Animal Crossing Sınırsız Para Hileli Mod Apk

İsim Animal Crossing: Pocket Camp … Animal Crossing: Pocket Camp is the most famous version in the Animal Crossing: Pocket Camp series of publisher Nintendo Co Ltd
Yayıncı Nintendo Co Ltd
Tür Simulasyon Oyunları
Boyut 170M
Versiyon 5.0.1
Mod Version 5.0.1
Total installs 10,000,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 4 Şubat 2022
Android Android Simulasyon Oyunları
4.7 ( 685 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

Rate this post

Animal Crossing Sınırsız Para Hileli Mod Apk, Çadırlar, hamaklar, şömineler, doldurulmuş hayvan kanepeleri… Karıştırın ve istediğiniz gibi eşleştirin! Bir açık hava müzik festivali oluşturmak için modaya uygun bir açık hava kafesi kurun ya da mikrofon ve gitarları sıraya koyun! Ekstra eğlence havasında mısınız? Bir atlıkarınca kurun ve bir tema parkı açın. Ayrıca bir havuz inşa edebilir veya gökyüzünü havai fişeklerle doldurabilirsiniz!

Animal Crossing Sınırsız Para Hileli Mod Apk
Animal Crossing Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Time Princess Kilitsiz Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.


Özellikler Animal Crossing Hileli Apk

Ancak kampınızı, karavanınızı ve kabininizi tasarlamak istiyorsunuz.

Yıl boyunca gerçekleşen balıkçılık turnuvalarından ve bahçe etkinliklerinden temalı öğeler toplayın

Ve her zaman yenileri eklenerek 1.000’den fazla mobilya ve 300 parça giysi ve aksesuar arasından seçim yapabilirsiniz.

Yaratıcı, basit ve bağımlılık yaratan oynanışın yanı sıra oyun, oyunculara keşfetmeniz için başka birçok benzersiz özellik de sunuyor.

Ky’nin ilginç bir kişiliğe sahip 100’den fazla hayvanı var

Pek çok farklı stil ve stille, kendi tasarım stilinizi bulacağınızı garanti ederim. Sadece bu değil, oyunun mevsimsel bir değişim modu da var, bu da her farklı etkinlik için kampınızı bu etkinliklere daha iyi uyacak şekilde değiştirmeyi deneyebileceğiniz anlamına geliyor. Örneğin, Cadılar Bayramı sırasında, kamp alanınızı yenileyebilmeniz için oyundaki neredeyse tüm öğeler tamamen değiştirilecektir. Yaratıcılığın her zaman bu geliştiricinin her zaman önünüze getirmek istediği şey olduğu söylenebilir. Ayrıca, bu oyunda her şeyle etkileşim kurma şekliniz basittir. Daha önce başka inşa etme oyunları deneyimlediyseniz, bu oyun sizin için herhangi bir zorluk yaratmayacaktır. Öte yandan oyun, yeni oyuncuların nasıl oynanacağına dair rehberlik etmeye devam edecek, bu yüzden bu oyunu ilk kez oynarken şaşırmamalılar.

Animal Crossing Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Hayvan isteklerini yerine getir ve onlarla arkadaşlığını geliştir! Yeterince arkadaş olduğunuzda, onları kamp alanınıza davet edebilirsiniz. Ne kadar çok, o kadar iyi!

Gösterişli bir kamp alanı tasarlayın, en sevdiğiniz hayvanları davet edin ve arkadaşlarınıza göstermek için oyun içi bir fotoğraf çekin. Arkadaşların yaptığın şeyi beğenirse, sana da övgü verebilirler!

Harika açık havada sunacak çok şey var!

Oynanış Animal Crossing

Şehir hayatının koşuşturmacasından bıktıysanız ve her şeye biraz ara vermek istiyorsanız, bu muhteşem oyunda bir doğa yürüyüşü yapın ve komik arkadaşlarınızla eğlenin.
Dinlenme yerine ulaştığınızda kampınızı donatmanız gerekecek ve hiç de zor olmayacak.
İlk önce bir çadır kurmanız ve ardından içinde rahat hissetmeniz için onu mobilyalarla donatmanız gerekir. Ayrıca kamp alanında bir tema parkı kurabilir, bir havuz inşa edebilir, modaya uygun bir kafe inşa edebilir, bir açık hava müzik festivaline ev sahipliği yapabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.
Her gün sizin için birçok heyecan verici aktivite var, örneğin ağaçlardan yiyecek toplayabilir, kelebekleri yakalayabilir, balığa gidebilir, yardımınıza ihtiyacı olabilecek vahşi hayvanlarla tanışabilirsiniz ve daha pek çok şey yapabilirsiniz.
Görevleri tamamlamak için mobilya ve diğer faydalı eşyaları yapmak için kullanabileceğiniz çeşitli kaynaklar alacaksınız.

Animal Crossing Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Notlar: Bu oyuna başlamak ücretsizdir, uygulama içi satın alımlar mevcuttur. Animal Crossing: Pocket Camp oynamak için internet bağlantısı gereklidir. Veri ücretleri geçerli olabilir. Reklam içerebilir.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Animal Crossing Sınırsız Para Hileli Mod Apk

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (170M)

İndirmek için şuanda Hazırsın Animal Crossing: Pocket Camp Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

Animal Crossing Sınırsız Para Hileli Mod Apk
Animal Crossing Sınırsız Para Hileli Mod Apk 5.0.1 apk
Mart 6, 2022 170M

'dan daha fazlasıNintendo Co Ltd

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X