlara güç vermeniz gerekecektir.

ReFactory İndir, Herhangi bir oyuncunun ReFactory’de yüzleşmesi gereken sorun, binaları işletmek için gereken enerjidir. Ana üssünüzden kaynaklanır ve belirli bir yarıçap içindeki yapılara yayılır. Ancak bazen uzaktaki bazı binalar bu enerjiyi alamaz ve enerjiyi iletmek için bir sistem kurarsınız. Spesifik olarak, onları tam olarak ara bağlantılar oluşturmak ve ihtiyaç duyulan yere güç göndermek için yapacaksınız.

ReFactory.  Otomatik bir fabrika kurun ve geliştirin!

DİĞER OYUN MODLARINI DENEYİM

ReFactory Mod Apk, Yukarıda tanıtılan Kampanya oyun modunun yanı sıra, oyuncular iki oyun modunu daha deneyimleyecek ve her modun aralarından seçim yapabileceğiniz benzersiz bir özelliği var. Spesifik olarak, Bulmaca modu için oyuncular ürünler yaratacak, ancak oyuncunun becerilerine meydan okumak için zorlu bir koşul altına yerleştirilecekler. Oyuncular ayrıca kendi Özel Oyunlarını oluşturabilir ve belirli ayarlamalar yoluyla kendilerine uygun bir oynama yolu bulabilirler.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
ReFactory: Fabrika Kurun ve Geliştirin!

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (150 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın ReFactory: Fabrika Kurun ve Geliştirin! Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

ReFactory: Fabrika Kurun ve Geliştirin!
ReFactory: Fabrika Kurun ve Geliştirin! 1.6.12 MOD
Ekim 27, 2021 150 MB

Mod İçeriği:

Tümünün Kilidi Açık

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X