Librera PRO – Kitap okuyucu ve PDF

İsim Librera PRO - Kitap okuyucu ve PDF (r… Librera PRO - Kitap okuyucu ve PDF (reklamsız) is the most famous version in the Librera PRO - Kitap okuyucu ve PDF (reklamsız) series of publisher Librera
Yayıncı Librera
Tür Kitap Uygulamaları
Boyut 14.8 MB
Versiyon 8.3.137
Mod Version 8.3.137
Total installs 50,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 3 Ekim 2021
MOD Ücretsiz Premium
Android Android Kitap Uygulamaları
4.4 ( 696 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

5/5 - (3 votes)

Librera Pro Apk Telefonunuzdaki en popüler dosya biçimlerini biçimlendirebilecek bir uygulamaya mı ihtiyacınız var? Kullandığınız uygulamalar çok karmaşık ve çok yönlü değil mi? Başınız beladaysa ve telefonunuzda her yere götürebileceğiniz çok yönlü bir uygulamaya ihtiyacınız varsa, Librera Reader tam size göre. Bu, Librera tarafından oluşturulan son derece kullanışlı bir uygulamadır. Piyasada bulunan en yaygın belge türlerini okuma ve biçimlendirme ana işlevi ile Librera Reader, belgeleri her yerde ve her zaman güvenli bir şekilde düzenlemenize ve okumanıza yardımcı olabilir. Bununla da kalmayıp, “Librera Reader”ın rahatlığıyla, beraberinde getirdiği bol miktarda bilgi kaynağının keyfini çıkarmanın yanı sıra, rahat ve keyifli anlar bulacaksınız.

Bu Makaleyi Keşfedin

Librera Pro Apk

Özellikleri

Librera Reader’ın PDF (ofis çalışanları için son librera pro book reader derece gizli ve son derece tanıdık bir dosya formatı), EPUB veya EPUB3 (piyasadaki en popüler e-kitap formatı, hemen hemen hepsi) gibi profesyonel e-kitap dosya formatlarını okuyabildiği zaman son derece çok yönlü olduğu söylenebilir. akıllı cihazlar veya profesyonel okuyucular bu tür e-kitabı destekleyecektir); MOBI (eski fakat geliştirilmiş ve geliştirilmiş bir OEB formatıdır, bu EPUB gibi açık bir format değildir, dolayısıyla yaygın olarak kullanılmamaktadır); AZW ve AZW3, yalnızca ünlü Amazon’a ait olan iyi bilinen iki e-kitap formatıdır. Her iki biçimin de yapabileceği yetenek,Librera Pro Apk  MOBI biçimine benzer ve Amazon’un biçimi, hem video hem de ses içeren son derece iyi e-kitap dosyalarını da destekler. Ayrıca kullanıcıların bu uygulamada karşılaşabilecekleri bir diğer e-kitap formatı da IBA’dır.

Bu oldukça popüler bir kitap formatıdır ve Apple’ın iBooks Author uygulaması tarafından geliştirilmiştir. Bununla birlikte, IBA, iBooks Author’da yazılmış kitaplarla oldukça gelişmiş bir e-kitap formatıdır, ancak programlama kodunun önündeki belirli engeller nedeniyle IBA, diğer pek çok platformda yaygın olarak kullanılmamaktadır. Ve bu uygulamada Librera Pro Apk desteklenen DjVu, FB2, FB2 zip, TXT, RTF, CBR, CBZ, HTML, XPS, MHT gibi pek çok ender e-kitap formatı var… “Librera Reader” birkaç uygulamadan biri denilebilir. mobil uygulama pazarında mevcut olan en e-kitap dosya biçimini destekleyenler. Yalnızca e-kitap dosyalarını okumayı durdurmakla kalmaz, aynı zamanda bu çok yönlü uygulama, indirdiğiniz hemen hemen her dosyanın içeriğine müdahale etmenize olanak tanır. Bu özellikle, kullanıcılar metin dosyalarını düzenleyebilir, sayfaları yer imlerine ekleyebilir veya önemli içeriği not edebilir. Yabancı dil kullanan belgeler için,

Librera Pro Mod Apk

Veri dosyasında bulunan her şeyi kolayca anladıktan sonra, bu kullanışlıLibrera Pro Apk  uygulama, TTS Engine sistemi ile eller serbest olduğunuzda da size okuyabilir. Bu, kullanıcıların anadili konuşanların standart ve en yaygın telaffuzunu duymalarına yardımcı olan kullanışlı bir özelliktir. Ve beklenmedik bir şekilde yoğun bir işiniz varsa, uygulamadan çıkmanız gerekir, daha sonra geri döndüğünüzde, uygulama okumakta olduğunuz noktayı hatırlayacak, kullanıcı okuduğu yeri tekrar aramak zorunda kalmayacak. Ayrıca bu uygulamanın belge arama sistemi de oldukça verimli çalışmaktadır. Çok fazla e-kitap verisi olan ve bilgileri hemen yönetemeyen veya bulamayan kullanıcılar için, uygulamada yerleşik arama işleviyle, e-kitap formatındaki dosyanın adını görev çubuğuna yazmanız yeterlidir. Arama motoru, her şey hızlı ve neredeyse Librera Pro Apk anında görünecektir.

Kullanıcılar bu işlevi veri dosyalarında da kullanabilir. Özellikle, belgede belirli bir bilgiyi hızlı bir şekilde bulmak için, bulmak istediğiniz anahtar kelime arama çubuğuna girmeniz yeterlidir, o anahtar kelimeyi içeren bilgiler hemen telefon ekranında görünecektir. Ve görmezden gelemeyeceğiniz son özellik, son derece iyi müzik dosyalarını okuma yeteneğidir. Sözleri ve tabloları olan bir müzik dosyanız varsa, Librera sizi özelleştirilebilir hızda kaydırma yeteneği ile bütünleştirecektir. Ve görmezden gelemeyeceğiniz son özellik, son derece iyi müzik dosyalarını okuma yeteneğidir. Sözleri ve tabloları olan bir müzik dosyanız varsa, Librera sizi özelleştirilebilir hızda kaydırma yeteneği ile bütünleştirecektir. Ve görmezden gelemeyeceğiniz son özellik, son derece iyi müzik dosyalarını okuma yeteneğidir. Sözleri ve tabloları olan bir müzik dosyanız varsa, Librera sizi özelleştirilebilir hızda kaydırma yeteneği ile bütünleştirecektir.

Librera Reader Pro

Arayüz ve kullanım

Genel olarak, Librera Reader’daki arayüz oldukça iyi optimize edilmiştir. Tüm e-kitaplarınız bir ızgarada düzenlenmiştir. Sık kullanılan klasörleri özelleştirebilir ve en üstteki listeye yeniden düzenleyebilir veya Librera Reader’ın sizin için sıralamasına izin verebilirsiniz. Ayrıca belgenin boyutu da beğeninize göre özelleştirilebiliyor, bu tasarım kullanıcılara uygulama deneyimi sırasında kolaylık ve rahatlık sağlıyor. Sadece bu değil, aynı zamanda bu harika uygulama, Librera Pro Apk uygulama arayüzünü özelleştirmenize de olanak tanır.

Şu anda, bu uygulama Gündüz modu da dahil olmak üzere 2 modda özelleştirmenize izin verir – her şey aydınlatılır, belge dosyası beyaz bir arka plan üzerinde vurgulanır, renkler iyi kalitede doygun hale getirilir; ve Gece Modu – bu modla, uygulamanın arayüzü karanlık olarak değiştirilir veya filtre mavi ışığı en aza indirerek kullanıcılara gözleri korumak için yeterli sarı ışık verir. Librera Reader’ın kişiselleştirme yeteneğinin oldukça yüksek olduğu söylenebilir. Meşgulseniz ve görevlerle ilgili belgeleri iyi yönetmeniz gerekiyorsa ve ayrıca yüksek kullanılabilirlik sağlayan bir uygulamaya ihtiyacınız varsa, bu, telefonunuza indirmek için mükemmel bir uygulamadır.

Librera Pro Apk Download

PRO Librera Reader, PDF, EPUB, EPUB3, MOBI gibi en popüler belge Librera Pro Apk biçimlerini destekleyen kolay bir ve yüksek düzeyde yapılandırılabilir okuma uygulaması ‘dir. , DjVu, FB2, FB2.zip, TXT, RTF, AZW, AZW3, CBR, CBZ, HTML, XPS, MHT ve daha fazlası.
Librera, basit, güçlü arayüzüyle doküman okumayı gerçek bir zevk haline getirir. Librera’de benzersiz bir otomatik kaydırma, elle kullanılmayan müzik modu bile var.

Librera’nin temel özelliklerinden bazıları şunlardır:✓ İsteğe bağlı ve yapılandırılabilir listelerle kolay belge keşfi:
● Otomatik Tarama (kullanıcı tarafından seçilen klasörlerle)
● Gözat (bir uygulama içi dosya gezgini ile)
● Yeni (ilerleme yüzdesi çubuğu ile)
✓ Yer imleri, açıklamalar librera pro apkpure ve hızlı atlama içerikleri için destek
✓ Bireysel olarak yapılandırılabilen Gündüz ve Gece modları
✓ Birçok popüler çevirmen ve çevrimdışı sözlükler için destek
✓ Dikey kaydırma kilidi✓ Belgelerin otomatik ortalanması✓ Çift sayfalı belgelerin tek sayfalı görünümü
✓ Ayarlanabilir kaydırma hızı ile müzik modu
✓ Sesli okuma özelliği (TTS Motoru veya “konuşma metni” ile)
✓ Hızlı ve kolay belge araması
✓ Birden çok belgede kelime arama
✓ Çevrimiçi belge biçimi dönüştürme
✓ Doğrudan arşivlerden dosyaların açılması (.zip)
✓ Sağdan sola dil desteği (Tay Dili, İbranice, Arapça, vb.)
✓ Durduğunuz yerden okumaya devam edin
✓ Çok, çok daha …..

Librera Pro Apk Mod

Librera Reader ile, hangi formatları dahil Librera Pro Apk edeceğinizi ve hangi klasörleri tarayacağınızı belirleyerek tüm belgelerinizin bakımlı kitaplıkları oluşturabilirsiniz.
Tüm belge koleksiyonları bir liste veya ızgara modelinde görüntülenebilir.
Dokümanlar, boyut ayarlanabilir küçük resim kapakları ve ayrıntılı açıklamalarla kolaylıkla tanımlanır.
Kitaplığınız yola, ada, boyuta veya tarihe göre sıralanabilir ve belirli belgeleri veya belge gruplarını bulmanıza yardımcı olacak bir filtre bulunur.

Okurken, belgeler dikey yalnızca kaydırma moduna kilitlenebilir librera pro android ve sayfaya veya ekran döndürmeye ayarlanabilir.
Metin yeniden akıtılabilir ve açıklama eklenebilir. Ses tuşları kaydırma ve kişiselleştirilmiş arka planlar için yapılandırılabilir.
Alıntılar, internette tercüme edilebilir, paylaşılabilir, kopyalanabilir ve aranabilir.

Özellik listesi, devam ediyor!

Ancak PRO Librera Reader’ı gerçekten takdir etmenin tek yolu PRO Librera Reader kullanmaktır.
Önce özgür, reklam destekli sürümünü deneyin ve kendiniz karar verin; Hayal kırıklığına uğramayacaksın.
Emin olduğunuzda, daha fazla geliştirmeyi desteklemek için, lütfen PRO lisansına sahip bir reklam ücretsiz satın alabilirsiniz.

Diğer Bir E-Book Reader Okuyucu İçin Buradan Ulaşabilirsiniz: FullReader

Rating

1

( 1 Votes )
Please Rate!
Librera PRO – Kitap okuyucu ve PDF

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (14.8 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Librera PRO - Kitap okuyucu ve PDF (reklamsız) Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (3 votes)

Tüm Versiyonlar

Librera PRO – Kitap okuyucu ve PDF
Librera PRO – Kitap okuyucu ve PDF 8.3.137 MOD
Ekim 2, 2021 14.8 MB

Mod İçeriği:

Ücretsiz Premium

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X