Bikemap – Bisiklet Haritası ve GPS

İsim Bikemap - Bisiklet Haritası ve GPS… Bikemap - Bisiklet Haritası ve GPS is the most famous version in the Bikemap - Bisiklet Haritası ve GPS series of publisher Bikemap GmbH
Yayıncı Bikemap GmbH
Tür Navigasyon Uygulamaları
Boyut 100 MB
Versiyon 14.0.0
Mod Version 14.0.0
Total installs 1,000,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 7 Ekim 2021
MOD Premium Kiliti Açık
Android Android Navigasyon Uygulamaları
4.5 ( 842 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

 • Premium / Ücretli özelliklerin kilidi açıldı;
 • Devre Dışı Bırakılan / Kaldırılan İstenmeyen İzinler + Alıcılar + Sağlayıcılar + Hizmetler;
 • Hızlı yükleme için optimize edilmiş ve sıkıştırılmış grafikler ve temizlenmiş kaynaklar;
 • Android.manifest'ten kaldırılan Reklam İzinleri / Hizmetler / Sağlayıcılar;
 • Reklam bağlantıları kaldırıldı ve geçersiz kılınan yöntemleri çağırıyor;
 • Reklam düzenleri görünürlüğü devre dışı bırakıldı;
 • Google Play Store yükleme paketi denetimi devre dışı bırakıldı;
 • Hata ayıklama kodu kaldırıldı;
 • Karşılık gelen java dosyalarının varsayılan .source etiketlerinin adını kaldırın;
 • Premium Sekmesi kaldırıldı;
 • Analytics / Crashlytics / Firebase devre dışı bırakıldı;
 • Diller: Tam Çoklu Diller;
 • CPU'lar: armeabi-v7a, arm64-v8a, x86, x86_64;
 • Ekran DPI'ları: 120dpi, 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi;
 • Orijinal paket imzası değişti;
 • Balatan tarafından serbest bırakıldı.
5/5 - (12 votes)

Bikemap Premium Apk Sağlığınızı iyileştirmek için bisiklet sürmeyi deneyimliyor ve yolculuğunuzu kaydetmeyi ve yeni yollar keşfetmeyi düşünüyor ancak hangi uygulamayı kullanacağınızı bilmiyor musunuz? Bu yolculuk boyunca Bikemap’in yanınızda olduğundan emin olabilirsiniz . Uygulamanın bize mutlak memnuniyet ve ayrıca olumlu eleştiriler getireceğini vaat eden birçok olağanüstü ve heyecan verici özellik ile. Bu mükemmel uygulamanın yolları fethetmenize ve kendi yolculuğunuzu işaretlemenize yardımcı olmasına izin verin.

Bu Makaleyi Keşfedin

Bikemap Premium Apk

İHTİYAÇLARI KARŞILAMAK


Bisiklete binmek ve yeni yollar keşfetmek, meraklılar için mükemmel bir ilham kaynağıdır. Yeni yollar deneyimlemek, birçok harika şeyi deneyimlemek bize çok fazla neşe ve büyük ilham getirecek. Geçtiğiniz tüm yolları işaretlemek ve kendi gereksinimlerinizi karşılayan Bisiklet Haritasını hızlıca seçmek istiyorsunuz.

Orada durmakla kalmıyor, geçtiğimiz yollara ek olarak kendi başımıza daha çok yeni yollar Bikemap Premium Apk  keşfetmek ve fethetmek istiyoruz. O zaman endişelenme; uygulama, o yere giden yolu bulmanıza yardımcı olacak minyatür bir haritadır. Özel ses efektlerini kullanmak, haritaya bakmanıza değil, talimatları izlemenize yardımcı olacaktır. Yeni yollar bu haritada özetleniyor, çok etkili ve kullanışlı.

İLHAM UYGULAMASI

Aramak için çok fazla zaman harcamayın; varışınızı aramak için sesinizi kullanın. Bikemap Premium Apk Birkaç dakika içinde, oraya ulaşmanın en uygun yolunu buldunuz. Sesli navigasyonu kullanmak, yolu bulma ve görme konusunda size zaman kazandıracaktır. Her viraj, dönüş tamamen hatırlatılır, böylece arabanızı güvenle kontrol edebilirsiniz. Çevrimdışı sesli navigasyon, uzak konumlarda güvenilirdir.

Bisiklet Navigasyon Uygulamaları

Bikemap – Bisiklet Haritanız ve GPS Navigasyonu Bikemap – Bisiklet Haritanız ve GPS Navigasyonu

Temel, 3D gibi pek çok harita türü uygulanır… görüntüleme sürecinde size kısmen yardımcı olacaktır. Bikemap, bu harika şeyleri özgürce keşfedebilmeniz için size öneriler de sunuyor. Ayrıca uygulama önünüzdeki çukurlar, kayalar gibi engelleri de hatırlatır… Böylece gitmeden önce onları düşünebilirsiniz. Uygulama hızınızı her zaman en iyi şekilde güncelleyecektir.

GÜVENİLİR SEÇİM

Bikemap, modernitenin yeni bir uygulaması olarak biliniyor. Bikemap Premium Apk Hangi araca biniyor olursanız olun, dağ bisikleti veya elektrikli bisiklet… uygulamaya kolayca bağlanabilir ve sizi olmanız gereken yere en güvenli şekilde götürür. Uygulama yolunuzu bulmak için zaman kaybetmenize izin vermeyecek; yanlış bir dönüş yapmamak için her küçük yolda size rehberlik edecektir.

Hareketiniz uygulama tarafından en eksiksiz ve doğru şekilde kaydedilecektir. Kendi bisiklet sürecinizi takip edin ve belirli istatistikler halinde analiz edin. Ve özellikle, uygulama ayrıca ihtiyacınız varsa size yeterli şarj istasyonu, dinlenme yeri veya umumi tuvalet sağlar.

Bisiklet Yolu Navigasyon

Bu sayede Bikemap, doğruluğu ve dakikasına kadar hızıyla kullanıcılar üzerinde büyük bir etki yarattı. Uygulamanın kullanımı tamamen ücretsizdir ve kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılar. Bu uygulamanın yeni yollarda kendi arkadaşınız olmasına izin verin ve birçok heyecan verici şeyi keşfedin.

Yeni bisiklet rotalarını keşfetmeyi, gezinmeyi ve takip etmeyi seviyor musunuz? Bikemap Premium Apk O zaman Bikemap’i seveceksiniz. Sizin için bisiklete binmek, şehir bisikletinizle veya e-bisikletinizle keyifli bir sürüş, dağ bisikletinizle MTB parkurlarına tırmanma veya bir sonraki bisiklet maratonunuza hazırlanma anlamına gelmesi önemli değil. Dünya çapında 8 milyondan fazla bisiklet rotasıyla Bikemap’te her bisikletçi için bir şeyler var.

Ücretsiz Bikemap uygulaması, tüm bisiklet ve dağ bisikleti maceralarınızda size yardımcı olur!

GPS NAVİGATÖRÜNÜZ
Ara duraklarla A’dan B’ye güvenle gidin. Akıllı GPS navigasyonumuz, en hızlı rotayı seçme veya bisiklet yollarına ve şeritlerine öncelik verme arasında seçim yapmanızı sağlar. Ekranınıza bakmak zorunda kalmadan adım adım sesli yol tarifi almak için sesli navigasyonu açın. Yanlış bir dönüş yaparsanız endişelenmeyin; Bisiklet Haritası navigasyonu sizi güvenle yola geri getirecektir.

SİZİN RIDE TRACKER
Bikemap kullanarak Track yolculuk. Telefonunuzu, tabletinizi veya saatinizi bir bisiklet bilgisayarına çevirin (GPX ve KML desteği dahildir). Sürüş sırasında, navigasyonunuzun yanı sıra gerçek zamanlı sürüş istatistiklerini (mevcut hız, mesafe, süre, yükseklik ve ETA) göreceksiniz. Sürüş istatistikleri, zaman içindeki bisiklet etkinliğinizi takip edebilmeniz için kullanıcı profilinize kaydedilir.

Bisiklet Harita Uygulaması

BİSİKLET GÜZERGAH PLANLAYICINIZ
Size özel bisiklet rotası planlaması. Hedefinizi arayın ve rota uzunluğuna, bisiklet tipine, yüzeye ve yükselişe göre filtreleyin. Ardından sizin ve bisikletiniz için mükemmel rotayı bulmak için alaka düzeyine, popülerliğe, uzunluğa ve yükselişe göre sıralayın. Ayrıca web sitemizde rotalar planlayabilir ve bunların uygulama ile zahmetsizce senkronize edilmesini sağlayabilir, ardından izleme ve navigasyon için telefonunuzu kullanabilirsiniz.

ÇEVRİM ROTA KOLEKSİYONUNUZ
Yakınınızdaki ve ötesindeki en popüler bisiklet rotalarını ve MTB parkurlarını bulun. ABD, Kanada, Birleşik Krallık, Avustralya, Bikemap Premium Apk Almanya, İsviçre, Avusturya, İspanya, İtalya, Fransa ve daha pek çok ülkede dünya çapında milyonlarca bisiklet rotasını keşfedin. Pacific Coast Route, TransAmerica Trail, Mississippi River Trail ve çok daha fazlası gibi resmi rotalara erişin. Yol bisikleti, e-bisiklet, dağ bisikleti veya şehir bisikleti kullanmanız farketmez. Kapsamlı rota kitaplığımızla (+8M rota), ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi karşılayan bir şey bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Rota kitaplığımızı daha da büyütmek için kendi favori rotalarınızı ve parkurlarınızı Bikemap topluluğuyla paylaşın.

Bikemap – Bisiklet Haritanız ve GPS Navigasyonu Bikemap – Bisiklet Haritanız ve GPS Navigasyonu

BİSİKLET HARİTASI
Umumi tuvaletler, bisiklet park yerleri, Bikemap Premium Apk su durakları, tamir atölyeleri, bisiklet kiralama ve e-bisiklet şarj istasyonları gibi gezilerinizde önemli ilgi noktalarını (POI’ler) bulun. Topluluk raporlarımızı inceleyerek inşaat, çukurlar ve kaygan yollar gibi hoş olmayan sürprizlerden kaçının. Hala bir şey mi eksik? Rotanızdaki engelleri, tehlikeleri ve kolaylıkları bildirerek diğer bisikletçilere yardım edin. Bisiklet sürmeyi güvenli ve sorunsuz hale getirmek için bizimle birinci sınıf bir bisiklet haritası oluşturun.

BIKEMAP PREMIUM ÖZELLİKLERİ
Bikemap Premium ile eksiksiz bir bisiklet deneyimi yaşayın:

▪️ Çevrimdışı Haritalar ve Navigasyon: Bikemap Premium Apk Tüm rotaları ve haritaları çevrimdışı kullanım için kaydedin. Veri kullanımını ve dolaşım ücretlerini önlerken değerli pil ömründen tasarruf etmek için çevrimdışı gezinin.
▪️ Bisiklet Tipi Optimize Edilmiş Rota: Yol bisikletleri veya dağ bisikletleri için rotayı optimize edin. Asfaltsız bölümlerden kaçının veya yükseltilmiş MTB parkurları ekleyin.
▪️ Gelişmiş Bisiklet Haritaları: Bisikletçiler için geliştirilmiş ek harita katmanlarına (3D, Gece modu, OpenCycleMap, OpenStreetMap) erişin.
▪️ Premium destek: Yolculuğunuzu planlarken, takip ederken, gezinirken veya haritasını çıkarırken herhangi bir sorunla karşılaşırsanız arkanızdayız.

Tüm özel Premium özelliklerimizi şimdi deneyin! Deneme süresi boyunca Play Store ayarlarından istediğiniz zaman denemeyi iptal edebilirsiniz.

Herhangi bir sorunuz var mı? İstediğiniz zaman [email protected] aracılığıyla bize bildirin, mümkün olan en kısa sürede size geri döneceğiz.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Bikemap – Bisiklet Haritası ve GPS

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (100 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Bikemap - Bisiklet Haritası ve GPS Ücretsiz Apk İndir

 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (12 votes)

Tüm Versiyonlar

Bikemap – Bisiklet Haritası ve GPS
Bikemap – Bisiklet Haritası ve GPS 14.0.0 MOD
Ekim 7, 2021 100 MB

Mod İçeriği:

Premium Kiliti Açık

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X