Heroes Strike – Modern Moba & Battle Royale

İsim Heroes Strike - Modern Moba ve Battle… Heroes Strike - Modern Moba ve Battle Royale is the most famous version in the Heroes Strike - Modern Moba ve Battle Royale series of publisher WolfFun
Yayıncı WolfFun
Tür MOBA Oyunları
Boyut 110 MB
Versiyon 522
Mod Version 522
Total installs 5,000,000+
Content Rating PEGI 7
Güncelleme 15 Ekim 2021
MOD Sınırsız Altın/Mücevher
Android Android MOBA Oyunları
4.5 ( 768 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir


  • Sınırsız para
  • Sınırsız mücevher
  • Club Royale etkinleştirildi
  • Reklamlar kaldırıldı
– MOD MENÜSÜ – Sınırsız Para – Sınırsız Mücevher – Sınırsız Savaş Anahtarı – Herkesi Dondur – Düşmanlar Çimlerde Gizlenemez – Reklam Yok
F4OST tarafından değiştirildi
5/5 - (3 votes)

Heroes Strike Offline Elmas Hilesi, (MOD APK, Sınırsız Altın/Mücevher), 4v4 mekaniklerini tanıtan ve herkesi eğlendirmek için çeşitli yenilikçi oyun modlarıyla gelen yeni nesil bir MOBA’dır.

Heroes Strike – Modern Moba & Battle Royale dünyasına girerken insanlığı kurtarmak için bir kahramana dönüşme fırsatı parmaklarınızın ucunda. Bu, efsanevi nişancı serisinin en ünlü oyunlarından biridir. Çeşitli oyun modları ile oyuncuları cezbeder. Kahraman sisteminin yanı sıra, beceriler ve karakterler arasındaki dengeye de odaklanılmıştır. Özellikle, oyun size en mükemmel deneyimi sunmak için düzenli olarak yükseltilir ve geliştirilir.


Bu Makaleyi Keşfedin

Heroes Strike Offline Elmas Hilesi

Heroes Strike Offline Elmas Hilesi,

SON GÜNCELLEMEDE SİZİN İÇİN YENİ NELER VAR?

Heroes Strike Offline Elmas Hilesi, Culien, en son haber güncellemesine eklendiğinde tercih edilen özel bir kahraman karakteridir. Her ay güncelleme yapıyor, eksiklikleri gideriyor ve yeni karakter sistemleri ekliyoruz. Ayrıca beceri, savaşın zaferini veya yenilgisini belirleyen bir faktördür. Bu nedenle, beceri koleksiyonunu zenginleştirmek için sürekli olarak eklenmektedir. Özellikle, 522 sürümüyle, Ütüleme Hattı, dünya çapındaki düşmanları yenmenize yardımcı olmak için asil bir görevle tercih edilen unsurdur.

Heroes Strike Offline Elmas Hilesi,

Heroes Strike Offline Taş Hilesi

ÇEŞİTLİ SAVAŞ MODLARI

Heroes Strike Offline Elmas Hilesi, Heroes Strike oyun modu hakkında, modernliği ve trendi için birçok uzman tarafından her zaman takdir edilmektedir. Bu oyunu eğlenceniz olarak seçtiğinizde bu atış dünyasında asla geride kalmayacaksınız. MOBA 4v4 kulelerini yok etme, 12 üyeye kadar oyuncu sayısıyla Battle Royale gibi mevcut popüler modlar, vb. Sadece bu değil, oyun her ay hizmet vermek için birçok farklı ilginç oyun modunu başlatacak. ihtiyaçlarınız ve tercihleriniz.

Heroes Strike Offline Elmas Hilesi,

Heroes Strike Apk

BAŞARI VEYA BAŞARISIZLIK BECERİLERE BAĞLIDIR

Heroes Strike Offline Elmas Hilesi, Savaşı kazanmak için, ilk seçtiğinizde kahramanların doğuştan gelen becerilerinin yanı sıra, diğer önemli becerilerle de donatılması gerekir. Strateji ve eylemin mükemmel kombinasyonunun sağlam temeli budur. Her hareketinizdeki yaratıcı fikirlerin beklediğiniz sonuçları almasını sağlayabilmek için onlara beceri eklemek kaçınılmazdır.

Heroes Strike, size birçok farklı beceri sunar. heroes strike offline apk Ziyaret etmeniz ve keşfetmeniz için her zaman hazırlar. Onlar için, şampiyonluğu kazanmanıza yardımcı olmak için gizli yeteneklerinizin parlaması için bir fırsat. Saldırı, savunma, destek gibi bazı önemli beceriler… Her beceri belirli durumlarda size yardımcı olacaktır. Bu nedenle, her duruma bağlı olarak oyuncu en uygun olanı seçer.

Heroes Strike Offline Elmas Hilesi,

ATEŞLİ SİLAH TARİHİNDEKİ EN KISA UÇUŞ

Heroes Strike Offline Elmas Hilesi, Saatlerce, hatta günden güne devam eden savaşların yanı sıra, daha kısa maçlar için Heroes Strike vardı. Özellikle, bu maçlar sadece 4 dakika sürdü. Çok fazla boş zamanı olmayan ama yine de bu hayatta kalma nişancı türü konusunda tutkulu olan meşgul oyuncular için son derece kullanışlı ve idealdir. Ya da bazen hareket halindeyken de savaşmak için askere yazabilirsiniz.

Heroes Strike Offline Elmas Hilesi,

Heroes Strike Offline Mod Apk

BÜYÜK KAHRAMAN KARAKTERLERİ KOLEKSİYONU

Heroes Strike Offline Elmas Hilesi, Bu süper kahraman dünyasına adım attığınızda oyun modu ve çeşitli becerilerin yanı sıra keyifle oynayabilir ve size en uygun kahraman karakterlerini seçebilirsiniz. Burada size büyük bir kahraman koleksiyonu sunuyoruz. Her kahraman karakterin, kendisinden başka kimsenin sahip olamayacağı kendine has özellikleri vardır. heroes strike offline android oyun club Eşsiz yeteneklerinin yanı sıra benzersiz saldırıları sayesinde de üzerinizde güçlü bir izlenim bırakıyorlar.

Heroes Strike Offline Elmas Hilesi,

YENİ ARENA İLE BİRLİKTE DEĞİŞEN BİR HARİTA SİSTEMİ VAR

Heroes Strike Offline Elmas Hilesi, Şu anda Heroes Strike, kolaydan zora seviyeye karşılık gelen yüksekten düşüğe toplam 9 rütbeye sahiptir. Bu 9 sıra 9 farklı arenayı temsil ediyor. Her rütbe için kilidi açarak tamamen yeni bir arena dünyasına gireceksiniz. Antrenmandan mücadeleye her arenada daha özel, yepyeni bir haritayla geliyor. Savaş, stratejiler önerdiğiniz, becerileri ve eylemleri seçtiğiniz haritayla resmen başlar.

Heroes Strike Offline Elmas Hilesi,

Heroes Strike Apk Hile Elmas Hilesi

AYLIK ETKİNLİKLER

Heroes Strike Offline Elmas Hilesi, Her geçen ay, spor etkinlikleri ve turnuvalar aracılığıyla bu sanal dünyada erişiminizi genişletmek ve dünyadaki birçok oyuncuya meydan okumak için daha fazla fırsatınız olacak. heroes strike apk android oyun club Bu, uluslararası arenada becerilerinizi ve prestijinizi sergilemeniz ve kendinize onur getirmeniz için bir fırsattır. Aynı zamanda, paranın mutlaka satın alamayacağı değerli ödülleri hazinenize geri getirirsiniz.

UNUT VE EĞLENCEYLE SAVAŞ

Heroes Strike Offline Elmas Hilesi, Bir lonca kurarken ve diğer loncalara meydan okurken oyun her zamankinden daha heyecanlı ve heyecanlı olacak. Arkadaşlarınızı bu önemli savaşa katılmaya davet edebilirsiniz. heroes strike apk dayı Bir loncada, her üye kendine özgü bir güce sahip farklı roller ve görevler üstlenecek. Ancak, her zaman birbirine bağlıdırlar ve rakiplerini adını duyduklarında ürperten yenilmez bir birlik yaratırlar.

Rating

5

( 1 Votes )
Please Rate!
Heroes Strike – Modern Moba & Battle Royale

No votes so far! Be the first to rate this post.
Apk İndir (110 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Heroes Strike - Modern Moba ve Battle Royale Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (3 votes)

Tüm Versiyonlar

Heroes Strike – Modern Moba & Battle Royale
Heroes Strike – Modern Moba & Battle Royale 522 MOD
Ekim 15, 2021 110 MB

Mod İçeriği:

Sınırsız Altın/Mücevher

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X