Blockman Go Vıp Üye Hileli Mod Apk

İsim Blockman Go … Blockman Go is the most famous version in the Blockman Go series of publisher Blockman GO studio
Yayıncı Blockman GO studio
Tür Oyun Makinesi Oyunları
Boyut 137M
Versiyon 2.16.5
Mod Version 2.16.5
Total installs 50,000,000+
Content Rating PEGI 7
Güncelleme 25 Ocak 2022
Android Android Oyun Makinesi Oyunları
4.4 ( 526 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

Rate this post

Blockman Go Vıp Üye Hileli Mod Apk, dövüş kombinasyonu ile heyecan verici bir oyundur. Her seviyede karakter rolünüz düşmanları oynayacak ve yenecek. Oyunun yanı sıra sohbet yöntemi Blockman Go Studio tarafından tanıtıldı. Yani her oyuncu bu oyundan arkadaşlarıyla sohbet edebilir.

Blockman Go Vıp Üye Hileli Mod Apk
Blockman Go Vıp Üye Hileli Mod Apk

Ayrıca global oyuncularla sohbet ederek yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Mevcut avatarınızı sizin gibi özelleştirmek. Oyun mağazasından sağlanan giyinme kostümlerini kullanarak ve mevcut tüm karakterlere ekleyin. Bu Blockman Go’da farklı oyun türleri bulunur. Çok oyunculunun birlikte oynamasına izin verirseniz, oyunlarını sürekli olarak güncellerler.


Bu Makaleyi Keşfedin

Düşmanları yen

Blockman Go MOD APK’nın her görevi için mevcut karakterinizle oynuyorsunuz. Rakiplerinizi yüksek hasarlı silahlar kullanarak yenmeniz yardımcı olacaktır. Silahtan her isabet, rakibinizin yeteneği daha hızlı azalır. Bu yüzden düşmana biraz zaman vermeyin, çünkü kısa bir süre size saldırmak için faydalıdır. Oyunun başında karakter küçük bir silahla oynuyor. Tüm düşmanları yenmek için yeni silahları satın almak için ödüllü altınları kullanın. Her rakip sizi öldürmeye çalışıyor, bu yüzden düşmanlara odaklanarak ölüyor. Gelen tüm düşmanları yenmek için yüksek hasarlı silahları satın alın.

Blockman Go Vıp Üye Hileli Mod Apk

Super Mario Run Sınırsız Para Hileli MOD APK adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

Silah sistemi

Blockman Go MOD APK, farklı yeteneklere sahip harika silah sistemlerine sahiptir. Şu anda, her görevde oynamak için 11’e kadar silah mevcut. Maça başlarken, yükseltme yapılmamış küçük silahla geliyorsunuz. İlerleyen bölümlerde büyük hasar alabilmek için silahlarınızı yükseltmeniz gerekiyor. Her başlangıç seviyesi silahın büyük hasarı yoktur. Bu yüzden mevcut silahlarınızı yükseltmek için biraz altın miktarına ihtiyacınız var. Yükseltilebilir özellik ile her silah mevcuttur. Bu yüzden yüksek miktarda silahlar için endişelenmeyin.

Avatarınızı özelleştirin

Herkes oyun karakterini kişiselleştirmeyi ve karakteri olarak gerçek bir kahraman yaratmayı sever. Blockman Go MOD APK’da kostüm bölümü, karakteri giydirmek için birçok giysi koleksiyonu sunar. Ayrıca, yeni kostümler satın alırken bu kostüm sisteminin harika bir teklif vermesini sağlayın. Karakterinizi düzinelerce stil malzemesiyle kaplayın. Karakterlere çok hızlı bir şekilde eklemek için çeşitli dekorasyon stilleri kullanıyorsunuz.

Mevcut karakteriniz için karakterlerinizi istediğiniz gibi giydirin. Mevcut giyinme kostümleri muhteşem, sade, zarif, canlı ve sevimli gibi mevcuttur. Yeni bir yapay zeka sistemi size karakteriniz için en iyi kıyafetleri öneriyor. Gerçek bir yıldız olmak için moda şölenine katılmak için daha hızlı.

Blockman Go Vıp Üye Hileli Mod Apk

Sohbet sistemi

Blockman Go MOD APK, global ile yeni bir sohbet sistemi ile birlikte gelir. Bu, geliştiriciden harika bir özellik. Yeni sohbet sistemi, yeni zengin sohbet etkileşimi ile yapılmıştır. Bu zengin etkileşimi kullanarak yeni insanlarla sohbet etmek. Bu, bazı çevrimiçi çok oyunculu oyunların bir sohbet sistemine sahip olduğu anlamına gelir.

Ancak yalnızca metin mesajlarını kişiler aracılığıyla paylaşın. Ancak Blockman Go, başkalarına tepkinizi keşfetmenize çok yardımcı olan emoji gönderme özelliği sunar. Haberleri veya küçük bilgileri sohbet modu aracılığıyla paylaşmak kolaydı. Oyun içi sohbet özellikleri, özel mesajlar ve komik anların paylaşılması dahil birçok özelliğe sahiptir.

Sınırsız ödül kazanın

Blockman Go MOD APK’da ödüllendirme sistemi harika. Her görevi tamamladıktan sonra sınırsız altın ödülü alırsınız. Bu, yeni karakteri yükseltmek ve satın almak için gerçekten yararlıdır. Altın paranın, karakterinizi mevcut birçok görünümle özelleştirmesi gerekir. Sınırsız altın kazanmak için her maçtan yüksek puanlar aldım. Dekorasyon eşyalarının altın paraya ihtiyacı vardır. Her yeni dekorasyon öğesi için satın almak için bozuk paraya ihtiyacınız var. Mevcut maçta tüm düşmanları yenin ve karakterinizin daha fazla gücü olsun. Görevleri kolayca tamamlamak için karakteri uygun şekilde kullanmak.

Blockman Go Vıp Üye Hileli Mod Apk

VIP sistemi

Çoğu Android uygulamasında yalnızca bu VIP sistemi bulunur. Ancak Blockman Go MOD APK, bu VIP sistem özelliğine de sahiptir. Bu gerçekten harika ve VIP abonesi olan kullanıcılara daha fazla ödül veriyor. Abone olan bu kullanıcılar yeni ayrıcalıklara hak kazanır.

Ayrıca VIP oyunculara abone olanlara %20 indirim sağlayacaklar. Her görevi tamamladığınızda günlük ödüller ve daha fazla altın alırsınız. Geliştirici, gelecek güncellemelerde birçok ödül vermeyi planlıyor. Günlük sınırsız ödül almak için bu VIP planına katılmak çok daha hızlı.

Çözüm

Genel olarak, bu Blockman Go MOD APK ile ilgili tüm bilgileri bu makale aracılığıyla ele aldık. Bu oyun, boş zamanlarında ve stres atma oyununda oynamak gerçekten harika. Bu yüzden zamanınızı değerli olarak geçirmek için bu oyunu deneyin. Orijinal sürümün bazı sınırlamaları ve VIP abonelik gereksinimleri olduğu için MOD sürümünü size sunuyoruz.

Yani MOD sürümümüzü kullanıyorsanız sınırlamalardan kurtulursunuz. Çoğu kullanıcı oyun oynarken can sıkıcı reklamlardan nefret eder. Değiştirilmiş versiyonumuz bu uygulamada hiçbir reklam içermiyor. MOD sürümünü aşağıdaki makale mevcut bağlantılarından indirin.

Rating

4.8

( 4 Votes )
Please Rate!
Blockman Go Vıp Üye Hileli Mod Apk

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (137M)

İndirmek için şuanda Hazırsın Blockman Go Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

Blockman Go Vıp Üye Hileli Mod Apk
Blockman Go Vıp Üye Hileli Mod Apk 2.16.5 apk
Ocak 29, 2022 137M

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X