Guru Maps Pro – Çevrimdışı Haritalar ve Navigasyon

İsim Guru Maps Pro - Çevrimdışı Harita… Guru Maps Pro - Çevrimdışı Haritalar ve Navigasyon is the most famous version in the Guru Maps Pro - Çevrimdışı Haritalar ve Navigasyon series of publisher Evgen Bodunov
Yayıncı Evgen Bodunov
Tür Navigasyon Uygulamaları
Boyut 93 MB
Versiyon 4.9.3
Mod Version 4.9.3
Total installs 10,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 7 Ekim 2021
MOD Tam Sürüm Ücretsiz
Android Android Navigasyon Uygulamaları
4.5 ( 730 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

Rate this post

Guru Maps Pro Apk  , sık seyahat eden kişiler için bir harita uygulamasıdır ve Google Play’deki diğer harita uygulamalarından çok daha fazla harika özelliğe sahip olacaktır. İnternetin olmadığı her yerde, her zaman size destek olabilecek bir harita uygulaması arıyorsanız, bu uygulama sizin için en iyi arkadaştır. Yalnızca çevrimdışı çalışmakla kalmayacak, aynı zamanda kullanıcıların hedeflerine hızla ulaşmalarına veya çevrelerini kavramalarına da yardımcı olacak.

Bu Makaleyi Keşfedin

Guru Maps Pro Apk

Arayüz

Uygulama son derece dikkat çekici, kullanımı kolay tasarlanmış bir kullanıcı guru maps pro mod apk arayüzüne sahip olup, özenle tasarlanmış ancak ayrıntılı işlev düğmelerine sahiptir. Ayrıca, ilk kullandığınızda size en iyi kullanıcı deneyimini yaşatacak bir kılavuzla birlikte gelir. Ayrıca uygulama, kullanıcıların farklı konumlardaki seyahatlerinin durumunu takip etmeleri için akıllı bildirimlere sahip olacak. Bu uygulamanın kullanıcı arayüzü, kullanıcıların keşfetmesi için başka birçok özel ve çekici özelliğe de sahiptir. Ayrıca, kullanıcılar için yeni özellikleri ve arayüz ayarlarını düzenli olarak güncelleyecektir.

Harita

Bu uygulamadaki harita, her biri kullanıcıların yukarıdan aşağıya bir görünümle Guru Maps Pro Apk belirli bir alanı yakalamasına olanak tanıyan farklı görüntü türlerine bölünmüştür. Her görüş açısının ayrı bir özelliği vardır ve mimariyi kaldırabilir ve yalnızca gerekli yolu görüntüleyebilir veya kullanıcıların yerel konumu yüksek tanımlı olarak görmelerine yardımcı olabilir. Tüm dünyayı kapsayabilen bir harita ile kullanıcılar, ihtiyaç duydukları yerleri bulabilir veya tam yönü bulmak için kullanabilirler. Bu özellik, kullanıcıların navigasyonda en iyi deneyimi yaşaması ve kullanması için başka işlevlere de sahip olacaktır.

Çevrimdışı mod

Bu uygulamanın en göze çarpan özelliği; kullanıcıların internetin çalışmasına gerek guru maps pro 4pda kalmadan haritayı her zaman, her yerde kullanmalarına olanak tanır. Ancak, kullanıcıların kullanabilmek için belirli bir konumun haritasını önceden indirmeleri gerekir. Bu özellik sık sık birçok yerde seyahat edenler için çok uygundur. Roma, İngiltere, Fransa vb. gibi belirli bir alanı önceden indirin ve hareket halindeyken kullanabilirsiniz. Ancak kullanıcının bulunduğu yere göre her ülkenin dosya boyutu değişecektir. Kullanıcının seyahat konumu ne kadar büyük olursa, indirme kapasitesi o kadar büyük olur, bu nedenle kullanıcıların indirmeden önce yine de düşünmesi gerekir.

Navigasyon İndir

Çevrimdışı modda, kullanıcılar internete ihtiyaç duymadan navigasyon özelliklerini kullanmaya devam edebilir. Guru Maps Pro Apk Bağlantıyı kaybetmeden önce, yalnızca kullanıcı haritayı indirdikten sonradır. Akıllı arama veya navigasyon cihazı yine de rahatça kullanılabilir, sadece gerekli konumu girin, uygulama sizi oraya yönlendirecektir. Uygulama ayrıca, bulunduğunuz yerleri yakalamak için geçmişe yaptığınız yolculuğu da kaydedecektir. GPS, Navigasyon veya İlgilenilen Nokta gibi özelliklerin tümü çevrimdışı moddayken serbestçe kullanılabilir.

Guru Maps Pro Apk

Senkronizasyon

Uygulama ayrıca kullanıcı verilerini tek bir hesapla diğer cihazlarla senkronize eder. guru maps pro free Kullanıcılar bu uygulamayı birçok farklı cihazda kullanabilirler. Ayrıca, kullanıcıların akıllı saatlerle bağlantı kurmasına da olanak tanır ve kullanıcılar, tanıdık olmayan topraklarda hızla hareket eder. Senkronizasyon ayrıca, kullanıcıların diğer aile üyelerinin etkinliklerini kolayca takip etmelerine ve belirli konumlarını yakalamalarına yardımcı olacaktır.

Akıllı ve üstün özelliklere sahip bir harita uygulaması arıyorsanız, bu uygulama mükemmel bir seçim olacaktır. Guru Maps Pro Apk Daha. Ayrıca seyahat ederken ve İnternet bağlantınız olmadığında da kullanışlı olacaktır.

Guru Maps, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli farklı harita kaynaklarına sahip çok işlevli bir navigasyon uygulamasıdır: Guru Maps Pro Apk uydu, topo, manzara, deniz haritaları, çevrim ve yürüyüş çevrimiçi haritaları. Uygulama, arazi sürüşü ve rekabet, motosiklet ve 4×4 ralli yarışları için mükemmeldir.

ÇEVRİMDIŞI VEKTÖR HARİTALARI
• Tüm dünyayı kapsayan, şaşırtıcı derecede ayrıntılı, yüksek kaliteli haritalar.
• OpenStreetMap.org verilerine dayanır ve çok az yer kaplar.
• En hızlı vektör haritası, en eski cihazlarda bile mükemmel şekilde çalışır.
• Harita, en son düzeltmeler ve eklemelerle aylık olarak güncellendi.
• Ayarlanabilir etiket boyutu – haritalardaki büyük etiketler, sürüş sırasında son derece kullanışlıdır.
• Haritada şu anda hangi nesnelerin görünür olduğunu seçin.

Guru Maps Pro Apk

ÇEVRİMDIŞI NAVİGASYON
• Rota bulma, Guru Maps Pro Apk GPS izleme kaydı ve yol noktası işaretleme için el tipi GPS navigatörüne en iyi alternatif.
• Çevrimdışıyken bile 9 dilde sesli talimatlarla adım adım yol tarifi.
• Seyahat yolunuz için mükemmel en kısa rotalar – sürüş, bisiklete binme, rotanın bazı Guru Maps Pro Apk bölümlerinden (ücretli yollar, otoyollar, feribotlar, asfaltsız yollar, tepeler, merdivenler) kaçınma olasılığı ile yürüyüş.
• Bir dönüşü kaçırırsanız, otomatik yeniden yönlendirme sizi yolunuza geri döndürür veya hedefinize giden yeni bir rota bulur.

ÇEVRİMDIŞI ARAMA
• İnanılmaz hızlı – sonuçlar siz yazarken anında görünür.
• Adrese, nesne adına, kategoriye ve hatta GPS koordinatlarına göre çeşitli şekillerde arama yapın.
• Aynı anda birden fazla dilde arama yaparak aramayı hiç olmadığı kadar kolaylaştırır.

SENKRONİZASYON
• Aynı hesapla yetkilendirildikleri sürece, verilerinizi birden fazla iOS/Android guru maps pro android cihaz arasında sorunsuz bir şekilde senkronize edin.
• Kaydedilen yerler, kaydedilen GPS izleri ve oluşturulan rotalar gibi tüm veriler, her iki işletim sistemi platformunda da tüm cihazlarınızda senkronize edilecektir.

DESTEKLENEN DOSYA FORMATLARI:
.GPX, .KML, GPS izleri, yer imleri ve rotalar için
.KMZ , .MS , özel harita kaynakları için .XML
, çevrimdışı tarama haritaları için .SQLiteDB, .MBTiles,
vektör bindirmeleri için .GeoJSON ve MapCSS.

Arka planda çalışan GPS’in sürekli kullanımı pil ömrünü önemli ölçüde azaltabilir.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Guru Maps Pro – Çevrimdışı Haritalar ve Navigasyon

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (93 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Guru Maps Pro - Çevrimdışı Haritalar ve Navigasyon Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

Guru Maps Pro – Çevrimdışı Haritalar ve Navigasyon
Guru Maps Pro – Çevrimdışı Haritalar ve Navigasyon 4.9.3 MOD
Ekim 7, 2021 93 MB

Mod İçeriği:

Tam Sürüm Ücretsiz

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X