PetrolHead

İsim PetrolHead : Efsane Arabalar - Zorlu … PetrolHead : Efsane Arabalar - Zorlu Açık Şehir is the most famous version in the PetrolHead : Efsane Arabalar - Zorlu Açık Şehir series of publisher Lethe Studios
Yayıncı Lethe Studios
Tür Simulasyon Oyunları
Boyut 900 MB
Versiyon 3.2.0
Mod Version 3.2.0
Content Rating Tüm yaşlar
Güncelleme 20 Ekim 2021
MOD Sınırsız Para
Android Android Simulasyon Oyunları
4,4 ( 480 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

 • Çok para kazanmak için: ana menüde ekranın sağ tarafında bulunan oka tıklayın, ardından Hediye bölümüne gidin ve herhangi bir butona tıklayın;
 • Çok fazla altın elde etmek için: herhangi bir kariyer seviyesine gidin, bir duraklama açın ve Seviyeyi Atla'ya tıklayın.
5/5 - (2 votes)

Petrolhead Para  Hileli, Yeni en gerçekçi araba sürüş deneyimini yaşa, rakiplerine birbirinden eğlenceli yarışlarda meydan okuyarak efsane ol!

PetrolHead Para Hileli: Gerçekçi ve Üst düzey grafikleri ile aradığınız sürüş deneyimini size sağlayacaktır. Asfalt üzerinde hızlı sürüş becerilerini ve drift marifetlerini yarıştır, sınırlarını zorla ve yarış pistinde efsane yarışçı olma yolunda ilerle. Görevleri tamamla, en iyi arabalara sahip ol ve dünya çapında yarışçılarla mücadele et!


TEK / ÇOK OYUNCULU
Kariyer Modu ile sürüş becerilerini geliştir. Görevleri tamamla ve garajını gittikçe büyült. Kendini farklı modlar üzerinde test et ve araç kullanma becerilerini göster! Gittikçe zorlaşan bu bölümlerde sınırlarını zorla. Farklı araçlarla ortamlara hakim ol ve sürüş yeteneklerini sergile! Dünya Çapından birbirinden Usta sürücüler ile çok oyunculu haritalarda mücadele etmeye hazır ol!

Bu Makaleyi Keşfedin

Petrolhead Apk İndir

ARABALARINI KİŞİSELLEŞTİR
Üst düzey grafik kalitesi ile tutkunu olduğunuz 80’den fazla arabaya sahip ol. petrolhead apk oyun indir club Arabalarına en uygun rengi, çıkartmaları ve geliştirmeleri seçmek için atölyeyi kullan. Diğer oyunculara hayalindeki aracı göster ve oyun keyfini katla! Birçok farklı kombinasyon arasından en iyisini sen yap ve yolların sahibi ol.

YAŞAYAN BİR ŞEHİR
Kocaman bir harita üzerindeki yan görevlerle asla sıkılma ve aracını sürebildiğin kadar sür. Keşfetmek için seni bekleyen bu kocaman haritadaki görevleri bul ve tamamla! Seçtiğin moda girmeyi beklerken özgürce aracını kullan ve eğlenceye asla ara verme!

GÖREV VE ROZET
Görevleri tamamla başarım kazan. Kazandığın başarımların kombinasyonlarına göre rozetlerini topla! Ustalaştığın alanın rozetlerini profilinde sergile! Herkes hangi konunun uzmanı olduğunu görsün!

OLAĞANÜSTÜ GRAFİKLER
Gerçekçi grafiklerle kendini tamamen yollarda hisset. Doğal ışık içeren görsel petrolhead apk hile indir dizayn ile yüksek görüntü kalitesinin tadını çıkar ve kendini tamamen bu gerçekliğin içine bırak!

SINIRSIZ ARAÇ DENEYİMİ
Arabanı gerçekçi fizikler ile istediğin gibi kullanmakta özgürsün. İstersen aracın ile drift yarışı yapabilir ve motor gücü yarıştırma etkinliklerine katılabilirsin! Bu sınırsız sürüş deneyiminde gerçek hayatta yapmak istediklerini bu oyunda yapabilirsin!

Petrolhead Oyna

GERÇEKÇİ MEKANİKLER
Gerçeğine yakın dizayn edilmiş araç mekanikleri ve fiziği ile sürüş yeteneklerini göster. petrolhead apk 2.8.0 Aracının kontrolü gerçek hayatta da olduğu gibi tamamen senin ellerinde.

Uzun süredir aradığınız açık şehir modu ve mekanik sistem artık sizinle! Şehir modu ile kurulan mekanik bir sistem içinde aşırı havalı araçlarla sınır araçları dene ve zorlu bölümlerde efsane ol. petrolhead apk 2.5.0 Seçim yaparak hızlı arabalar arasından güç gösterisi için sana en uygun aracı seç ve aşırı zorlu bölümlerde aşırı havalı araçları açık sistem ile test et!

PetrolHead Para Hileli (MOD APK, Unlimited Money), oyuncuların arkadaşlarıyla şık arabalarda sürmesi için tonlarca çevrimiçi aktiviteye sahip yenilikçi bir yarış oyunudur.

PetrolHead Para Hileli, Yarış oyunları, PC’ler, konsollar, avuçiçi oyun konsolları ve hatta mobil gibi çeşitli platformlarda ortaya çıkan oyun endüstrisinde uzun süredir var. Diğer platformlarla karşılaştırıldığında, mobil platform daha aşağı ve mesafeli görünüyor, ancak yine de gerçekçi grafiklere ve iyi geliştirilmiş oynanışa sahip birçok ünlü yarış oyununa sahip. Petrolhead Apk Android Oyun Club Böyle bir oyun, oyuncuların arabalarını kişiselleştirmeleri için birçok çekici özelliğin yanı sıra gelişmiş 3D grafikler kullanan yeni nesil bir yarış oyunu olan PetrolHead’dir. Ayrıca oyuna daha klasik ve ikonik arabalar ekleyecek, çağdan veya üreticiden bağımsız olarak bu oyun araba tutkunlarını tatmin edecek her şeye sahip olacak.

PetrolHead Para Hileli

YARIŞ OYUNLARI İÇİN EN İYİ OYUN

PetrolHead Para Hileli, Asphalt 9 gibi yeni nesil yarış oyunlarını oynadıysanız, oyundaki kontrollerinin ve özelliklerinin iyi geliştirilmiş ve detaylarla dolu olduğunu fark edeceksiniz. petrolhead apk moddroid Aynı şey bu oyun için de geçerli, ancak oyuncular için daha basit ve erişilebilir hale geliyor. Oyun, otomatik ve manuel arasında karışık bir kontrol mekanizması sunacak ve oyunculara tamamen yeni bir kontrol deneyimi sunacak. Bununla da kalmayıp oyun birçok fizik mekanizmasını da uygulayacak, ortamı gerçeğe dönüştürecek ve oyuncular oyunun tadını çıkarırken bolca eğlenecekler. petrolhead apk webtekno Oyuncular ayrıca drift ve nitro gibi diğer gelişmiş kontrol mekanizmaları ve hatta diğer profesyonel sürüş teknikleri ile tanışacaklar. Diğer yeni nesil yarış oyunlarının çoğunda, oyuncular ayrıca geniş bir araba kütüphanesine erişebilecekler.

PetrolHead Para Hileli

EN YOĞUN YARIŞA KATILIN, YARIŞIN SICAKLIĞINI HİSSEDİN

PetrolHead Para Hileli, iyi geliştirilmiş bir oynanışa sahiptir ve gelişmiş 3D grafiklerle birlikte oyuncunun ortamını daha gerçekçi hale getirir. Ayrıca oyuncu için çeşitli yarış modları ve diğer birçok aktiviteye sahiptir. Sadece oyuncuların yeni özelliklerin ve rakiplerin kilidini açtığı hikaye modu değil, aynı zamanda oyuncular yan görevler yapabilir veya haftalık etkinlik etkinliklerine katılabilirler. Ayrıca, oyuncular ayrıca, oyuncuların yeni arabaları test ettiği ve kariyerlerini kapsayabilmek ve aracı yükseltebilmek için ek gelir elde ettiği özel yarış modları aracılığıyla AI ile pratik yapabilir. petrolhead efsane arabalar apk android oyun club Her yarış modunun kendine özgü özelliği vardır, ancak hepsi oyunculara her zaman sonsuz eğlence verir. Sadece bu değil, oyuncular ayrıca çevrimiçi çok oyunculu aracılığıyla gerçek oyuncular arasındaki en sıcak yarışlara katılabilirler.

PetrolHead Para Hileli

MUHTEŞEM BİR EFSANEVİ ARABA KOLEKSİYONU

PetrolHead Para Hileli, Yarış arabası, birçok farklı şekil ve performansın yanı sıra, oyuncuların toplayıp eğlenmesi için kökenler ve diğer birçok varyasyonla gelecek. “PetrolHead”, oyuncuların oyunun ilerleyişinde yeni bir araç aldıkları veya yarış sırasında belirli bir başarıya ulaştığı bir ödül sistemi sunacak. Her arabanın hız, güç ve petrolhead apk 2.8.0 hatta oyuncunun donatabileceği özel yuva sayısı gibi özellikleri vardır. Benzersiz olan şey, her arabanın birçok farklı parçadan oluşmasıdır, bu nedenle oyuncuların her parçayı ayrı ayrı toplaması ve her araba için yükseltmesi gerekir. Oyuncu sadece parçaları yükseltmekle kalmaz, aynı zamanda renk değiştirme, jant değiştirme, spoyler, egzoz ve daha fazlasını öne çıkarmak için görünümlerini özelleştirebilir. Ayrıca ödül sistemi veya yarışları tamamlama yoluyla,

PetrolHead Para Hileli

AÇIK DÜNYA İLE OLAĞANÜSTÜ 3D GRAFİKLER

PetrolHead Para Hileli, görev tabanlı bir oyun tarzında inşa edilmemiştir, ancak oyuncular olağanüstü 3D grafiklerle oluşturulmuş geniş ve otantik bir dünyayı keşfedeceklerdir. Ayrıca şehir, yoğun yapay zeka trafiği ile hayat bulacak ve oyuncular etrafta dolaşırken yeni duygular yaratacak. Tabii ki, ortamın etkileşimi de geliştirilecek, petrolhead apk toprak koç ayrıca oyuncuların arkadaşlarıyla eğlenmesi için ortamı yok edilebilir hale getirecek. Oyunun grafikleri, oyunculara göz alıcı efektler, iyi tasarlanmış araçlar ve çok daha fazlası gibi en iyi deneyimi sunmayı vaat ediyor, böylece yarış türüyle çok fazla eğlenceye sahipler.

PetrolHead Para Hileli

ARKADAŞLARINIZLA HAREKETLİ YARIŞIN VE SONSUZ EĞLENCENİN KEYFİNİ ÇIKARIN

PetrolHead Para Hileli, oyuncuların arkadaşlarıyla veya yabancılarla hareketli yarışlara katılabileceği çevrimiçi çok oyunculu bir oyun sunacak. Çok oyunculu modda ayrıca birçok farklı yarış modu olacak ve parkur şehrin çeşitli yerlerinde konumlanacak. Tabii ki, çevrimiçi çok oyunculu aracılığıyla oyuncular yeni ödüller, şöhret ve petrolhead apk hile son sürüm hatta yeni başarılar bulmak için birçok fırsata sahip olacaklar. Gelecekte, çok oyunculu mod, oyun modları, etkinlikler, etkinlikler ve oyuncuların arkadaşlarıyla eğlenmesi için yeni haritalar gibi birçok yeni şeyle güncellenecektir.

En iyi deneyim için birinci sınıf grafiklere, iyi geliştirilmiş oynanışa ve çeşitli özelliklere sahip yeni nesil bir yarış oyunu arıyorsanız, PetrolHead sizin için mükemmel bir seçim olacaktır.

Rating

4.8

( 5 Votes )
Please Rate!
PetrolHead

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (900 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın PetrolHead : Efsane Arabalar - Zorlu Açık Şehir Ücretsiz Apk İndir

 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (2 votes)

Tüm Versiyonlar

PetrolHead
PetrolHead 3.2.0 MOD
Ekim 20, 2021 900 MB

Mod İçeriği:

Sınırsız Para

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

6 Yorumlar

 1. 3 yıl ago

  Birkaç gündür petrohead apk dosyası arıyordum. Kapsamlı bir mod çalışması var. Paylaşımınız için teşekkürler. Kasma, donma olmazsa buraya tekrar uğrayacağım 🙂

 2. 3 yıl ago

  Oynadığım en güzel araba sürüş oyunu.
  Petrolhead Apk ile daha iyi oldu

 3. 3 yıl ago

  Petrolhead Apk oyununu sayenizde keşfettim gerçekten anlattığınız gibi çok beğendim ğ

 4. 3 yıl ago

  Petrolhead Apk ile cok güzel gerçekten, araç kullanmaya bayılırım tam benlik olmuş emeğinize sağlık…

 5. 3 yıl ago

  Petrolhead Apk ile garajımda kendi renk ve tasarım arabalarımı kullanıyorum, garajımı genişletiyorum büyütüyorum. Açık şehir moduna da bayıldım, elinize sağlık

 6. 3 yıl ago

  Son zamanlarda favorim Petrolhead Apk simülasyon oyunlarının en iyisi bence bu tattişmasız

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X