LunaM:Ph

İsim LunaM:Ph … LunaM:Ph is the most famous version in the LunaM:Ph series of publisher SOULGAMES Inc
Yayıncı SOULGAMES Inc
Tür Rol Oyunları
Boyut 52 MB
Versiyon 1.0.584
Mod Version 1.0.584
Total installs 100,000+
Content Rating Everyone 10+
Güncelleme 22 Ekim 2021
MOD Hız Hilesi
Android Android Rol Oyunları
4.1 ( 78 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

  • MENÜ MODU
  • Saldırı hızı çarpanı [x1 – x5]
  • Hareket hızı çarpanı [x1 – x5]
  • Oyun Oynamak için VPN PH'a ihtiyacınız var
5/5 - (1 vote)

LunaM Ph Mod Apk, Güzel grafiklere ve sonsuz eğlenceye sahip bir rol yapma oyunu mu arıyorsunuz? O halde günümüzün en popüler rol yapma oyunu LunaM: PH’ı kaçırmayın . Bu güzel ve gizemli chibi dünyasında saatlerce süren yoğun eğlence ve eğlencenin tadını çıkarın. Devasa açık dünyada istediğinizi yapma seçeneği. Sürprizlerle dolu bu oyunda görevleri tamamlayın ve sıkı bir şekilde savaşın. Bu oyunun rüzgar yaptığını hemen öğrenelim.

Bu Makaleyi Keşfedin

LunaM Ph Mod Apk

LunaM Ph Mod Apk


OYUN AÇIKLAMASI

LunaM Ph Mod Apk, PH, SOULGAMES Inc tarafından sağlanan ve geliştirilen, şimdiye kadar bileceğiniz benzersiz dövüş ve rol yapma oyunudur. Modern teknolojik çağa paralel olarak insanların, sihrin ve garip yaratıkların bir arada yaşadığı animasyonlu bir fantezi dünyasında yer almaktadır. Oyunun görevlerinde heyecan verici bir hikaye ortaya çıkacak.

Bu oyun, benzersiz güzel grafikler, güzel dövüşler, çekici özellikler ve benzersiz karakterlerle, lunam ph apkpure muazzam gücün beş renkli uçuş taşı üzerinde savaşan bir yarış hikayeleri dünyasıdır. Sonuç olarak, size sonsuz eğlenceli bir oyun verecektir.

LunaM:Ph

OYUN ÖZELLİKLERİ

LunaM Ph Mod Apk, Geliyor: Ph, sınırlamalar hakkında endişelenmeden, sıkılma endişesi duymadan farklı içerikleri deneyimleme özgürlüğüne sahip olacaksınız. Son derece kullanışlı otomatik görev özelliği, karakterinizin giderek daha fazla yükseltilmesini ve daha güçlü olmasını sağlayacaktır. Birbirinden güzel kostümler ile karakterinizi özgürce şekillendirebilirsiniz. Mağazada sizin için farklı kıyafetler mevcut – karakterinizi süslemeniz için yüzlerce binek, sevimli evcil hayvan. lunam ph apk mod Dekorasyon konusunda iyi değilseniz endişelenmeyin, sayısız benzersiz kombinasyon ile kendi tarzınıza ve kişiliğinize göre özgürce seçim yapabilirsiniz. Bu oyundaki stile ve benzersiz yaban kıyafetlerine hayran kalacaksınız.

LunaM Ph Mod Apk, Çok oyunculu oynarken daha güçlü olacaksınız. Diğer oyuncularla takım kurun ve birlikte savaşmak için bir takım oluşturun. Ayrıca takımınızla oynarken deneyim puanları da kazanıyorsunuz. lunam ph guide Deneyim puanlarınızı ikiye katlama ve nadir eşyalar elde etme özelliklerini unutmayın. Ayrıca benzersiz özellikleri kullanarak çeşitli isteğe bağlı aksesuarların madenciliğini yapabilir ve üretebilirsiniz. Sadece orada durmakla kalmayacak, LunaM:Ph beklemediğiniz birçok ilginç özelliğe sahip olacak, keşfetmek için şimdi katılın.

LunaM Ph Mod Apk

OYUN NASIL OYNANIR

LunaM Ph Mod Apk, Tıpkı diğer rol yapma ve dövüş oyunlarında olduğu gibi, oyunun başında ilk olarak kendi karakterinizi seçmeniz gerekecek. Bu bölümde bir karakterin kişiliğini ve o karakter için bir kıyafet seçeceksiniz. Her karakterin kişiliğinin farklı silahları, yetenekleri ve görevleri olacaktır. lunam ph mod apk unlimited money Bu yüzden karakterinizi seçmeden önce makul bir strateji belirleyin.

Oyunun oynanışını anlayabilmek ve ardından oyun için makul stratejiler bulabilmek için en basit şey, verilen görevleri tamamlamaktır. Arsa, görevler ile kademeli olarak açıldığından, görev yerlerine gidin ve tamamlayın. lunam ph coupon code Düşündüğünden daha fazlasını alacaksın. Göreviniz, eğitmenler tarafından size verilen görevi takip etmek için yoldaki canavarları veya garip yaratıkları yok etmektir. Saldırıları kullanacak ve sağlık sütunları düşene ve tamamen boşalana kadar onlara zarar vereceksiniz; bir ödül alacaksınız.

LunaM Ph Mod Apk

EĞLENCE BİR OYUN

LunaM Ph Mod Apk, Bu oyunda oyuncuları en çok cezbeden bir neden, temel sınıflar ve melez sınıflar da dahil olmak üzere birçok farklı sınıfın seçtiğiniz ırklara bağlı olmasıdır. Bu oyunla, yol boyunca tanıştığınız dünyanın dört bir yanından oyuncular olan karakterlerle etkileşime girmenize izin verilir. Onlarla sohbet edin veya işbirliği yapın, ne isterseniz yapın.

Bu oyunun grafikleri büyüleyici ve takdir edilmektedir. Chibi çizgi film görüntüsü benzersizdir ve günümüzde rol yapma ve dövüş oyunlarında bulunması son derece zordur. Her saldırı için güzel teknikler, lunam ph apk oyuncu için gerçek bir tazelik hissi yaratır: hoş ışıklandırma, güzel animasyonlar ve sevimli ve keskin çizimler. Ses melodik, hoş ve hatta eğlencelidir. Genel olarak görüntü gerçekten klas bir oyun yaratıyor.

LunaM Ph Mod Apk, Bu eşsiz rol yapma oyunu hakkında daha fazla bilgi sahibi olmanız için yukarıdaki açıklamalardan bazıları gerekli olabilir. LunaM’de heyecan verici ve güzel, rüya gibi dünyayı keşfedin: Doktora Kaliteli ses ve görüntü, bir masal diyarının fantezisini ve son derece sessizliği getirerek oyuncuları bir rahatlama ve konfor alanına getirin. Bu, şimdiye kadar oynayacağınız en iyi rol yapma oyunlarından biri olacak.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
LunaM:Ph

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (52 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın LunaM:Ph Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (1 vote)

Tüm Versiyonlar

LunaM:Ph
LunaM:Ph 1.0.584 MOD
Ekim 22, 2021 52 MB

Mod İçeriği:

Hız Hilesi

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X