Potion Punch 2 Sınırsız Para Hileli Mod Apk

İsim Potion Punch 2: Cooking Quest … Potion Punch 2: Cooking Quest is the most famous version in the Potion Punch 2: Cooking Quest series of publisher Monstronauts Inc
Yayıncı Monstronauts Inc
Tür Oyun Makinesi Oyunları
Boyut 73M
Versiyon 2.3.4
Mod Version 2.3.4
Total installs 1,000,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 19 Nisan 2022
Android Android Oyun Makinesi Oyunları
4.5 ( 530 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

Rate this post

Potion Punch 2 Sınırsız Para Hileli Mod Apk, günümüz modern dünyasında insanları ilgilendiren birçok konu vardır ve bunlardan biri de insanların iyi yaşamaları ve iyi yaşamaları gerektiğidir. Birçok insan diyetleri veya fiziği ile ilgileniyor mu? Egzersiz yapmak veya uygun bir diyet planı hazırlamak için çok zaman harcarlar. Bu gün ve çağda bile, insanlar kendilerine ve her şeye dikkat ettiler. Birçok fast food şirketinin özel bir avantajı olduğu kadar, insan sağlığını etkileyen birçok dezavantajı olduğu için ileri teknoloji çağı doğdu.

Potion Punch 2 Sınırsız Para Hileli Mod Apk
Potion Punch 2 Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Mad Fut Sınırsız Para Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.


Bu tür fast food üretimi, dünyanın durumunu kötüleştiren uzun vadeli çevresel sonuçlara da sahiptir. Bunları anlayan spor yayıncıları, oyunlarında yemek pişirme konusunu temiz tuttular. Monstronauts Inc. yayıncısından Pong Punch 2: Fantasy Cooking Adventures gibi pek çok oyun gün geçtikçe gelişti ve insanlara önemleri ve pratiklikleri için teşekkür ediyor.

Bu Makaleyi Keşfedin

Eğlenceli Fantezi Pişirme Özellikleri

Potion Punch 2, daha önce hiç duymadığınız basit yemek pişirme oyunlarından tamamen farklı yemek pişirme hikayesini anlatıyor – her seferinde ortaya çıkan birçok yeni şeyle Potion Punch2 dünyasına bir macera. Doctor, Alchemist, Nurse, Salpsis gibi oyuncuların seçebileceği çeşitli karakterler vardır, her karakterin seçim yapıldığında oyuncuların bileceği bireysel bir hikayesi vardır. Oyun, ekrandaki bildirimler aracılığıyla oyunculara kolay talimatlar sunar; Bu tür talimatlar, karakteri doğru yönde yönlendirecek ve macera için uygundur. 

Dünyadaki Potion Punch 2’nin konumu ve konumu da barlardan ve çiftler için romantik restoranlardan çok farklı, ilk mağazaya ait olacak, insanların daha değerli eşyaları değiş tokuş edebilmeleri için bir stok mağazasına entegre edilecek. Tüm istekleri yerine getirdiğinizde bu tür hediyeleri arayabilirsiniz. Müşterilerden ve oyun sistemlerinden, her mevsimde bir uzman görebilir ve onlara nasıl yemek pişirileceği konusunda tavsiyelerde bulunabilirsiniz, oyuncular her ülkede yeni yerleri ziyaret edebilir.

Potion Punch 2 Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Benzersiz Karakterlerin Büyüyen Bir Parçası

Bir yol, yeni bir yemek yapmak için yiyecekleri ve baharatları karıştırmaktır. , Mağazaya kar elde etmek için tüccarlara yüksek fiyatlarla sat, oyunun bu versiyonu ölçeklenebilirliği ile daha da şaşırtıcı, bir beceri kitabı veya dağınık yapboz parçaları gibi, oyuncunun düzenlediği veya renksiz bir tane.

Kitap gibi, bekleyen oyuncu içinde bireysel kişisel renkler alır ve çizer. Oyuncular, binlerce renkli ve lezzetli yemek yaratmak için karakterleri somutlaştırır. Müşteriler her zaman klişelere değil, cesur bireysel renklere sahip restoranları seçerler.

Müşteriler, yaptığınız harika yemekler için daha fazla gelecek ve yönettiğiniz restoranların düzenli müşterileri haline gelecekler. Oyunun konfigürasyonu ayrıca oyunculara en rahat eğlenceyi verir ve daha fazla yeni deneyim öğrenir.

Stratejik Yükseltmeler ve Dekorasyonlar

Oyun sandığınız kadar kolay değil ama sürekli değişiyor, arkadaşlarınızla birlikte keşfedebilmeniz için yeni topraklar açılıyor. Yeni alanlar sayesinde birçok insanla tanışacak, birçok becerinin kilidini açacak ve kar ve kişisel eşyalar toplayacaksınız. Karakteri dekore edin ve restoran için yeni bir görünüm yaratın. Dekorasyon için kullanılan şeyleri kullanın veya renkli süslemelerin kilidini açmak için karı kullanın. Bu muhtemelen restoranda check-in yapmak için daha fazla müşteri çekecektir.

Hayal gücünüzün ötesinde, oyunda krizdeki insanlara yardım edecek harika kahramanlar da var. Tehlikedeyken mistik büyüyü desteklemek için bu efsanevi kahramanların kilidini açın. Oyunun artı noktası, oyuncuların çevrimiçi modda bonusları avlamasına ve sıralamaya isimler katmak için arkadaşlarıyla rekabet etmesine yardımcı olan çevrimdışı özelliğidir. Oyun, oyuncuların merakını ve yaratıcılığını uyandıran güzel resimler ve çok parlak renklerle doludur.

Mevcut oyun birçok hayran tarafından beğeniliyor ve dünya oyuncu sıralamalarına dahil ediliyor, özel paketlerin kilidini açıyor ve kardeşlerle yemek tarifleri ve maceralar yaparak bonuslar kazanıyor. Efsanevi kahramanlar, hiç bilmediğiniz birçok tuhaf şeyi keşfedecek.

Potion Punch 2 Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Potion Punch 2’nin İnanılmaz Yeni Özellikleri Hileli Apk

Potion Punch 2’de yepyeni bir yemek pişirme macerası sizi bekliyor . Kararlı bir genç simyacı olan Lyra’ya, akıl hocası Noam’ın gizemli oyunlaştırılmış durumunu iyileştirmek için sihirli bir görevde katılın.

Gezici bir dükkan sahibi olarak oynayın  ve çeşitli dükkanları çalıştırın; fantastik bir tavernadan, sihirli bir restorandan, büyülü bir lokantadan, aradaki her sihirli eşya dükkanına. Her bölümde yeni ve heyecan verici yemek oyunları bulacaksınız!

EĞLENCE FANTAZİ YEMEK OYUNLARI
☆ Geniş bir krallığın etrafında koşun ve her yerde oynamanın yeni bir yolunu keşfedin.
☆ Lezzetli yemekler pişirmek ve sihirli öğeler yaratmak için malzemeleri bir çizgide birleştirin.
☆ Bağımlılık yaratacak kadar eğlenceli birçok seviye, restoran ve oyun modunda yemek pişirme becerilerinizi test edin.
☆ Sihri birleştirin, lezzetli yemekler pişirin ve taze ve orijinal yemek pişirme oyunu mekaniklerinde ustalaşın.
☆ Kombo-Licious pişirme ateşine geçin ve mümkün olduğunca çok müşteriye hizmet etmeye çalışın!

BENZERSİZ KARAKTERLERİN BÜYÜYEN KOLEKSİYONU
☆ Müşterilerinizin kalbini kazanın ve onları sadık müşterilere dönüştürün.
☆ Krallık genelinde yeni maceracıları çekmek, toplamak ve kilidini açmak için destansı partiler verin.
☆ Bir ejderha kraliçesinden, sihirli bir barmenden ve güçlü pişirme yeteneklerine sahip diğer kahramanlardan yardım alın.
☆ Hikayelerini keşfedin ve kurduğunuz bağların avantajlarından yararlanın.

STRATEJİK YÜKSELTMELER VE DEKORASYONLAR
Her yerde mağazanızın popülaritesini artırmak için tasarlayın, süsleyin ve yenileyin.
Çılgın yemek pişirme çılgınlığından kurtulmak için ejderha ızgaranızı, iksir yapıcınızı ve diğer fantezi pişirme ekipmanlarınızı yükseltin.
Kendi tarzınla yap ve oyun tarzın için doğru restoran yükseltmelerini seç ve karını maksimize et.

Potion Punch 2 Sınırsız Para Hileli Mod Apk

KAHRAMANLARA KARŞI KÖTÜLER
Efsanevi mağaza kahramanlarını çağırın ve sayısız zorluğun üstesinden gelmek için sihirlerini kullanın.
Hiçbir işe yaramayan korkak kötü adamlara karşı dükkanınızı savunmak için acele edin.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Potion Punch 2 Sınırsız Para Hileli Mod Apk

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (73M)

İndirmek için şuanda Hazırsın Potion Punch 2: Cooking Quest Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

Potion Punch 2 Sınırsız Para Hileli Mod Apk
Potion Punch 2 Sınırsız Para Hileli Mod Apk 2.3.4 apk
Nisan 20, 2022 73M

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X