Discord

İsim Discord… Discord is the most famous version in the Discord series of publisher Discord Inc
Yayıncı Discord Inc
Tür İletişim Uygulamaları
Boyut 30 MB
Versiyon 98.4 - Alfa
Mod Version 98.4 - Alfa
Total installs 100,000,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 12 Ekim 2021
MOD Ultra Sıkıştırma
Android Android İletişim Uygulamaları
4.5 ( 692 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

  • Kaldırılan Çöp
  • Yinelenen Grafikler Kaldırıldı
  • Optimize edilmiş png Dosyaları
  • Ultra Sıkıştırma
4.9/5 - (11 votes)

Discord Apk Hile Dünya çapında insanların dünya çapında insanlarla bağlantı kurmasına veya birlikte bazı etkinlikler yapmasına yardımcı olan sayısız mesajlaşma ve arama uygulaması vardır. Ancak Discord, her açıdan mükemmel optimizasyonu nedeniyle oyuncular tarafından bile kullanılan en iyi ve en popüler uygulamalardan biri olmaya devam ediyor. Sadece bu değil, aynı zamanda kullanıcılar sunuculara katıldığında çok sayıda büyüleyici deneyim sunar, böylece insanlarla sürekli etkileşim halindeyken sayısız özel güce sahip olur. Bu uygulama ile insanlar sayısız sunucuda özgürce arayabilir, mesajlaşabilir ve canlı sohbet edebilir.

Discord Apk Hile

Sezgisel ve Pürüzsüz ARAYÜZ


Discord Apk Hile Discord, dünyanın dört bir yanındaki insanları birbirine bağlayan en ünlü ve önde gelen uygulamalardan biri olarak bilinir. Bu nedenle, genel arayüzü esnek ve pürüzsüz olacak şekilde tasarlanmıştır ve kullanıcılara benzer uygulamaların sahip olmadığı en üstün ve dostane kullanıcı deneyimlerini sunmayı vaat eder. Ayrıca tüm özellikler, sunucular, arkadaşlar ve insanların etkileşime girdiği ana arayüz dahil olmak üzere ayrıntılı kategorilere ayrılmıştır. discord apk all versions Elbette, tema rengini, yazı tipi boyutunu ve daha birçok görünümü değiştirmek gibi daha iyi bir deneyim için her şey özelleştirilebilir veya kişiselleştirilebilir. Arayüzü gelecekte daha fazla şeyle güncellenecek ve kullanılacak en şaşırtıcı, rahatlatıcı ve canlandırıcı uygulamalardan biri olmayı vaat ediyor.

SUNUCULARA KATILIN VE ARKADAŞLAR YAPIN

Discord Apk Hile Bu uygulamanın en güzel yanı, kullanıcıların arkadaş edinmeden bile istedikleri kişiyle mesajlaşabilmeleri veya sosyalleşebilmeleridir. Ancak önce, istedikleri sunucuya katılmaları, hatta dünyadaki genel sunucuları aramaları veya keşfetmeleri gerekir. discord apk android 4.1 Ardından, elbette, uygulama, kullanıcıların her bir kişinin ilgi alanlarına veya kişiliğine uyan herhangi bir genel sunucuyu aramasına izin veren bir keşif işlevine sahip olacaktır. Ayrıca, kullanıcılar özel sunuculara davetiye alabilir ve her sunucunun içindeki tüm sihirli içeriği keşfedebilir. Şu anda, dünya çapında milyonlarca farklı sunucu var ve birçok kişi onu rahatladıkları ve tanıdıklarıyla sohbet ettikleri ev olarak bile düşünüyor.

Discord Apk Hile Discord Apk Hile

Discord Apk Nitro Mod

BENZERSİZ İÇERİK İLE SERVERİNİZİ OLUŞTURUN

Discord Apk Hile Kullanıcılar arkadaş edinmek veya belirli bir konu oluşturmak isterlerse, sunucularını bağlamlarıyla oluşturabilirler. Sunucu oluşturma süreciyle ilgili etkileyici olan şey, izinleri değiştirebilmeleri ve yaygın olarak bulunabilen birçok YİD’yi ekleyebilmeleridir. discord apk android 4.4.2 Discord ayrıca insanların diğer birçok sunucudaki kullanıcıları desteklemek için akıllı BOT’ları programlayıp kurduğu açık kaynaklı bir uygulamadır. Ayrıca kullanıcılar, sohbet konusuna bağlı olarak farklı kanallar veya kategoriler tasarlama dahil olmak üzere her sunucu için benzersiz bir stil tasarlayabilir ve oluşturabilir. Bununla kalmayıp, kullanıcılar yalnızca sesin kullanıldığı ve aramalar için uygun olan sesli sohbet odaları oluşturabilir. Böylece, herkes harika bir sunucu tasarlamak için sonsuz yaratıcılığa sahip olabilir ve ilgilendikleri herkesi davet etmeye başlayabilir, böylece daveti dünya çapında yayabilir.

 

SOHBET, ARAMA VE EMOTE KULLANMA

Discord Apk Hile Herhangi bir sunucunun rahat iletişim için birçok farklı kanalı vardır ve moderatörler bile her kanal için kurallar belirleyebilir ve konu dışı konuları kısıtlayabilir. Ayrıca, sunucu sahipleri istedikleri ifadeyi ücretsiz olarak içe aktarabilir, böylece üyeler bunları özgürce iletişim kurmak için kullanabilirler. discord apk android 4.4.4 Elbette, duyguların daha özgün bir şekilde uyarıldığı ve daha mizahi hale geldiği özel ifadeleri hiçbir şey yenemez. Bununla birlikte, arama bu uygulamada etkileyici ve harika bir şeydir ve kullanıcılar, oyun oynarken veya çalışırken aramanın devam etmesini sağlamak için baloncuk yerleşimi işlevini etkinleştirebilir. Çok sevilen bir işlevdir ve oyuncuların takım arkadaşlarıyla neredeyse sıfır gecikmeyle sorunsuz bir şekilde iletişim kurmasını mümkün kılar.

Discord Apk Hile Discord Apk Hile

Discord Apk Eski Sürüm

KEŞFETMEK İÇİN HEYECAN VERİCİ ÖZELLİKLER

Discord Apk Hile Discord’un kullanıcıların sunucuları iyileştirmesi için daha etkileyici hizmetler sunacağı diğer kullanıcılarla mesajlaşma veya etkileşimde durmaz. discord apk android Dahası, herkes birlikte yayın yapabilir veya aramalar sırasında ekranları paylaşabilir, böylece oyun oynarken tartışabilir ve sohbet ederek harika zaman geçirebilir. Sadece bu değil, kullanıcılar istedikleri her şeyi kişiselleştirebilir veya özelleştirebilir, böylece kişisel kullanıcı deneyimlerini geliştirebilir veya uygulamada yeni şeyler keşfedebilir. Uygulamanın büyüklüğü neredeyse sonsuzdur ve kullanıcılar aynı anda sayısız sunucuya katılmaktan keyif aldığında her zaman yeni ve daha dinamik bir his verir.

Discord Apk Hile Discord, her platformun rahatlığı ve rahatlığı nedeniyle dünya çapında milyonlarca kullanıcıya ev sahipliği yapıyor. Dahası, kullanıcıların herkes olabileceği ve kim olduklarını gösterebileceği yerlerde bile tonlarca arkadaş canlısı ve eğlenceli topluluğa sahiptir. Uygulama ayrıca birçok yeni şeyi güncelleyecek ve uygulamayı her zaman, her yerde kullanmanın keyfini çıkarmak için tüm platformlardaki tüm kullanıcı verilerini senkronize edecektir.

Rating

5

( 3 Votes )
Please Rate!
Discord

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (30 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Discord Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
4.9/5 - (11 votes)

Tüm Versiyonlar

Discord
Discord 98.4 - Alfa MOD
Ekim 17, 2021 30 MB

Mod İçeriği:

Ultra Sıkıştırma

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X